vyhľadať zájazdy
Objavte Peloponéz! Hotel Porto Vitilo

****
Grécko, Peloponéz | Pobytové letné, Pri mori

Popis ubytovania

Porto Vitilo je luxusný butik hotel v oblasti Mani na južnom Peloponéze. Od chvíle keď vstúpite do hotela až do posledného momentu pred odchodom budete mať pocit, že ste si ho nevychutnali dostatočne. Štýlové lobby s niekoľkými gaučami a pohodlnými kreslami vás bude lákať k leňošeniu s dobrou knihou v rukách. Perfektne zariadené izby s komfortnými posteľami s baldachýnom, zrkadlá, príjemné osvetlenie a balkóny s kreslami sú ďalším doplnkom. Raňajky, ako prvý impulz dňa, môžete stráviť pod olivovníkmi, okolo ktorých bol hotel postavený a teraz tvoria živú dekoráciu. V bohatom bufete nájdete všetko a môžete si tu posedieť aj hodinu. Na pláž dedinky Neo Itilo sa doveziete autom, vyberte sa však aj na výlet do dedinky Stoupa, najmä kvôli pláži s jemným pieskom alebo do Gerolimenas s kamienkovou plážou. Všade nájdete tyrkysovo modré čistučké more. V samotnom hoteli je najatraktívnejším miestom bazén. Je to miesto pre ničím nerušený relax; pocit pohody umocnia veľké slnečníky, pohodlné gauče, tuli-vaky aj ležadlá, neustále prítomný servis čašníkov z baru a príjemná hudba... A k tomu pohľad na majestátne hory a more. Užite si to!  Odporúčame aj pre najnáročnejších klientov.

Naša kategória

****

Oficiálna kategória

***

Kapacita

43 izieb

Pláž

na pláž dedinky Neo Itilo sa môžete odviezť autom (cca 1,5 km), pláž s jemným pieskom môžete objaviť v dedinke Stoupa (cca 30 km) alebo v Gerolimenas nádhernú kamienkovú pláž (cca 32 km). Všade nájdete tyrkysovo modré čistučké more.

Vybavenie / Šport / Zábava

recepcialobbyreštauráciabarbazénležadlá a slnečníky pri bazéne zadarmoposilňovňaparkoviskokonferenčná miestnosťSpa centrum, sauna, masáže, turecké kúpele (za poplatok)

Ubytovanie / Vybavenie

komfortne zariadené a priestranné 2-lôžkové izby s možnosťou 1 prístelky na prízemí alebo poschodídeluxe 2-lôžkové izby s možnosťou 1 alebo 2 prísteliekmini chladničkakúpeľňa (sprcha alebo vaňa/WC) sušič na vlasytelefónklimatizáciaTV/SATbalkón/terasadetská postieľka na vyžiadanie

Stravovanie

raňajky formou bufetu

Web

Cena zahŕňa

spiatočnú letenku • ubytovanie na príslušný počet nocí so stravou alebo bez stravy v súlade so Zmluvou o obstaraní zájazdu • upratovanie na začiatku pobytu, uteráky a posteľnú bielizeň (ďalšie upratovanie a výmenu podľa typu ubytovania) • spotrebu vody a energie • služby delegáta (k dispozícii len na letisku, počas pobytu len na telefóne) • DPH • poistenie insolventnosti.

Povinné príplatky

servisné poplatky (letiskové poplatky, bezpečnostná taxa, emisný poplatok, pozemné služby – handling fee, aktuálny kurzový a palivový príplatok) 189 € / os. nad 2 roky • 55 € / dieťa do 2 rokov. prenájom automobilu skupiny A, ktorého cena zahŕňa:

C.D.W. (spoluúčasť: 300 € pre kategóriu A - D, 600 € pre F1 – J, 900 € pre S - M1 kategóriu), T.W. poistenie proti krádeži a požiaru, P.A.I. úrazové poistenie, daň.


Iné príplatky

balík služieb Kompletného cestovného poistenia 2,55 € / os. / deň. Detská sedačka do auta 3,60 € / deň.
aktuality a zaujímavosti
Výstava v Berlíne Výstava v Berlíne Na najväčšom veľtrhu cestovného ruchu sa tento rok prezentovalo 186 krajín.
Objavujte Krétu Objavujte Krétu Špeciálny program pre tých, ktorí chcú dôkladnejšie spoznať tento zaujímavý ostrov.
Hippokratov ostrov Hippokratov ostrov Čaká na to, aby sa opäť zaplnil ľuďmi, ktorí milujú život. Otvára svoju náruč a víta spleť návštevníkov z rôznych kútov Európy.