vyhľadať zájazdyFirst Minute

8
Hotel Saritas ****
Turecko, Alanya, Oba

Starostlivo udržiavaný komplex troch budov hotela Saritas sa nachádza asi 3 km od centra Alanye, v časti Oba. Je iba na skok od pláže prístupnej cez cestu, obklopený pestovanou záhradou s exoticky pôsobiacimi palmami a ibištekmi. Letisko v Antalyi je vzdialené asi 125 km.

Možnosti stravy: all inclusive | Dĺžka pobytu: 8 dní
Termíny od: 18.8.2018 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 438 €
Hotel Viva Mare ***
Grécko, Lesbos, Molyvos

Ak túžite po maximálnom relaxe a oddychu v pokojnom prostredí hotel Viva Mare bude pre Vás tou najlepšou voľbou. Nechajte sa rozmaznávať v hotelovom Spa, ktoré ponúka masáže, turecké kúpele, saunu či vírivky. Hotel sa nachádza v starostlivo udržiavanej záhrade na okraji mestečka Molyvos a ponúka ubytovanie v 2-lôžkových izbách s výhľadom do záhrady či na more. Má výbornú polohu v kľudnej časti letoviska Molyvos a zároveň priamo na súkromnej hotelovej pláži. Samotné centrum mestečka sa nachádza cca 1,5 km od hotelového areálu.

Možnosti stravy: raňajky, polpenzia, all inclusive | Dĺžka pobytu: 8 dní
Termíny od: 18.8.2018 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 441 €
8
Hotel Malemi ***
Grécko, Lesbos, Skala Kallonis

V dedinke Skala Kallonis v zálive Kalloni na priestrannom pozemku s neodmysliteľnou kvetinovou záhradou, palmami a farebnými amforami, stojí niekoľko menších budov hotela Malemi. Meno dostal hotel z iniciálok krstných mien troch dcér majiteľa a je typickým príkladom rodinného podniku. Rodinu inšpirovalo ekologické poľnohospodárstvo a majú tiež vlastnú farmu, na ktorej pestujú ovocie a zeleninu pre potreby hotelovej kuchyne. Na piesočnatú pláž sa dostanete po cca 400 m, centrum rybárskej dedinky je vzdialené približne 500 m a mesto Kalloni cca 3 km.

Možnosti stravy: raňajky, polpenzia, all inclusive | Dĺžka pobytu: 8 dní
Termíny od: 18.8.2018 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 446 €
Objavte Krétu! Apartmány Stella´s Traditional
Grécko, Kréta, Kato Zakros

V dávnych časoch bájnej minojskej civilizácie si kráľ Minos vybral Kato Zakros pre vybudovanie svojho letného paláca. Toto miesto totiž vynikalo neobyčajnou krásou a čistým morom. Ruiny tohto paláca sú dodnes hlavnou turistickou atrakciou tejto malej usadlosti. Kato Zakros je situovaný na mieste, kde sa stretáva Líbyjské more s Karpathoským morom. V kopcovitej oblasti nad dedinkou bol postavený komplex Stela s neskutočným výhľadom na celý záliv. Komplex sa skladá z luxusných kamenných domčekov, ktoré sú moderne zariadené kvalitným nábytkom a kuchynky dobre vybavené. Každá budova má svoje meno z gréckej mytológie. Súčasťou komplexu je dobre udržiavaná záhrada plná bugenvileí a rôznych stromov, ktoré poskytujú bohatý tieň a nájdete v nej voľne rozložené aj ležadlá a hojdacie siete. Ugrilujte si zopár rýb alebo si pripravte nejaké iné jednoduché jedlo a vychutnajte si ho na svojej terase pod belasým krétskym nebom. Odporúčame aj pre najnáročnejších klientov.

Možnosti stravy: bez stravy | Dĺžka pobytu: 8 dní
Termíny od: 18.8.2018 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 446 €
Hotel Orfeus Park & Queen *****
Turecko, Colakli, Colakli

Obľúbený hotel Orfeus Park prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2015. V tom istom roku bola hneď v susedstve postavená aj jeho nová časť, Queen - obidve sú prepojené podzemnou chodbou. Pýchou komplexu je krásna pestovaná záhrada. Hotel sa nachádza v letovisku Colakli, asi 9 km západne od historického centra Side a 20 km od Manavgatu. V blízkom okolí nájdete dostatok obchodov, bazárov a reštaurácií. Letisko Antalya sa nachádza len 55 km od hotela. 

Možnosti stravy: all inclusive | Dĺžka pobytu: 8 dní
Termíny od: 18.8.2018 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 453 €
aktuality a zaujímavosti
Mamma Mia 2 Mamma Mia 2 Premiéra muzikálu Mamma Mia 2 v bratislavskej Eurovei.
Z našich infociest - Grécko Z našich infociest - Grécko Chalkidiki, Magnesia a Skopelos. Aj na tieto krásne miesta môžete s nami cestovať autobusom.
Z našich infociest -Turecko Z našich infociest -Turecko Ak uvažujete o dovolenke v Turecku, pozrite si predovšetkým našu webstránku, ponuku sme v porovnaní s katalógom výrazne rozšírili.