vyhľadať zájazdy


First Minute

7
Hotel Philoxenia ***+
Grécko, Epirus, Ammoudia

Ammoudia znamená v gréčtine piesková pláž. Keď chcú obyvatelia blízkej Pargy navštíviť skutočne peknú pieskovú pláž, vyberú sa do Ammoudie. V priebehu niekoľkých rokov sa v tejto dedinke vybudovalo niekoľko prázdninových domov a hotelov, medzi ktorými je hotel Philoxenia najmodernejší. Leží v pokojnom prostredí a charakterizujú ho pekné čisté izby, bazén a dobrá strava. Najbližšia reštaurácia, ako aj obchod sa nachádza vo vzdialenosti 70 metrov. Najväčším ťahákom je však jeho cena. Odporúčame ako náš tip!

Možnosti stravy: polpenzia | Dĺžka pobytu: 10 dní
Termíny od: 20.8.2018 | Možnosti dopravy: autobusová, letecká
Cena od: 210 €
8
Theoxenia Beach Hotel ****
Grécko, Chalkidiki, Ouranoupolis

Polostrov Chalkidiki je známy kvôli krásnej prírode a nemenej úžasným plážam. Jeho tri výbežky sú však dosť rôznorodé a posledný z nich - Athos - sa preslávil jedinečným kláštorným štátom. Ešte pred jeho hranicou objavíte malebnú dedinku Ouranoupolis s 8 km dlhou plážou s jemným bielym pieskom. K mestečku patria aj neodmysliteľné štýlové taverny, bary a obchody - všetky s puncom tradičného Grécka. Približne 3 km pred mestečkom boli postavené viaceré výborné hotelové komplexy, medzi ktorými sa vyníma Theoxenia Beach Hotel, člen skupiny Xenios Hotels. Navrhnutý bol ako amfiteáter a tvoria ho štyri budovy, v strede ktorých sa vynímajú štyri rôzne bazény s morskou vodou. Hotel má výborné vybavenie a animačné programy, pre deti je vytvorený špeciálny detský areál.  K dispozícii sú aj masáže. Na pláž sa dostanete bezpečným podchodom, kde okrem bohatej ponuky vodných športov natrafíte aj na požičovňu malých lodiek (pre max. 5 osôb) a dovolenku si tak môžete obohatiť o špeciálny zážitok - odplavte sa napr. na čarovný ostrovček Ammouliani. Do centra Ouranoupoli sa preveziete taxíkom (približne za 5€). Theoxenia je výborná voľba pre rodiny s deťmi kvôli all inclusive službám, animáciám a v neposlednom rade kvôli pláži s jemným pieskom.   Na neďalekých malých ostrovoch oproti letovisku Ouranopoli, objavíte úžasné pláže - dostanete sa tam loďkami, ktoré si môžete zapožičať priamo na pláži pred hotelom THEOXENIA ****, kde máte aj možnosť vybrať si z rôznych vodných športov. www.ouranoupolisports.gr

Možnosti stravy: all inclusive | Dĺžka pobytu: 8 dní
Termíny od: 21.8.2018 | Možnosti dopravy: vlastná, autobusová, letecká
Cena od: 245 €
Hotel Avalon ****
Bulharsko, Slnečné pobrežie, Slnečné pobrežie

Príjemný moderný hotel Avalon stojí za cestou, v pokojnejšej lokalite v juhozápadnej časti Slnečného Pobrežia. Od živého centra s obchodmi, reštauráciami a barmi ho delí asi 800 m. Ak sa chystáte spoznávať zaujímavé miesta, nádherný Nessebar je odtiaľto vzdialený iba dva kilometre.  

Možnosti stravy: all inclusive | Dĺžka pobytu: 8 dní
Termíny od: 21.8.2018 | Možnosti dopravy: autobusová, letecká
Cena od: 259 €
Hotel Yavor Palace ****
Bulharsko, Slnečné pobrežie, Slnečné pobrežie

Hotel Yavor Palace sa nachádza v centrálnej časti Slnečného Pobrežia, čo vám umožní využívať všetky okolité možnosti zábavy. V jeho okolí nájdete rôzne obchody, je tu veľa reštaurácií a barov a tiež rôzne atrakcie pre deti. Turistickým vláčikom, ktorý premáva počas letnej sezóny po celom letovisku, sa môžete odviezť aj do neďalekého Nessebaru.

Možnosti stravy: all inclusive | Dĺžka pobytu: 8 dní
Termíny od: 21.8.2018 | Možnosti dopravy: vlastná, autobusová, letecká
Cena od: 293 €
8
Hotel Virginia ***
Grécko, Rhodos, Reni Koskinou

Hotel Virginia bol postavený v pokojnom prostredí letoviska Reni Koskinou a spolu s Virginia Family Suites tvoria veľký dovolenkový komplex. Organizovaná pieskovo-kamienková pláž je vzdialená len 150 m z mierneho kopca. Ak zatúžite po ruchu, letovisko Faliraki sa nachádza vo vzdialenosti 5 km, hlavné mesto 6 km. Hotel je kombináciou európskeho štandardu, známej gréckej pohostinnosti a rodinnej atmosféry. Areál tvorí 10 menších dvoj a trojposchodových budov obklopených zeleňou a záhradou. K dispozícii sú 2-3 lôžkové izby a štúdiá s kuchynským kútom pre 3-4 členné rodiny. Obľúbené all inclusive služby a celkovo až päť bazénov sľubujú pohodlnú dovolenku. Štandardné služby za výhodnú cenu. 

Možnosti stravy: all inclusive | Dĺžka pobytu: 8 dní
Termíny od: 21.8.2018 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 298 €
aktuality a zaujímavosti
Mamma Mia 2 Mamma Mia 2 Premiéra muzikálu Mamma Mia 2 v bratislavskej Eurovei.
Z našich infociest - Grécko Z našich infociest - Grécko Chalkidiki, Magnesia a Skopelos. Aj na tieto krásne miesta môžete s nami cestovať autobusom.
Z našich infociest -Turecko Z našich infociest -Turecko Ak uvažujete o dovolenke v Turecku, pozrite si predovšetkým našu webstránku, ponuku sme v porovnaní s katalógom výrazne rozšírili.