Akcie

Omán - Salalah

Omán, púštna krajina, ktorá sa rozprestiera na juhovýchodnom cípe Arabského polostrova bola kedysi námornou mocnosťou. Dnes je novo rozvíjajúcou sa turistickou destináciou. Turisticky najlákavejšia oblasť sultanátu otvára brány turistom z celého sveta. Najväčšími dovolenkovými lákadlami sú nekončiace pláže s jemným bielym pieskom, tyrkysová voda Indického oceánu, luxusné hotelové rezorty, pohostinná atmosféra a nezameniteľné kulinárske zážitky

Egypt v zime

Ak premýšľate kam za teplom a nechcete letieť do exotiky. Ponuka zájazdov do Egypta celú zimu. Odlety z Bratislavy, Viedne, Budapešti. Ceny už od 325 Eur! Stačí si len vybrať.

Leťte s nami kamkoľvek!

Potrebujete zabezpečiť letenku? Obráťte sa na nás. Napíšte vašu požiadavku na mail: bratislava@aeolus.sk a my vám vyhľadáme najlepšie ponuky. Letenky rýchlo, spoľahlivo a bez starostí.

aktuality a zaujímavosti
Z našich infociest - Grécko Z našich infociest - Grécko Chalkidiki, Magnesia a Skopelos. Aj na tieto krásne miesta môžete s nami cestovať autobusom.
Z našich infociest -Turecko Z našich infociest -Turecko Ak uvažujete o dovolenke v Turecku, pozrite si predovšetkým našu webstránku, ponuku sme v porovnaní s katalógom výrazne rozšírili.
Výstava v Berlíne Výstava v Berlíne Na najväčšom veľtrhu cestovného ruchu sa tento rok prezentovalo 186 krajín.