vyhľadať zájazdy
First Minute

Adriatiq Hotel Zora ***+
Chorvátsko, Dalmácia, Primošten

Hotel Adriatiq Zora je vynikajúco umiestnený nad kamenistou plážou na malom polostrove Raduča, asi pol kilometra od centra príťažlivého mestečka Primošten. Keď vstúpite do jeho areálu, nevnímate nič okrem pokojnej harmónie modrého mora a zelene vysokých pínií. Štrkové pláže lemujú celý polostrov a postupne sa zvažujú do mora. Hotel tvorí niekoľko vzájomne prepojených častí s izbami pre 2-3 osoby, wellness centrom so saunou, masážami a posilňovňou. Zaplávať si môžete aj v krytom bazéne s morskou vodou, ktorého otvárateľná kupola je poznávacím znamením hotela. Pre deti sú pripravené animačné programy, detské ihrisko a klub. Lokalita, v ktorej sa hotel nachádza, doslova vyzýva urobiť si aspoň jeden zaujímavý výlet, napríklad k zvláštnym primoštenským vinohradom alebo na malé ostrovy Krapanj, Prvič či Zlarin. Neustála blízkosť mora vás určite dobije pozitívnou energiou.

Možnosti stravy: polpenzia, plná penzia | Dĺžka pobytu: 8 dní
Termíny od: 2.6.2018 | Možnosti dopravy: vlastná
Cena od: 390 €
9.7
Artemis Suites
Grécko, Kréta, Makris Yialos

V obľúbenom stredisku Makris Yialos, priamo na nádhernej piesočnatej pláži premiešanej s kamienkami a pozvoľným vstupom do mora, nájdete nové suity Artemis. Komplex Artemisu tvoria 3 samostatné budovy, ktorých majiteľmi sú traja bratia a každému z nich patrí jeden dom. Našich hostí v Artemis Suites čaká ubytovanie v renovovaných suitách s nádherným výhľadom. Areál obklopuje záhrada so stromami a palmami, poskytujúca dokonalý úkryt pred horúcim slnkom. Súčasťou komplexu je aj snack bar s občerstvením a nápojmi za dobré ceny.

Možnosti stravy: bez stravy | Dĺžka pobytu: 8 dní
Termíny od: 2.6.2018 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 295 €
8.8
Ionian Sea Hotel & Villas - Aquapark ****
Grécko, Kefalónia, Kunopetra

Ostrov Kefalónia je známy a obdivovaný pre záplavu zelene, nádherné zálivy, malebné dedinky a pre pohostinnosť miestnych obyvateľov. Sedem kilometrov od mesta Lixouri v kľudnej oblasti Kunopetra, len 100 m od menšej úzkej pláže s červeným pieskom, stojí mimoriadne obľúbený hotel Ionian Sea. Hotelový areál sa rozprestiera na rozsiahlej ploche a pozostáva z trojposchodovej hlavnej budovy a niekoľkých bungalovov. V roku 2014 bol hotel kompletne zrekonštruovaný - nové lobby, izby, reštaurácia - ale pohostinnosť ostala stále rovnako vrúcna. V kuchyni varí brat majiteľa hotela a mnoho surovín pochádza priamo z ich záhrady, rovnako ako ryby sú ich vlastným úlovkom. Okrem kulinárskych zážitkov je pre hostí k dispozícii hotelový minibus, ktorý ich dopraví do mesta Lixouri. Aquapark a animačné programy robia z tohto hotela ideálne miesto pre rodiny s deťmi, v neposlednom rade aj kvôli pozvoľnému vstupu do mora.  

Možnosti stravy: all inclusive | Dĺžka pobytu: 8 dní
Termíny od: 2.6.2018 | Možnosti dopravy: autobusová, letecká
Cena od: 445 €
8.6
Aparthotel South Coast ***+
Grécko, Kréta, Kutsuras

Rodiny dvoch sestier vrátane manželov a detí sa starajú o chod hotela South Coast v usadlosti Kutsuras. Je to najlepší 3* hotel v našej ponuke s all inclusive službami. Jeden zo spolumajiteľov, pán Dr. Dimitris Lydakis je profesorom potravinárskych vied a aj z tohto dôvodu je prvotriedna kvalita surovín, ktoré v hoteli využívajú, nepísaným zákonom. Varia tu podľa receptov skúsených miestnych „starých mám“ a keby ste jednu z nich stretli, určite by ste sa jej chceli poďakovať za nezabudnuteľné chute a vône. Tu strávená dovolenka je vlastne príkladom tradičnej gréckej pohostinnosti, ktorú mnohí z vás poznajú spred mnohých rokov. Hostí čakajú pohodlné štúdiá pre 2-3 osoby a apartmány s oddelenou spálňou pre 4-členné rodiny. Všetko je utopené v zeleni a sústredené okolo sladkovodného bazéna na mieste, kde končí kamienková pláž Kutsuras. V okolí nájdete niekoľko obchodov a taverny. Rušná dedinka Makris Yialos s pieskovou plážou je vzdialená približne 3 km. Odporúčame všetkým tým, ktorí obľubujú pokojné rodinné dovolenkové rezorty. 

Možnosti stravy: all inclusive | Dĺžka pobytu: 8 dní
Termíny od: 2.6.2018 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 345 €
9
Hotel Miramare Resort & Spa ****+
Grécko, Kréta, Agios Nikolaos

Majiteľ hotela ako známy stavebný inžinier vedel presne čo robí, keď staval svoj vlastný hotel. Dnes je Miramare Resort & Spa jedným z najluxusnejších a architektonicky najzaujímavejších hotelov na severovýchodnom pobreží Kréty. Postavený bol na úpätí svahu s nádherným výhľadom: z jednej strany na pieskovú pláž Almiros a z druhej strany na mestečko Ag. Nikolaos, ktoré je vzdialené necelý kilometer. K dispozícii sú moderné izby s bočným výhľadom na more, ale je možné priplatiť si aj za izbu s priamym výhľadom na more alebo suitu s vlastným bazénom. Hlavná reštaurácia s obrovskou terasou je významnou časťou hotela. Kokteilová terasa, priestranné lobby, viacero bazénov, zákutia na čítanie a relax, sú len niektoré detaily z vybavenosti hotela. Nenechajte si ujsť krétsky večer organizovaný raz do týždňa. Budete súčasťou procesu výroby raki, ktorú potom môžete aj vypiť. Náš tip!

Možnosti stravy: all inclusive | Dĺžka pobytu: 8 dní
Termíny od: 2.6.2018 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 395 €
aktuality a zaujímavosti
Výstava v Berlíne Výstava v Berlíne Na najväčšom veľtrhu cestovného ruchu sa tento rok prezentovalo 186 krajín.
Objavujte Krétu Objavujte Krétu Špeciálny program pre tých, ktorí chcú dôkladnejšie spoznať tento zaujímavý ostrov.
Hippokratov ostrov Hippokratov ostrov Čaká na to, aby sa opäť zaplnil ľuďmi, ktorí milujú život. Otvára svoju náruč a víta spleť návštevníkov z rôznych kútov Európy.