vyhľadať zájazdy

Objavte Peloponéz! Hotel Porto Vitilo

****
Grécko, Peloponéz | Pobytové letné, Pri mori

Popis ubytovania

Porto Vitilo je luxusný butik hotel v oblasti Mani na južnom Peloponéze. Od chvíle keď vstúpite do hotela až do posledného momentu pred odchodom budete mať pocit, že ste si ho nevychutnali dostatočne. Štýlové lobby s niekoľkými gaučami a pohodlnými kreslami vás bude lákať k leňošeniu s dobrou knihou v rukách. Perfektne zariadené izby s komfortnými posteľami s baldachýnom, zrkadlá, príjemné osvetlenie a balkóny s kreslami sú ďalším doplnkom. Raňajky, ako prvý impulz dňa, môžete stráviť pod olivovníkmi, okolo ktorých bol hotel postavený a teraz tvoria živú dekoráciu. V bohatom bufete nájdete všetko a môžete si tu posedieť aj hodinu. Na pláž dedinky Neo Itilo sa doveziete autom, vyberte sa však aj na výlet do dedinky Stoupa, najmä kvôli pláži s jemným pieskom alebo do Gerolimenas s kamienkovou plážou. Všade nájdete tyrkysovo modré čistučké more. V samotnom hoteli je najatraktívnejším miestom bazén. Je to miesto pre ničím nerušený relax; pocit pohody umocnia veľké slnečníky, pohodlné gauče, tuli-vaky aj ležadlá, neustále prítomný servis čašníkov z baru a príjemná hudba... A k tomu pohľad na majestátne hory a more. Užite si to!  Odporúčame aj pre najnáročnejších klientov.

Naša kategória

****

Oficiálna kategória

***

Kapacita

43 izieb

Pláž

na pláž dedinky Neo Itilo sa môžete odviezť autom (cca 1,5 km), pláž s jemným pieskom môžete objaviť v dedinke Stoupa (cca 30 km) alebo v Gerolimenas nádhernú kamienkovú pláž (cca 32 km). Všade nájdete tyrkysovo modré čistučké more.

Vybavenie / Šport / Zábava

recepcialobbyreštauráciabarbazénležadlá a slnečníky pri bazéne zadarmoposilňovňaparkoviskokonferenčná miestnosťSpa centrum, sauna, masáže, turecké kúpele (za poplatok)

Ubytovanie / Vybavenie

komfortne zariadené a priestranné 2-lôžkové izby s možnosťou 1 prístelky na prízemí alebo poschodídeluxe 2-lôžkové izby s možnosťou 1 alebo 2 prísteliekmini chladničkakúpeľňa (sprcha alebo vaňa/WC) sušič na vlasytelefónklimatizáciaTV/SATbalkón/terasadetská postieľka na vyžiadanie

Stravovanie

raňajky formou bufetu

Web

Cena zahŕňa

spiatočnú letenku • ubytovanie na príslušný počet nocí so stravou alebo bez stravy v súlade so Zmluvou o obstaraní zájazdu • upratovanie na začiatku pobytu, uteráky a posteľnú bielizeň (ďalšie upratovanie a výmenu podľa typu ubytovania) • spotrebu vody a energie • služby delegáta (k dispozícii len na letisku, počas pobytu len na telefóne) • DPH • poistenie insolventnosti.

Povinné príplatky

servisné poplatky (letiskové poplatky, bezpečnostná taxa, emisný poplatok, pozemné služby – handling fee, aktuálny kurzový a palivový príplatok) 189 € / os. nad 2 roky • 55 € / dieťa do 2 rokov. prenájom automobilu skupiny A, ktorého cena zahŕňa:

C.D.W. (spoluúčasť: 300 € pre kategóriu A - D, 600 € pre F1 – J, 900 € pre S - M1 kategóriu), T.W. poistenie proti krádeži a požiaru, P.A.I. úrazové poistenie, daň.


Iné príplatky

balík služieb Kompletného cestovného poistenia 2,55 € / os. / deň. Detská sedačka do auta 3,60 € / deň.
aktuality a zaujímavosti
Leto 2018 Leto 2018 Už takmer dva mesiace si u nás môžete kupovať zájazdy z letnej ponuky 2018. Tie najlepšie zľavy sú práve teraz!
Napísali ste nám Napísali ste nám Vždy nás poteší, keď sa s nami podelíte o pekné zážitky a fotky z vašej dovolenky.
Objavujte Grécko Objavujte Grécko Ak by sme mali vytvoriť zoznam letných dovolenkových cieľov, do ktorých môžete cestovať každý rok a každý rok objaviť niečo nové, Grécko bude určite na prvých priečkach – ak nie úplne na vrchole.