Akcie

Omán - Salalah

Omán, púštna krajina, ktorá sa rozprestiera na juhovýchodnom cípe Arabského polostrova bola kedysi námornou mocnosťou. Dnes je novo rozvíjajúcou sa turistickou destináciou. Turisticky najlákavejšia oblasť sultanátu otvára brány turistom z celého sveta. Najväčšími dovolenkovými lákadlami sú nekončiace pláže s jemným bielym pieskom, tyrkysová voda Indického oceánu, luxusné hotelové rezorty, pohostinná atmosféra a nezameniteľné kulinárske zážitky

Egypt v zime

Ak premýšľate kam za teplom a nechcete letieť do exotiky. Ponuka zájazdov do Egypta celú zimu. Odlety z Bratislavy, Viedne, Budapešti. Ceny už od 325 Eur! Stačí si len vybrať.

Leťte s nami kamkoľvek!

Potrebujete zabezpečiť letenku? Obráťte sa na nás. Napíšte vašu požiadavku na mail: bratislava@aeolus.sk a my vám vyhľadáme najlepšie ponuky. Letenky rýchlo, spoľahlivo a bez starostí.

aktuality a zaujímavosti
Hippokratov ostrov Hippokratov ostrov Čaká na to, aby sa opäť zaplnil ľuďmi, ktorí milujú život. Otvára svoju náruč a víta spleť návštevníkov z rôznych kútov Európy.
Objavujte Krétu Objavujte Krétu Špeciálny program pre tých, ktorí chcú dôkladnejšie spoznať tento zaujímavý ostrov.
Spolu už 25 rokov Spolu už 25 rokov Už 25 rokov pre vás pripravujeme letecké aj autobusové zájazdy. Navštívte nás, radi vám s výberom pomôžeme.