Exotika

Karibská exotická dovolenka

Karibik je obľúbená exotická destinácia, ktorá patrí už dlhodobo medzi klientami k najvyhľadávanejším. V čase keď do Európy prichádza zima, v Karibiku sa začína hlavná sezóna so všetkým, čo k nej patrí - s teplým morom a nádherným, slnečným počasím. 

Medzi najžiadanejšie destinácie v Karibiku nepochybne patrí Kuba, Dominikánska republika a Mexiko. V ponuke cestovných kancelárií nájdete nielen pobytové dovolenky na ostrovoch ako sú Aruba, Bahamy, Barbados, Grenada, či Jamajka, ale aj rôzne kombinácie s plavbami po Karibiku. Kliknutím na obrázok si pozrite kompletnú ponuku.

Ázia - fascinujúci kontinent

Veľká, rôznorodá, voňavá a neuveriteľne chutná a zaujímavá taká je Ázia. Na dovolenke v Ázii spoznáte najčarovnejšie miesta planéty. Zavítate na najpokojnejšie miesta plné usmiatych ľudí a budete sa čudovať, prečo ste sa tam nevybrali už dávno.

Tento fascinujúci kontinent ponúka nadrozmerné veľkomestá plné supermodernej architektúry, ale aj panenské pláže bez turistov. Majestátne hory, svetoznáme pamiatky a jedlo od výmyslu sveta. Počas dovolenky v Ázii si určite prídete na svoje. Stačí si len namiešať ten správny mix podľa vlastne chuti.

Vyhľadávané miesta na dovolenku v juhovýchodnej Ázii su napriklad Thajsko, Srí Lanka, Vietnam, Bali, Indonézia a mnoho ďalších. 

Kliknite na obrázok pre kompletnú ponuku.

Africké safari aj oddych na krásnych plážach

Afrika je kontinent krásny a divoký, plný kontrastov. Väčšina jeho obyvateľov stále žije v tesnom spojení s prírodou, a prežije len vďaka tomu, čo im príroda nadelí.
Takto vznikajú typické africké produkty - jednoduché a krásne ako krajina, v ktorej žijú ich tvorcovia - sýte, zemité a teplé. Nájdete na nich farby zeme, piesku, paliem, mora i neba.

Pri pobytovo - poznávacích zájazdoch v Afrike to môžete zažiť aj vy - teplé more, ktoré obmýva nádherné pobrežie, pozorovanie zvierat, plavbu na piroge a spoznávanie rozličných kultúr. Ideálna kombinácia oddychu, dobrodružstva a spoznávania.

Rozprávka 1000 a jednej noci

Exotika, biele pieskové pláže, luxus na každom kroku. Väčšina arabských krajín patrí medzi najbohatšie krajiny na svete. Medzi najviac navštevované destinácie teraz patria Spojené Arabské Emiráty. Asi nikde na svete neuvidíte tak rýchlo sa rozvíjajúce mestá, najmodernejšiu architektúru, odvážne projekty a luxus. Vedľa toho bohatá história a kultúrne bohatstvo starodávnych mešít. Ďalšou obľúbenou krajinou lákajúcou návštevníkov a pripomínajúcou rozprávku z 1000 a jednej noci je Maroko.

Kliknite na obrázok pre kompletnú ponuku zájazdov.

aktuality a zaujímavosti
Leto 2018 Leto 2018 Už takmer dva mesiace si u nás môžete kupovať zájazdy z letnej ponuky 2018. Tie najlepšie zľavy sú práve teraz!
Napísali ste nám Napísali ste nám Vždy nás poteší, keď sa s nami podelíte o pekné zážitky a fotky z vašej dovolenky.
Objavujte Grécko Objavujte Grécko Ak by sme mali vytvoriť zoznam letných dovolenkových cieľov, do ktorých môžete cestovať každý rok a každý rok objaviť niečo nové, Grécko bude určite na prvých priečkach – ak nie úplne na vrchole.