vyhľadať zájazdyDovolenka na Kose bez obáv

Starosta južnej časti egejského ostrova Kos, Giorgos Kyritsis sa vyjadril pre tour operátorov a cestovné kancelárie v súvislosti so správami z posledných dní ohľadom problematiky, ktorá nastala nedávno kvôli utečencom.

Utečencom poskytli prepravu do Athén, kde pokračujú v procese vybavovania svojich žiadostí o azyl.Humanitárna pomoc utečencom v procese hľadania azylu v EU je preto v plnom prúde. Zo všetkých síl sa snažia podporiť utečencov a uľahčiť im ich putovanie.
Starosta - Girogis Kyritsis vyjadril potešenie z toho, že sa znova ukázala pohostinnosť a starostlivosť Grékov. Príbehy hoteliérov, obyvateľov a turistov, ktorí darovali vlastné oblečenie a stravu utečencom, kolujú po celom ostrove. Na záver pán starosta povedal, že ostrov Kos je aj naďalej skutočne bezpečná a turisticky veľmi populárna destinácia.


aktuality a zaujímavosti
Mamma Mia 2 Mamma Mia 2 Premiéra muzikálu Mamma Mia 2 v bratislavskej Eurovei.
Z našich infociest - Grécko Z našich infociest - Grécko Chalkidiki, Magnesia a Skopelos. Aj na tieto krásne miesta môžete s nami cestovať autobusom.
Z našich infociest -Turecko Z našich infociest -Turecko Ak uvažujete o dovolenke v Turecku, pozrite si predovšetkým našu webstránku, ponuku sme v porovnaní s katalógom výrazne rozšírili.