vyhľadať zájazdy
ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE

V letnej sezóne 2017 bude našich klientov prepravovať letecká spoločnosť Travel Service spolu s dcérskou spoločnosťou Smartwings.

Prvý a posledný deň dovolenky je určený na prepravu. Počas ďalších dní čerpáte služby na príslušný počet nocí v súlade so zmluvnými podmienkami a máte možnosť zúčastniť sa fakultatívnych výletov organizovaných miestnou partnerskou CK.

Letecká preprava charterovým letom zodpovedá ekonomickej triede na určenej trase tam aj späť, s malým občerstvením na palube lietadla. Do vybraných destinácií je možné zakúpiť si letenku bez ubytovania – informácie a ceny žiadajte na našich predajných miestach.

Servisné poplatky zahŕňajú: letiskové poplatky, bezpečnostnú taxu, poplatok za pozemné služby (tzv. handling fee), catering (menšie občerstvenie na palube lietadla), emisný poplatok a aktuálny palivový príplatok (na základe oznámenia leteckej spoločnosti sa počas sezóny výška palivového príplatku môže zmeniť).

PREDBEŽNÝ LETOVÝ PORIADOK

Časy odletov, ktoré uvádzame na tejto stránke, sú len orientačné a môže prísť k ich zmenám v závislosti na aktuálnych úpravách letovej prevádzky. Za záväzné možno považovať len informácie, ktoré vám budú zaslané v pokynoch na zájazd.

Pre predbežné informácie o odletových časoch kliknite SEM

DOKUMENTY NA STIAHNUTIE

Prepravné podmienky cestujúcich a batožiny v leteckej doprave

Bezpečnostné opatrenia pre príručnú batožinu v leteckej doprave

Reklamácia batožiny TS

Poplatky za batožinu a ďalšie služby

Fit to Fly (česky) - formulár potvrdzujúci spôsobilosť k preprave

MEDIF - formulár pre cestujúcich vyžadujúcich osobitnú starostlivosť

aktuality a zaujímavosti
Napísali ste nám Napísali ste nám Vždy nás poteší, keď sa s nami podelíte o pekné zážitky a fotky z vašej dovolenky.
Mamma Mia 2 Mamma Mia 2 Premiéra muzikálu Mamma Mia 2 v bratislavskej Eurovei.
Z našich infociest - Grécko Z našich infociest - Grécko Chalkidiki, Magnesia a Skopelos. Aj na tieto krásne miesta môžete s nami cestovať autobusom.