vyhľadať zájazdy

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE

V letnej sezóne 2017 bude našich klientov prepravovať letecká spoločnosť Travel Service spolu s dcérskou spoločnosťou Smartwings.

Prvý a posledný deň dovolenky je určený na prepravu. Počas ďalších dní čerpáte služby na príslušný počet nocí v súlade so zmluvnými podmienkami a máte možnosť zúčastniť sa fakultatívnych výletov organizovaných miestnou partnerskou CK.

Letecká preprava charterovým letom zodpovedá ekonomickej triede na určenej trase tam aj späť, s malým občerstvením na palube lietadla. Do vybraných destinácií je možné zakúpiť si letenku bez ubytovania – informácie a ceny žiadajte na našich predajných miestach.

Servisné poplatky zahŕňajú: letiskové poplatky, bezpečnostnú taxu, poplatok za pozemné služby (tzv. handling fee), catering (menšie občerstvenie na palube lietadla), emisný poplatok a aktuálny palivový príplatok (na základe oznámenia leteckej spoločnosti sa počas sezóny výška palivového príplatku môže zmeniť).

PREDBEŽNÝ LETOVÝ PORIADOK

Časy odletov, ktoré uvádzame na tejto stránke, sú len orientačné a môže prísť k ich zmenám v závislosti na aktuálnych úpravách letovej prevádzky. Za záväzné možno považovať len informácie, ktoré vám budú zaslané v pokynoch na zájazd.

Pre predbežné informácie o odletových časoch kliknite SEM

DOKUMENTY NA STIAHNUTIE

Prepravné podmienky cestujúcich a batožiny v leteckej doprave

Bezpečnostné opatrenia pre príručnú batožinu v leteckej doprave

Reklamácia batožiny TS

Poplatky za batožinu a ďalšie služby

Fit to Fly (česky) - formulár potvrdzujúci spôsobilosť k preprave

MEDIF - formulár pre cestujúcich vyžadujúcich osobitnú starostlivosť

aktuality a zaujímavosti
Hippokratov ostrov Hippokratov ostrov Čaká na to, aby sa opäť zaplnil ľuďmi, ktorí milujú život. Otvára svoju náruč a víta spleť návštevníkov z rôznych kútov Európy.
Objavujte Krétu Objavujte Krétu Špeciálny program pre tých, ktorí chcú dôkladnejšie spoznať tento zaujímavý ostrov.
Spolu už 25 rokov Spolu už 25 rokov Už 25 rokov pre vás pripravujeme letecké aj autobusové zájazdy. Navštívte nás, radi vám s výberom pomôžeme.