vyhľadať zájazdy

Aktuálne FIRST MINUTE zľavy platné do 28.2.2018

Letecké zájazdy: 

  • 30% Karpathos
  • 25% Turecko
  • 20% Kos, Kalymnos (okrem št. Rita), Kefalónia, Peloponéz, Kréta (okrem htl. Kakkos Bay a Porto Belissario), Peloponéz, Rhodos (okrem št.Marianthi), Chalkidiki, Zakynthos (okrem št. Lukas a htl. Golden Sun), Kasos, Lefkada/Parga

Autobusové zájazdy:

  • 20% Tolo, Korfu, Paralia, Epirus, Parga (7 nocí), Lefkada, Magnesia-Kala Nera, Skopelos
  • 10% Thassos, Parga (dlhé termíny), Polychrono, Fourka, Magnesia-Nea Anchialos

Zájazdy kombinovanou dopravou: 20% Kefalónia (htl. 2Ionian Sea), Chalkidkiki-htl. Theoxenia

                                       10% - ostatné 

Zájazdy do Grécka vlastnou dopravou: 20% Paralia, Korfu

                                            10% Magnesia, Sarti, Polychrono

First Minute zľavy na poznávacie zájazdy, zájazdy do Bulharska, Talianska a Chorvátska nájdete pri jednotlivých destináciách a ubytovacích kapacitách na našej webstránke.

Ďalšie zľavy, ktoré je možné uplatniť si pri kúpe zájazdu:

+ 5%  vernostná zľava pre členov Klubu Aeolus 

+ 3% pri vyplatení celej sumy za zájazd do 5 dní od uzatvorenia Zmluvy o obstaraní zájazdu a ako BONUS získate od nás aj garanciu ceny zájazdu.

Zľavy je možné kumulovať a vzťahujú sa na základné ceny bez povinných a nepovinných príplatkov. Klubová zľava platí len pri zájazdoch do Grécka a Turecka.

ŠPECIÁLNE DETSKÉ CENY

Vaše ratolesti majú možnosť pri väčšine ubytovacích kapacít cestovať za zvýhodnenú cenu letenky alebo autobusovej dopravy. Aj na tieto zvýhodnené ceny platí aktuálna First Minute zľava v plnej výške. 

Deti nie sú však v žiadnom prípade oslobodené od povinných príplatkov (letiskové a bezpečnostné taxy, manipulačný poplatok, nástupné miesto, miestenka, atď.).

NÍZKA ZÁLOHA

Ak nemáte možnosť vyplatiť pri kúpe zájazdu požadovanú zálohu vo výške 40%, rezervujte si svoj zájazd s nízkou zálohou. V prípade autobusových zájazdov, zájazdov vlastnoukombinovanou dopravou stačí zaplatiť zálohu 50€ za každú Zmluvu o obstaraní zájazdu, pri leteckých zájazdoch je záloha stanovená na 200€. Na jednej zmluve môžu byť uvedené maximálne 4 osoby. Zálohu do výšky 40% je potrebné uhradiť 28.2.2018 a zvyšok celkovej sumy 30 dní pred odchodom na zájazd. Základná First Minute zľava vám bude v tomto prípade znížená o -5%

 

aktuality a zaujímavosti
Hippokratov ostrov Hippokratov ostrov Čaká na to, aby sa opäť zaplnil ľuďmi, ktorí milujú život. Otvára svoju náruč a víta spleť návštevníkov z rôznych kútov Európy.
Objavujte Krétu Objavujte Krétu Špeciálny program pre tých, ktorí chcú dôkladnejšie spoznať tento zaujímavý ostrov.
Spolu už 25 rokov Spolu už 25 rokov Už 25 rokov pre vás pripravujeme letecké aj autobusové zájazdy. Navštívte nás, radi vám s výberom pomôžeme.