vyhľadať zájazdyFirst Minute

7
Hotel Saily Beach ***
Grécko, Magnesia, Koropi

Tento sympatický rodinný hotel leží v pokojnej usadlosti zvanej Koropi, od letoviska Kala Nera vzdialenej len 3 km. Je to miesto, kde môžete zažiť úplne pokojnú dovolenku vo veľmi peknom, príjemnom prostredí. K hotelu patrí udržiavaná záhrada so záhonom kvetín, krytá terasa pri vchode ako aj bazén s barom. Dušou hotela je mama a manželka, pani Dimitra, ktorá je zároveň aj vychýrenou kuchárkou – jej špeciality budete mať možnosť ochutnať aj vy. Koropi má krásnu zlatistú pláž s kamienkami, s možnosťou prenájmu ležadiel a slnečníkov, s barom, tavernou a možnosťou športového vyžitia. Mesto Volos vzdialené 20 km je dobrou príležitosťou na celodenný výlet – dostanete sa tam pravidelnou autobusovou linkou.

Možnosti stravy: polpenzia | Dĺžka pobytu: 11 dní
Termíny od: 31.5.2019 | Možnosti dopravy: vlastná, autobusová
Cena od: 200 €
Možnosti stravy: bez stravy | Dĺžka pobytu: 11 dní
Termíny od: 31.5.2019 | Možnosti dopravy: autobusová, letecká
Cena od: 132 €
9
Štúdiá Paradis
Grécko, Rhodos, Stegna

V dedinke Stegna, len 50 m od obľúbenej pláže, boli postavené štúdiá Paradis, známe aj pod názvom Anthoula. Štúdiá sú vsadené do upravenej záhrady a ponúkajú krásny výhľad na záliv. Nízke domčeky s terasou sú z každej strany obklopené množstvom zelene. Stegna je dedinka, v ktorej máte všetko poruke – pláž, taverničky i minimarkety. Ideálne miesto pre pokojnú dovolenku v blízkosti nádhernej pláže.

Možnosti stravy: bez stravy, večera | Dĺžka pobytu: 11 dní
Termíny od: 31.5.2019 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 308 €
Štúdiá Lindos Marianthi
Grécko, Rhodos, Lindos

Lindos mnohí označujú za najkrajšie zo všetkých miest na Rhodose. Na vrchu sa týči slávna akropola, kým moderný Lindos tvorí spleť uličiek s obchodíkmi aj butikmi. Na polceste od začiatku dediny k pláži sa nachádza ubytovanie Lindos Marianthi. Tento dom v tradičnom gréckom štýle leží v pokojnom prostredí len 150 m od mora. Hoci jeho vybavenie je jednoduché, odporúčame ho všetkým milovníkom typického gréckeho života. Z priestrannej terasy si vychutnáte nádherný výhľad na more. V blízkosti sa nachádzajú dva fantastické zálivy s organizovanými piesočnatými plážami a pokojným morom. Na konci jedného z nich objavíte kostolík sv. Pavla, kde sa konávajú aj svadby. Budete unesení obrazom, ako hostia v slávnostných šatách pozorujú svadobný obrad priamo z mora zo svojich lodiek.

Možnosti stravy: bez stravy | Dĺžka pobytu: 11 dní
Termíny od: 31.5.2019 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 323 €
8
Hotel Faliraki Bay ***
Grécko, Rhodos, Faliraki

Mestečko Faliraki je medzi dovolenkármi z celej Európy známe hlavne kvôli bohatému nočnému životu. Nájdete tu nespočetné množstvo rôznych barov, reštaurácií, taverien, kaviarní a obchodov. V pokojnej časti tohto rušného letoviska bol postavený hotel Faliraki Bay. Od centra je vzdialený necelý kilometer, ale aj v jeho blízkosti nájdete niekoľko obchodov a reštaurácií. Trojposchodová budova hotela je umiestnená v menšej záhrade, len 100 m od pieskovej pláže pravidelne oceňovanej Modrou vlajkou. Ponúka polpenziu, takže jeho hostia budú mať možnosť vyskúšať niečo z pestrej ponuky reštaurácií. Niektoré izby majú výhľad na okolie, ostatné za príplatok aj na more. Autobusová zastávka je vzdialená približne 300 m; miestna doprava zabezpečuje rýchle spojenie do hlavného mesta alebo aj do centra Faliraki.

Možnosti stravy: polpenzia | Dĺžka pobytu: 11 dní
Termíny od: 31.5.2019 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 428 €
aktuality a zaujímavosti
Prezentácia katalógu Leto 2019 Prezentácia katalógu Leto 2019 Prezentácia katalógu na sezónu 2019 sa tohto roku konala 12. októbra v netradičnej atmosfére.
Napísali ste nám Napísali ste nám Vždy nás poteší, keď sa s nami podelíte o pekné zážitky a fotky z vašej dovolenky.
Mamma Mia 2 Mamma Mia 2 Premiéra muzikálu Mamma Mia 2 v bratislavskej Eurovei.