vyhľadať zájazdy

Aeolus vystavoval v Indii

OTM je najväčšou výstavou cestovného ruchu v Indii. V tomto roku sa výstava konala od  18. do 20. februára v Bombai. Medzi viac ako 3 000 vystavovateľmi z celého sveta bolo po prvý raz aj incomingové oddelenie cestovnej kancelárie Aeolus. Výstava nie je určené pre verejnosť, ale vo výstavnom centre  sa každoročne stretávajú výhradne tisíce domácich a zahraničných podnikateľov v cestovnom ruchu, zástupcovia národných turistických organizácií z jednotlivých krajín sveta a ďalšia odborná verejnosť. Podľa zverejnených štatistík Indického ministerstva turistiky za rok 2015, viac ako 20 miliónov indických turistov vycestovalo do zahraničia a naopak Indiu si za svoju dovolenkovú destináciu vybralo viac ako 10 miliónov zahraničných turistov. Pre Aeolus to bola príležitosť prezentovať vo svojom stánku aj Slovensko ako zaujímavú dovolenkovú destináciu v rámci našich incomingových turistických produktov pre zahraničných turistov  - Trips around Europe.
aktuality a zaujímavosti
Hippokratov ostrov Hippokratov ostrov Čaká na to, aby sa opäť zaplnil ľuďmi, ktorí milujú život. Otvára svoju náruč a víta spleť návštevníkov z rôznych kútov Európy.
Objavujte Krétu Objavujte Krétu Špeciálny program pre tých, ktorí chcú dôkladnejšie spoznať tento zaujímavý ostrov.
Spolu už 25 rokov Spolu už 25 rokov Už 25 rokov pre vás pripravujeme letecké aj autobusové zájazdy. Navštívte nás, radi vám s výberom pomôžeme.