vyhľadať zájazdy
Garancia ceny

GARANCIA CENY ZÁJAZDU

Prekvapilo vás niekedy v minulosti pri kúpe zájazdu následné zvýšenie jeho ceny z dôvodu zavedenia palivového príplatku ? Ak áno, u nás vám vieme zaručiť, že sa vaša dovolenka nepredraží ani o cent.

Výslednú cenu zájazdu totiž významnou mierou ovplyvňuje cena za dopravu, ktorá sa odvíja od aktuálnej ceny palív na svetových trhoch. V minulosti často podliehala prudkým výkyvom vzhľadom na nepredvídateľné situácie a dianie vo svete. Preto každá cestovná kancelária má právo zmeniť cenu zájazdu na základe Všeobecných zmluvných podmienok.

 

V AEOLUSE CENU NEZVÝŠIME!

Ak zaplatíte 100 % ceny do 5 dní po uzatvorení Zmluvy o obstaraní zájazdu (nielen požadovanú zálohu), cena zájazdu zostane aj v prípade zavedenia palivového príplatku nezmenená.

 

EXTRA BONUS!

Ak sa rozhodnete pre vyplatenie celej sumy za zájazd, získate od nás aj bonus navyše - môžete si uplatniť aj extra zľavu +3% nad rámec základných first minute zliav.


aktuality a zaujímavosti
Výstava v Berlíne Výstava v Berlíne Na najväčšom veľtrhu cestovného ruchu sa tento rok prezentovalo 186 krajín.
Objavujte Krétu Objavujte Krétu Špeciálny program pre tých, ktorí chcú dôkladnejšie spoznať tento zaujímavý ostrov.
Hippokratov ostrov Hippokratov ostrov Čaká na to, aby sa opäť zaplnil ľuďmi, ktorí milujú život. Otvára svoju náruč a víta spleť návštevníkov z rôznych kútov Európy.