vyhľadať zájazdy


Aeolus vystavoval v Indii

OTM je najväčšou výstavou cestovného ruchu v Indii. V tomto roku sa výstava konala od  18. do 20. februára v Bombai. Medzi viac ako 3 000 vystavovateľmi z celého sveta bolo po prvý raz aj incomingové oddelenie cestovnej kancelárie Aeolus. Výstava nie je určené pre verejnosť, ale vo výstavnom centre  sa každoročne stretávajú výhradne tisíce domácich a zahraničných podnikateľov v cestovnom ruchu, zástupcovia národných turistických organizácií z jednotlivých krajín sveta a ďalšia odborná verejnosť. Podľa zverejnených štatistík Indického ministerstva turistiky za rok 2015, viac ako 20 miliónov indických turistov vycestovalo do zahraničia a naopak Indiu si za svoju dovolenkovú destináciu vybralo viac ako 10 miliónov zahraničných turistov. Pre Aeolus to bola príležitosť prezentovať vo svojom stánku aj Slovensko ako zaujímavú dovolenkovú destináciu v rámci našich incomingových turistických produktov pre zahraničných turistov  - Trips around Europe.
aktuality a zaujímavosti
Mamma Mia 2 Mamma Mia 2 Premiéra muzikálu Mamma Mia 2 v bratislavskej Eurovei.
Z našich infociest - Grécko Z našich infociest - Grécko Chalkidiki, Magnesia a Skopelos. Aj na tieto krásne miesta môžete s nami cestovať autobusom.
Z našich infociest -Turecko Z našich infociest -Turecko Ak uvažujete o dovolenke v Turecku, pozrite si predovšetkým našu webstránku, ponuku sme v porovnaní s katalógom výrazne rozšírili.