vyhľadať zájazdy

Aeolus vystavoval v Indii

OTM je najväčšou výstavou cestovného ruchu v Indii. V tomto roku sa výstava konala od  18. do 20. februára v Bombai. Medzi viac ako 3 000 vystavovateľmi z celého sveta bolo po prvý raz aj incomingové oddelenie cestovnej kancelárie Aeolus. Výstava nie je určené pre verejnosť, ale vo výstavnom centre  sa každoročne stretávajú výhradne tisíce domácich a zahraničných podnikateľov v cestovnom ruchu, zástupcovia národných turistických organizácií z jednotlivých krajín sveta a ďalšia odborná verejnosť. Podľa zverejnených štatistík Indického ministerstva turistiky za rok 2015, viac ako 20 miliónov indických turistov vycestovalo do zahraničia a naopak Indiu si za svoju dovolenkovú destináciu vybralo viac ako 10 miliónov zahraničných turistov. Pre Aeolus to bola príležitosť prezentovať vo svojom stánku aj Slovensko ako zaujímavú dovolenkovú destináciu v rámci našich incomingových turistických produktov pre zahraničných turistov  - Trips around Europe.
aktuality a zaujímavosti
Leto 2018 Leto 2018 Už takmer dva mesiace si u nás môžete kupovať zájazdy z letnej ponuky 2018. Tie najlepšie zľavy sú práve teraz!
Napísali ste nám Napísali ste nám Vždy nás poteší, keď sa s nami podelíte o pekné zážitky a fotky z vašej dovolenky.
Objavujte Grécko Objavujte Grécko Ak by sme mali vytvoriť zoznam letných dovolenkových cieľov, do ktorých môžete cestovať každý rok a každý rok objaviť niečo nové, Grécko bude určite na prvých priečkach – ak nie úplne na vrchole.