vyhľadať zájazdy
First Minute

9.7
Štúdiá Chroma & Agnadio
Grécko, Peloponéz, Finikounda

V strede juhozápadného zálivu Peloponézu, oproti ostrovom Sapienzta a Schiza, leží dlhá piesková pláž malebnej dedinky Finikounda. Na jej začiatku - asi 300 m od pláže a 150 m od centra - sa týči ako korunka komplex štúdií Chroma & Agnadio. Chroma po grécky znamená farba – nie náhodou boli takto pomenované jednotlivé domčeky, ktoré hýria pestrými farbami. Výhľad z budovy Agnadio na samom vrchole je priam dych vyrážajúci. Štúdiá sú pohodlné, priestranné a moderné. Finikounda je zmesou gréckej pohostinnosti a atmosféry s radom rodinných taverien či štýlových plážových barov. Nenechajte si ujsť ani výlety do okolia, určite stoja za to.  

Možnosti stravy: bez stravy | Dĺžka pobytu: 11 dní
Termíny od: 29.5.2018 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 195 €
8.7
Hotel Paradise Resort ****
Grécko, Peloponéz, Finikounda

Štýlový a moderný hotel Paradise Resort stojí v udržiavanej záhrade neďaleko dedinky Finikounda. Od krásnej prírodnej pieskovej pláže Mavrovouni Beach je oddelený len pieskovou dunou. Táto moderná poschodová budova sa skladá z dvoch krídiel. Areál, uprostred ktorého sa nachádza bazén so slnečnou terasou má výhľad na more. Finikounda je vzdialená cca 2 km, ľahko sa tam dostanete aj pešo, ale môžete využiť aj miestny autobus - zastávka je priamo pred hotelom. Viac vám však odporúčame využiť hotelový minibus, ktorý premáva do dediny 4x denne za symbolický poplatok (počas mimosezóny 2x). Za dohodnutú extra sumu si môžete zariadiť aj individuálny transfer do dedinky. Malebné mestečko Methoni so starobylým hradom je od hotela vzdialené 10 km, do Kalamaty a na letisko je to cca 60 km.

Možnosti stravy: all inclusive | Dĺžka pobytu: 11 dní
Termíny od: 29.5.2018 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 585 €
8.1
Hotel Sunrise Beach Village ****
Grécko, Peloponéz, Petalidi

Na západnom pobreží Mesinského zálivu, v pokojnom prostredí neďaleko malej dedinky Petalidi, je situovaný hotel Sunrise Beach Village. Patrí cypersko-gréckej rodine, ktorá sa pýši dlhoročnými skúsenosťami v turizme a hotelierstve. Hotel je vlastne malá dedinka s hlavnou budovou a bungalovmi umiestnený uprostred pestovanej záhrady. Z izieb na poschodí a z lobby sa otvára priamy výhľad na šíre more. Počas posledných rokov prešiel hotel niekoľkými menšími či väčšími rekonštrukciami. Celkovú pohodovú atmosféru dopĺňajú neodmysliteľné bazény a bary. Voľný čas vypĺňa pestrý animačný program pre deti a dospelých. Hotel je vhodným výberom pre rodiny s deťmi ale aj pre páry uprednostňujúce pokojnejšie prostredie. Najvyššie položenou časťou hotela je taverna s výhľadom na more a protiľahlý polostrov Mani. Taverna nie je súčasťou all inclusive služieb, ale rozhodne stojí za návštevu. Priamo pred hotelom je autobusová zastávka. Miestnym autobusom sa môžete odviesť do Kalamaty (cca 30 km) alebo na opačnú stranu, do malebného mestečka Koroni (cca 20 km), ktoré je známe svojim hradom, tavernami a prístavom. Najbližšia dedinka Petalidi je od hotela vzdialená cca 2,5 km, letisko 20 km.    

Možnosti stravy: all inclusive | Dĺžka pobytu: 11 dní
Termíny od: 29.5.2018 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 625 €
8.5
Štúdiá Zacharias
Grécko, Parga, Parga

V pokojnom prostredí, na samotnom okraji Pargy sa nachádza dom Zacharias. Výrazná žltá farba fasády so záplavou bugénvileí sú charakteristickým znakom budovy. Vonkajší gril a všade prítomné citróny dopĺňajú okolie domu. Majiteľmi sú starší manželia, ktorí sa snažia svojim hosťom vo všetkom vyhovieť. O zvyšok zábavy sa postará mestská pláž Piso Krioneri, vo vzdialenosti 450 m. Najbližšiu reštauráciu objavíte už po 150 metroch, kým najbližší minimarket je vzdialený len 250 m. Do rušného centra je to približne 1 km. Zacharias je dom, ktorý navonok nie je príliš nápadný, ale v našej ponuke sa nachádza už viac ako 10 rokov a máme tam len spokojných klientov.

Možnosti stravy: bez stravy | Dĺžka pobytu: 12 dní
Termíny od: 29.5.2018 | Možnosti dopravy: autobusová
Cena od: 120 €
9.1
Štúdiá Marianthi
Grécko, Rhodos, Stegna

Ak ste fanúšikmi relaxu na bielej pieskovej pláži v typickom gréckom letovisku, potom Stegna je váš výber. Od spomínanej pláže delí dom Marianthi len úzka miestna komunikácia. Ponúka štúdiá pre 2-4 osoby, niektoré z nich s výhľadom na more. Nákupy môžete vybaviť v miestnych minimarketoch, tunajšie taverny a reštaurácie ponúkajú bohatú paletu autentickej gréckej stravy za výborné ceny. Majiteľ štúdií dbá o pohodlie svojich hostí, ktorých rád hostí aj a vo svojej taverne prevádzkovanej v susedstve domu. Odporúčame všetkým, ktorí uprednostňujú dovolenku v štúdiách „na grécky spôsob“ v kľudnejšom letovisku.

Možnosti stravy: bez stravy | Dĺžka pobytu: 8 dní
Termíny od: 1.6.2018 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 195 €
aktuality a zaujímavosti
Výstava v Berlíne Výstava v Berlíne Na najväčšom veľtrhu cestovného ruchu sa tento rok prezentovalo 186 krajín.
Objavujte Krétu Objavujte Krétu Špeciálny program pre tých, ktorí chcú dôkladnejšie spoznať tento zaujímavý ostrov.
Hippokratov ostrov Hippokratov ostrov Čaká na to, aby sa opäť zaplnil ľuďmi, ktorí milujú život. Otvára svoju náruč a víta spleť návštevníkov z rôznych kútov Európy.