vyhľadať zájazdy

First Minute

Možnosti stravy: bez stravy | Dĺžka pobytu: 11 dní
Termíny od: 29.5.2018 | Možnosti dopravy: autobusová, letecká
Cena od: 162 €
8.6
Štúdiá George II
Grécko, Lefkada, Nikiana

Na samom začiatku pokojnej Nikiany v druhom rade domov stojí sympatický prázdninový dom George II. Na pieskovo-kamienkovú pláž sa dostanete už po 70 m, stačí keď prejdete cez cestu. Vo vzdialenosti 350 m sa nachádza centrum letoviska s obchodmi a tavernami. V dosahu 100 metrov objavíte pekáreň, minimarket, lekáreň aj autobusovú zastávku. Do rušného letoviska Nidri je to necelých 6 km. Ak hľadáte kvalitné ubytovanie na skok od krásnej pláže a chcete mať centrum na dosah, štúdiá George II sú pre vás ideálna voľba. Priateľská atmosféra láka turistov všetkých vekových kategórií. Odporúčame pre rodiny s deťmi.

Možnosti stravy: bez stravy | Dĺžka pobytu: 12 dní
Termíny od: 29.5.2018 | Možnosti dopravy: autobusová
Cena od: 148 €
8.5
Štúdiá Zacharias
Grécko, Parga, Parga

V pokojnom prostredí, na samotnom okraji Pargy sa nachádza dom Zacharias. Výrazná žltá farba fasády so záplavou bugénvileí sú charakteristickým znakom budovy. Vonkajší gril a všade prítomné citróny dopĺňajú okolie domu. Majiteľmi sú starší manželia, ktorí sa snažia svojim hosťom vo všetkom vyhovieť. O zvyšok zábavy sa postará mestská pláž Piso Krioneri, vo vzdialenosti 450 m. Najbližšiu reštauráciu objavíte už po 150 metroch, kým najbližší minimarket je vzdialený len 250 m. Do rušného centra je to približne 1 km. Zacharias je dom, ktorý navonok nie je príliš nápadný, ale v našej ponuke sa nachádza už viac ako 10 rokov a máme tam len spokojných klientov.

Možnosti stravy: bez stravy | Dĺžka pobytu: 12 dní
Termíny od: 29.5.2018 | Možnosti dopravy: autobusová
Cena od: 162 €
8.5
Štúdiá Akis
Grécko, Zakynthos, Alykes

Alykes je stále obľúbenejšie letovisko v susedstve dedinky Alykanas, je však o niečo rušnejšie. Dovolenkový komplex Akis patrí medzi najlepšie v tomto letovisku. Skladá sa z piatich budov postavených okolo bazéna, kde funguje aj snack bar. Tu si počas celého dňa môžete zakúpiť občerstvenie, nápoje, aj balenú vodu. K dispozícii sú priestranné a vkusné štúdiá pre 2-3-4 osoby. K pláži, ktorá sa rozprestiera asi o 400 m ďalej, vedia aj skratka, tú vám prezradia domáci. Dom je v tichom prostredí, avšak v blízkosti rušného života letoviska. Centrum objavíte približne po 300 metroch, najbližší obchodík leží vo vzdialenosti 100 metrov. Kvôli priestranným izbám odporúčame aj rodinám s deťmi.

Možnosti stravy: bez stravy | Dĺžka pobytu: 8 dní
Termíny od: 1.6.2018 | Možnosti dopravy: vlastná, letecká
Cena od: 185 €
Theoxenia Beach Hotel ****
Grécko, Chalkidiki, Ouranoupolis

Polostrov Chalkidiki je známy kvôli krásnej prírode a nemenej úžasným plážam. Jeho tri výbežky sú však dosť rôznorodé a posledný z nich - Athos - sa preslávil jedinečným kláštorným štátom. Ešte pred jeho hranicou objavíte malebnú dedinku Ouranoupolis s 8 km dlhou plážou s jemným bielym pieskom. K mestečku patria aj neodmysliteľné štýlové taverny, bary a obchody - všetky s puncom tradičného Grécka. Približne 3 km pred mestečkom boli postavené viaceré výborné hotelové komplexy, medzi ktorými sa vyníma Theoxenia Beach Hotel, člen skupiny Xenios Hotels. Navrhnutý bol ako amfiteáter a tvoria ho štyri budovy, v strede ktorých sa vynímajú štyri rôzne bazény s morskou vodou. Hotel má výborné vybavenie a animačné programy, pre deti je vytvorený špeciálny detský areál.  K dispozícii sú aj masáže. Na pláž sa dostanete bezpečným podchodom, kde okrem bohatej ponuky vodných športov natrafíte aj na požičovňu malých lodiek (pre max. 5 osôb) a dovolenku si tak môžete obohatiť o špeciálny zážitok - odplavte sa napr. na čarovný ostrovček Ammouliani. Do centra Ouranoupoli sa preveziete taxíkom (približne za 5€). Theoxenia je výborná voľba pre rodiny s deťmi kvôli all inclusive službám, animáciám a v neposlednom rade kvôli pláži s jemným pieskom.  

Možnosti stravy: all inclusive | Dĺžka pobytu: 8 dní
Termíny od: 1.6.2018 | Možnosti dopravy: vlastná, autobusová, letecká
Cena od: 396 €
aktuality a zaujímavosti
Hippokratov ostrov Hippokratov ostrov Čaká na to, aby sa opäť zaplnil ľuďmi, ktorí milujú život. Otvára svoju náruč a víta spleť návštevníkov z rôznych kútov Európy.
Objavujte Krétu Objavujte Krétu Špeciálny program pre tých, ktorí chcú dôkladnejšie spoznať tento zaujímavý ostrov.
Spolu už 25 rokov Spolu už 25 rokov Už 25 rokov pre vás pripravujeme letecké aj autobusové zájazdy. Navštívte nás, radi vám s výberom pomôžeme.