Akcie

Omán - Salalah

Omán, púštna krajina, ktorá sa rozprestiera na juhovýchodnom cípe Arabského polostrova bola kedysi námornou mocnosťou. Dnes je novo rozvíjajúcou sa turistickou destináciou. Turisticky najlákavejšia oblasť sultanátu otvára brány turistom z celého sveta. Najväčšími dovolenkovými lákadlami sú nekončiace pláže s jemným bielym pieskom, tyrkysová voda Indického oceánu, luxusné hotelové rezorty, pohostinná atmosféra a nezameniteľné kulinárske zážitky

Egypt v zime

Ak premýšľate kam za teplom a nechcete letieť do exotiky. Ponuka zájazdov do Egypta celú zimu. Odlety z Bratislavy, Viedne, Budapešti. Ceny už od 325 Eur! Stačí si len vybrať.

Leťte s nami kamkoľvek!

Potrebujete zabezpečiť letenku? Obráťte sa na nás. Napíšte vašu požiadavku na mail: bratislava@aeolus.sk a my vám vyhľadáme najlepšie ponuky. Letenky rýchlo, spoľahlivo a bez starostí.

aktuality a zaujímavosti
Leto 2018 Leto 2018 Už takmer dva mesiace si u nás môžete kupovať zájazdy z letnej ponuky 2018. Tie najlepšie zľavy sú práve teraz!
Napísali ste nám Napísali ste nám Vždy nás poteší, keď sa s nami podelíte o pekné zážitky a fotky z vašej dovolenky.
Objavujte Grécko Objavujte Grécko Ak by sme mali vytvoriť zoznam letných dovolenkových cieľov, do ktorých môžete cestovať každý rok a každý rok objaviť niečo nové, Grécko bude určite na prvých priečkach – ak nie úplne na vrchole.