Exotika

Karibská exotická dovolenka

Karibik je obľúbená exotická destinácia, ktorá patrí už dlhodobo medzi klientami k najvyhľadávanejším. V čase keď do Európy prichádza zima, v Karibiku sa začína hlavná sezóna so všetkým, čo k nej patrí - s teplým morom a nádherným, slnečným počasím. 

Medzi najžiadanejšie destinácie v Karibiku nepochybne patrí Kuba, Dominikánska republika a Mexiko. V ponuke cestovných kancelárií nájdete nielen pobytové dovolenky na ostrovoch ako sú Aruba, Bahamy, Barbados, Grenada, či Jamajka, ale aj rôzne kombinácie s plavbami po Karibiku. Kliknutím na obrázok si pozrite kompletnú ponuku.

Ázia - fascinujúci kontinent

Veľká, rôznorodá, voňavá a neuveriteľne chutná a zaujímavá taká je Ázia. Na dovolenke v Ázii spoznáte najčarovnejšie miesta planéty. Zavítate na najpokojnejšie miesta plné usmiatych ľudí a budete sa čudovať, prečo ste sa tam nevybrali už dávno.

Tento fascinujúci kontinent ponúka nadrozmerné veľkomestá plné supermodernej architektúry, ale aj panenské pláže bez turistov. Majestátne hory, svetoznáme pamiatky a jedlo od výmyslu sveta. Počas dovolenky v Ázii si určite prídete na svoje. Stačí si len namiešať ten správny mix podľa vlastne chuti.

Vyhľadávané miesta na dovolenku v juhovýchodnej Ázii su napriklad Thajsko, Srí Lanka, Vietnam, Bali, Indonézia a mnoho ďalších. 

Kliknite na obrázok pre kompletnú ponuku.

Africké safari aj oddych na krásnych plážach

Afrika je kontinent krásny a divoký, plný kontrastov. Väčšina jeho obyvateľov stále žije v tesnom spojení s prírodou, a prežije len vďaka tomu, čo im príroda nadelí.
Takto vznikajú typické africké produkty - jednoduché a krásne ako krajina, v ktorej žijú ich tvorcovia - sýte, zemité a teplé. Nájdete na nich farby zeme, piesku, paliem, mora i neba.

Pri pobytovo - poznávacích zájazdoch v Afrike to môžete zažiť aj vy - teplé more, ktoré obmýva nádherné pobrežie, pozorovanie zvierat, plavbu na piroge a spoznávanie rozličných kultúr. Ideálna kombinácia oddychu, dobrodružstva a spoznávania.

Rozprávka 1000 a jednej noci

Exotika, biele pieskové pláže, luxus na každom kroku. Väčšina arabských krajín patrí medzi najbohatšie krajiny na svete. Medzi najviac navštevované destinácie teraz patria Spojené Arabské Emiráty. Asi nikde na svete neuvidíte tak rýchlo sa rozvíjajúce mestá, najmodernejšiu architektúru, odvážne projekty a luxus. Vedľa toho bohatá história a kultúrne bohatstvo starodávnych mešít. Ďalšou obľúbenou krajinou lákajúcou návštevníkov a pripomínajúcou rozprávku z 1000 a jednej noci je Maroko.

Kliknite na obrázok pre kompletnú ponuku zájazdov.

aktuality a zaujímavosti
Výstava v Berlíne Výstava v Berlíne Na najväčšom veľtrhu cestovného ruchu sa tento rok prezentovalo 186 krajín.
Objavujte Krétu Objavujte Krétu Špeciálny program pre tých, ktorí chcú dôkladnejšie spoznať tento zaujímavý ostrov.
Hippokratov ostrov Hippokratov ostrov Čaká na to, aby sa opäť zaplnil ľuďmi, ktorí milujú život. Otvára svoju náruč a víta spleť návštevníkov z rôznych kútov Európy.