vyhľadať zájazdy
Garancia ceny

GARANCIA CENY ZÁJAZDU

Prekvapilo vás niekedy v minulosti pri kúpe zájazdu následné zvýšenie jeho ceny z dôvodu zavedenia palivového príplatku ? Ak áno, u nás vám vieme zaručiť, že sa vaša dovolenka nepredraží ani o cent.

Výslednú cenu zájazdu totiž významnou mierou ovplyvňuje cena za dopravu, ktorá sa odvíja od aktuálnej ceny palív na svetových trhoch. V minulosti často podliehala prudkým výkyvom vzhľadom na nepredvídateľné situácie a dianie vo svete. Preto každá cestovná kancelária má právo zmeniť cenu zájazdu na základe Všeobecných zmluvných podmienok.

 

V AEOLUSE CENU NEZVÝŠIME!

Ak zaplatíte 100 % ceny do 5 dní po uzatvorení Zmluvy o obstaraní zájazdu (nielen požadovanú zálohu), cena zájazdu zostane aj v prípade zavedenia palivového príplatku nezmenená.

 

EXTRA BONUS!

Ak sa rozhodnete pre vyplatenie celej sumy za zájazd, získate od nás aj bonus navyše - môžete si uplatniť aj extra zľavu +3% nad rámec základných first minute zliav.


aktuality a zaujímavosti
Napísali ste nám Napísali ste nám Vždy nás poteší, keď sa s nami podelíte o pekné zážitky a fotky z vašej dovolenky.
Objavujte Grécko Objavujte Grécko Ak by sme mali vytvoriť zoznam letných dovolenkových cieľov, do ktorých môžete cestovať každý rok a každý rok objaviť niečo nové, Grécko bude určite na prvých priečkach – ak nie úplne na vrchole.
Výstava Around The World Výstava Around The World Doprajte si cestovateľské zážitky z celého sveta! Navštívte nás na Panskej 33 v Bratislave a pozrite si zaujímavú výstavu.