vyhľadať zájazdy

First Minute

8.5
Štúdiá Jason
Grécko, Olympská riviéra, Paralia Katerini

Štýlová budova domu Jason sa nachádza v novej rezidenčnej štvrti obľúbeného letoviska Paralia Katerini. Piesková pláž s pozvoľným vstupom do mora je vzdialená len 350 m, do rušného centra ponúkajúceho množstvo zábavy, nákupov, hudobných barov, reštaurácií, taverien či rýchleho občerstvenia je 700 m. Pohodlie hostí zvyšuje aj bazén s ležadlami a slnečníkmi, deti čaká menšie ihrisko. Budova má úroveň hotela. Jej štúdiá pripomínajú skutočne modernú hotelovú izbu, navyše disponujú aj kuchynským kútom. Budova leží v blízkosti domu Kalypso – ideálna možnosť pre pobyty menších aj väčších skupín.

Možnosti stravy: bez stravy | Dĺžka pobytu: 12 dní
Termíny od: 26.5.2018 | Možnosti dopravy: autobusová
Cena od: 204 €
Možnosti stravy: bez stravy | Dĺžka pobytu: 14 dní
Termíny od: 26.5.2018 | Možnosti dopravy: autobusová
Cena od: 212 €
Možnosti stravy: bez stravy | Dĺžka pobytu: 15 dní
Termíny od: 26.5.2018 | Možnosti dopravy: autobusová
Cena od: 212 €
8.9
Hotel Vassiliki Bay ***
Grécko, Lefkada, Vassiliki

Najjužnejším zálivom na ostrove Lefkada je Vassiliki s rovnomennou dedinkou. Známy je po celom svete kvôli skvelým klimatickým podmienkam pre plachtenie. Športovci sa tu pripravujú na olympiádu a iné svetové súťaže v tejto kategórii. Pôvodná dedinka Vassiliki je veľmi romantická a leží vo východnej časti zálivu. Promenáda s tavernami a obchodíkmi má jedinečný štýl. Práve tu, približne 150 m od začiatku dlhej pláže je situovaný hotel Vassiliki Bay. Nachádza sa v pokojnom prostredí, k jeho výbave patrí aj bazén. Hotel disponuje veľmi peknými a vkusne zariadenými izbami pre 2-4 osoby. Strava je chutná a bohatá. Popoludňajšiu kávu si môžete vychutnať v jednej z mnohých štýlových kaviarní na promenáde. Výhľad bude dopĺňať plejáda plachetníc a jácht, ktoré tu kotvia. Hotel odporúčame všetkým, čo túžia po romantickej dovolenke na úrovni. 

Možnosti stravy: polpenzia | Dĺžka pobytu: 9 dní
Termíny od: 29.5.2018 | Možnosti dopravy: autobusová, letecká
Cena od: 279 €
Možnosti stravy: bez stravy | Dĺžka pobytu: 11 dní
Termíny od: 29.5.2018 | Možnosti dopravy: autobusová
Cena od: 162 €
aktuality a zaujímavosti
Hippokratov ostrov Hippokratov ostrov Čaká na to, aby sa opäť zaplnil ľuďmi, ktorí milujú život. Otvára svoju náruč a víta spleť návštevníkov z rôznych kútov Európy.
Objavujte Krétu Objavujte Krétu Špeciálny program pre tých, ktorí chcú dôkladnejšie spoznať tento zaujímavý ostrov.
Spolu už 25 rokov Spolu už 25 rokov Už 25 rokov pre vás pripravujeme letecké aj autobusové zájazdy. Navštívte nás, radi vám s výberom pomôžeme.