vyhľadať zájazdy

Profil spoločnosti

 

Naša cestovná kancelária bola založená v decembri 1993; z jednej lokálnej kancelárie v Nitre sme sa postupne vypracovali na popredného slovenského touroperátora - cestovnú kanceláriu s 2 pobočkami v Bratislave, ďalšími v Nitre, B. Bystrici, Košiciach, Partizánskom, Nových Zámkoch a viac ako 400 províznymi predajcami po celom Slovensku.

V roku 2003 sme otvorili aj kancelárie v Českej republike a o rok neskôr v Maďarsku. Krátko na to, v roku 2005 sme sa – ako prvá spomedzi cestovných kancelárií v Čechách a na Slovensku – stali držiteľom certifikátu kvality od renomovanej anglickej firmy LLOYD‘ S REGISTER QUALITY ASSURANCE podľa medzinárodnej normy ISO9001:2000 aj ISO 9001:2008 na systém manažérstva kvality pre poskytovanie zahraničných pobytových a poznávacích zájazdov. 

Ročný obrat spolu s vysokým počtom vlastných klientov robia z nás jednu z najväčších cestovných kancelárií na Slovensku, ktorá sa v rebríčkoch renomovaného týždenníka Trend stabilne každoročne umiestňuje v prvej desiatke najväčších CK.

 

Až do roku 2001 sme sa zaoberali výlučne dovolenkovými pobytmi v Grécku; na slovenský trh sme ako prví priniesli veľa krásnych pobytových miest, ktoré boli dovtedy neznáme. Medzi mnohými inými to boli Zakynthos, Skopelos, Skiathos, Samos, Lesbos, Kalymnos a veľa ďalších. Skrátka, boli sme verní svojmu heslu: Do Grécka s Grékmi! Ponuku zájazdov sme však každoročne obohacovali nielen o nové dovolenkové miesta v Grécku, ale aj o zájazdy do iných krajín, predovšetkým v oblasti Stredomoria a tak to robíme dodnes. V ostatných rokoch sme pridali aj rôzne poznávacie zájazdy a výlety pre školy.

 

Rok 2018 je aj 25. výročím založenia našej spoločnosti a my pevne veríme, že bude rovnako úspešný rok ako ten predošlý. Opäť vám prinášame pestrý výber letných dovoleniek aj poznávacích zájazdov. Cestovať môžete lietadlom, autobusom alebo vlastným autom. Našou srdcovou záležitosťou aj naďalej ostáva Grécko a grécke ostrovy: okrem rozšírenej ponuky v našich osvedčených destináciách na vás čaká aj niekoľko noviniek, napr. ubytovanie na ostrove Kalymnos, mestečko Ouranopolis na Chalkidikách alebo ostrov Kefalónia s odletmi z Bratislavy. V katalógu pre sezónu 2018 nájdete aj ponuku zájazdov do "negréckych" destinácií, najmä do Turecka, ako aj do Chorvátska, Bulharska a Talianska. 

 

Prajeme vám teda príjemné vyberanie letnej dovolenky, s ktorým vám radi pomôžeme. 

 

Kolektív CK AEOLUS


aktuality a zaujímavosti
Hippokratov ostrov Hippokratov ostrov Čaká na to, aby sa opäť zaplnil ľuďmi, ktorí milujú život. Otvára svoju náruč a víta spleť návštevníkov z rôznych kútov Európy.
Objavujte Krétu Objavujte Krétu Špeciálny program pre tých, ktorí chcú dôkladnejšie spoznať tento zaujímavý ostrov.
Spolu už 25 rokov Spolu už 25 rokov Už 25 rokov pre vás pripravujeme letecké aj autobusové zájazdy. Navštívte nás, radi vám s výberom pomôžeme.