vyhľadať zájazdy


First Minute

8
Štúdiá Tina
Grécko, Kalymnos, Massuri

Keďže bol dom Rita mimoriadne obľúbený a vlani sme často nedokázali pokryť dopyt našich klientov po voľných kapacitách v Massuri, objavili sme dom Tina, ktorý je situovaný hneď vedľa neho. Štúdiá prešli drobnými úpravami a disponujú rovnakými výhodami, ako jeho "suseda". Majú krásny výhľad na ostrov Telendos, skvelú polohu v centre a príkladnú majiteľku, ktorá sa o všetko stará. Budova stojí presne v polovici trate medzi mestami Pothia a Emporios, preto je skvelým východiskovým bodom na prebádanie ostrova. Od peknej pieskovej pláže ho delia len schody a necelých 100 metrov. Odporúčame predovšetkým párom, ako aj menším skupinkám.  

Možnosti stravy: bez stravy, večera | Dĺžka pobytu: 11 dní
Termíny od: 21.8.2018 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 289 €
8
Hotel Oasis **+
Grécko, Kalymnos, Massuri

Ak túžite zažiť dovolenku na autentickom gréckom ostrove a zároveň si užívať život rušnejšieho letoviska Massuri, ale uprednostňujete hotelové ubytovanie pred štúdiami, ideálnou voľbou pre vás bude hotel Oasis. Izby sú vhodné pre 2-3 osoby, väčšina z nich má výhľad na more. Na sympatickej hotelovej terase sa v pohodovej atmosfére podávajú raňajky. V Massuri si môžete vyberať z veľkého počtu reštaurácií a taverien a ceny sú skutočne veľmi výhodné. Hotel Oasis je menší rodinný hotel s výbornou polohou - do centra a na pieskovú pláž je vzdialenosť len 50 m. Neďaleká lezecká oblasť každoročne láka milovníkov tohto adrenalínového športu. Odporúčame hlavne párom.

Možnosti stravy: raňajky | Dĺžka pobytu: 11 dní
Termíny od: 21.8.2018 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 459 €
9
Štúdiá Chroma & Agnadio
Grécko, Peloponéz, Finikounda

V strede juhozápadného zálivu Peloponézu, oproti ostrovom Sapienzta a Schiza, leží dlhá piesková pláž malebnej dedinky Finikounda. Na jej začiatku - asi 300 m od pláže a 150 m od centra - sa týči ako korunka komplex štúdií Chroma & Agnadio. Chroma po grécky znamená farba – nie náhodou boli takto pomenované jednotlivé domčeky, ktoré hýria pestrými farbami. Výhľad z budovy Agnadio na samom vrchole je priam dych vyrážajúci. Štúdiá sú pohodlné, priestranné a moderné. Finikounda je zmesou gréckej pohostinnosti a atmosféry s radom rodinných taverien či štýlových plážových barov. Nenechajte si ujsť ani výlety do okolia, určite stoja za to.  

Možnosti stravy: bez stravy | Dĺžka pobytu: 11 dní
Termíny od: 21.8.2018 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 475 €
9
Aparthotel Sunshine ***
Grécko, Kos, Tigaki

Hotel Sunshine patrí stále medzi nové hotely, nakoľko jeho prevádzka bola spustená len v roku 2017. Bol postavený v obľúbenom letovisku Tigaki, ktoré je vyhľadávané hlavne kvôli skvelej pláži s jemným pieskom. Do centra letoviska, kde vás budú čakať rôzne obchody, taverny a bary, sa dostanete krátkou prechádzkou už po 200 metroch. Hotel disponuje štúdiami pre dvojice, ako aj apartmánmi s jednou alebo dvomi oddelenými spálňami pre 3-4 členné rodiny. Izby sú veľmi priestranné, veľkoryso riešené a moderné. Život hotela sa sústreďuje okolo bazéna, okolie dopĺňa pestovaná zeleň. Reštaurácia funguje počas celého dňa a ani najmenší návštevníci nebudú sklamaní, k dispozícii majú aj vodnú šmykľavku. Hlavné mesto Kos je vzdialené len 11 km. Ľahko sa sem dostanete miestnym autobusom, zastávka je vzdialená necelých 150 metrov. Tento nový hotel je skvelou voľbou pre rodiny s deťmi aj pre páry.

Možnosti stravy: all inclusive | Dĺžka pobytu: 11 dní
Termíny od: 21.8.2018 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 497 €
8
Hotel Sunrise Beach Village ****
Grécko, Peloponéz, Petalidi

Na západnom pobreží Mesinského zálivu, v pokojnom prostredí neďaleko malej dedinky Petalidi, je situovaný hotel Sunrise Beach Village. Patrí cypersko-gréckej rodine, ktorá sa pýši dlhoročnými skúsenosťami v turizme a hotelierstve. Hotel je vlastne malá dedinka s hlavnou budovou a bungalovmi umiestnený uprostred pestovanej záhrady. Z izieb na poschodí a z lobby sa otvára priamy výhľad na šíre more. Počas posledných rokov prešiel hotel niekoľkými menšími či väčšími rekonštrukciami. Celkovú pohodovú atmosféru dopĺňajú neodmysliteľné bazény a bary. Voľný čas vypĺňa pestrý animačný program pre deti a dospelých. Hotel je vhodným výberom pre rodiny s deťmi ale aj pre páry uprednostňujúce pokojnejšie prostredie. Najvyššie položenou časťou hotela je taverna s výhľadom na more a protiľahlý polostrov Mani. Taverna nie je súčasťou all inclusive služieb, ale rozhodne stojí za návštevu. Priamo pred hotelom je autobusová zastávka. Miestnym autobusom sa môžete odviesť do Kalamaty (cca 30 km) alebo na opačnú stranu, do malebného mestečka Koroni (cca 20 km), ktoré je známe svojim hradom, tavernami a prístavom. Najbližšia dedinka Petalidi je od hotela vzdialená cca 2,5 km, letisko 20 km.    

Možnosti stravy: all inclusive | Dĺžka pobytu: 11 dní
Termíny od: 21.8.2018 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 995 €
aktuality a zaujímavosti
Mamma Mia 2 Mamma Mia 2 Premiéra muzikálu Mamma Mia 2 v bratislavskej Eurovei.
Z našich infociest - Grécko Z našich infociest - Grécko Chalkidiki, Magnesia a Skopelos. Aj na tieto krásne miesta môžete s nami cestovať autobusom.
Z našich infociest -Turecko Z našich infociest -Turecko Ak uvažujete o dovolenke v Turecku, pozrite si predovšetkým našu webstránku, ponuku sme v porovnaní s katalógom výrazne rozšírili.