vyhľadať zájazdy

Apartmány Jakov

***
8.2
Chorvátsko, Dalmácia, Duče
Termín: 8.6.2018 - 17.6.2018 (10 dní)
Strava: bez stravy
Doprava: autobusová
Základná cena: 108,33 €
Cena po zľave: 100,75 €
Príplatky od: 125,50 €
Nezáväzne objednať

Popis ubytovania

Apartmánový dom Jakov sa nachádza približne v strede Duče, blízko pieskovej pláže, od ktorej ho delí cesta. Je vhodný najmä pre veľké rodiny alebo skupiny priateľov. V jeho okolí nájdete dobre vybavený supermarket, reštaurácie, plážový bar, zmenáreň a zastávku autobusu. Navštívte nielen Omiš (2,5 km), ale urobte si aj výlet loďou na protiľahlý ostrov Brač, vyskúšajte rafting na Cetine a nezabudnite ani na unikátny Split (25 km).

Naša kategória

***

Oficiálna kategória

***

Kapacita

4 apartmány

Pláž

cca 70 m, piesková, s ležadlami a slnečníkmi za poplatok. Na pláži je aj sprcha a viacero barov.

Ubytovanie / Vybavenie

priestranné 6-lôžkové apartmány na prízemí aj na poschodí • tri spálne (v jednej z nich možnosť prístelky) • TV • kuchyňa s chladničkou a základným riadom • kúpeľňa/ WC • balkóny. K dispozícii je parkovisko (zdarma) aj vonkajší gril.

Stravovanie

bez stravy. Možnosť doobjednať rozšírené kontinentálne raňajky a servírované večere (výber z menu) v miestnej reštaurácii.
Predbežná cenová kalkulácia

aktuality a zaujímavosti
Hippokratov ostrov Hippokratov ostrov Čaká na to, aby sa opäť zaplnil ľuďmi, ktorí milujú život. Otvára svoju náruč a víta spleť návštevníkov z rôznych kútov Európy.
Objavujte Krétu Objavujte Krétu Špeciálny program pre tých, ktorí chcú dôkladnejšie spoznať tento zaujímavý ostrov.
Spolu už 25 rokov Spolu už 25 rokov Už 25 rokov pre vás pripravujeme letecké aj autobusové zájazdy. Navštívte nás, radi vám s výberom pomôžeme.