vyhľadať zájazdy


Apartmány Jakov

***
8
Chorvátsko, Dalmácia, Duče
Termín: 18.8.2018 - 25.8.2018 (8 dní)
Strava: bez stravy
Doprava: vlastná
Základná cena: 131,67 €
Cena po zľave: 125,08 €
Príplatky od: 21,00 €
Nezáväzne objednať

Popis ubytovania

Apartmánový dom Jakov sa nachádza približne v strede Duče, blízko pieskovej pláže, od ktorej ho delí cesta. Je vhodný najmä pre veľké rodiny alebo skupiny priateľov. V jeho okolí nájdete dobre vybavený supermarket, reštaurácie, plážový bar, zmenáreň a zastávku autobusu. Navštívte nielen Omiš (2,5 km), ale urobte si aj výlet loďou na protiľahlý ostrov Brač, vyskúšajte rafting na Cetine a nezabudnite ani na unikátny Split (25 km).

Naša kategória

***

Oficiálna kategória

***

Kapacita

4 apartmány

Pláž

cca 70 m, piesková, s ležadlami a slnečníkmi za poplatok. Na pláži je aj sprcha a viacero barov.

Ubytovanie / Vybavenie

priestranné 6-lôžkové apartmány na prízemí aj na poschodí • tri spálne (v jednej z nich možnosť prístelky) • TV • kuchyňa s chladničkou a základným riadom • kúpeľňa/ WC • balkóny • klimatizácia za poplatok (platí sa na mieste). K dispozícii je parkovisko (zdarma) aj vonkajší gril.

Stravovanie

bez stravy. Možnosť doobjednať rozšírené kontinentálne raňajky a servírované večere (výber z menu) v miestnej reštaurácii.
Predbežná cenová kalkulácia
aktuality a zaujímavosti
Mamma Mia 2 Mamma Mia 2 Premiéra muzikálu Mamma Mia 2 v bratislavskej Eurovei.
Z našich infociest - Grécko Z našich infociest - Grécko Chalkidiki, Magnesia a Skopelos. Aj na tieto krásne miesta môžete s nami cestovať autobusom.
Z našich infociest -Turecko Z našich infociest -Turecko Ak uvažujete o dovolenke v Turecku, pozrite si predovšetkým našu webstránku, ponuku sme v porovnaní s katalógom výrazne rozšírili.