Termíny
Filter
* - Last minute
vyhľadať zájazdy

Hotel Lutania Beach

****
9.2
Grécko, Rhodos, Kolymbia
Termín: 5.6.2018 - 12.6.2018 (8 dní)
Strava: all inclusive
Doprava: letecká (Bratislava)
Základná cena: 810,00 €
Cena po zľave: 648,00 €
Príplatky od: 189,00 €
Nezáväzne objednať

Popis ubytovania

Lutania Beach je jedným z najlepších hotelov v letovisku Kolymbia postavený priamo na pláži. Leží v kľudnom prostredí a skladá sa z hlavnej budovy a dvoch bočných krídel pripomínajúcich náručie objímajúce bazén s otvoreným výhľadom na more. K dispozícii sú moderné, priestranné a vzdušné izby rôznych druhov. Exteriér hotela je doplnený starostlivo udržiavanou záhradou, služby dopĺňajú aj aktivity pre deti či dospelých. Vďaka skvelej pozícii v polovici cesty medzi hlavným mesto Rhodos a historickým Lindosom a s vnútrozemím na dosah ruky je hotel skvelým východiskovým bodom pre všetkých, ktorí chcú autom prebádať tento krásny ostrov.

Naša kategória

****+

Oficiálna kategória

****

Kapacita

123 izieb

Pláž

piesočnato-kamienková priamo pred hotelom, bohatá ponuka vodných športov za poplatok

Vybavenie / Šport / Zábava

hlavná budova • 2 vedľajšie jednoposchodové budovyvstupná hala s recepcioulobby reštauráciahlavný barsnack barbazéndetský bazénslnečníky a ležadlá pri bazéne zadarmo, na pláži za poplatok trezor na recepcii (za poplatok)WiFi zadarmomini marketdetské ihriskostolný tenis plážový volejbal biliard (za poplatok)tenisový kurt a vybavenie (za poplatok)denné a večerné animácie

Ubytovanie / Vybavenie

štandardné izby pre 2-4 osoby s bočným výhľadom na more (max. obsadenosť 3 dosp. osoby a 1 dieťa alebo 2 dosp. osoby + 2 deti) rodinné izby pre 2-4 osoby (1 miestnosť oddelená posuvnými dverami, max. obsadenosť 4 dosp. osoby) na vyžiadanie • klimatizácia (v období od 15.6.-15.9. zadarmo, inak za poplatok)telefónTV/SATmini chladničkakúpeľňa (sprcha/vaňa, WC)sušič na vlasybalkón alebo terasadetská postieľka na vyžiadanie zadarmo (nevojde sa do izby s max. obsadením 2+2)


Stravovanie

all inclusive

~ raňajky, obedy a večere formou bufetu

~ počas obeda a večere je podávané miestne čapované pivo, lokálne víno, lokálne nealkoholické nápoje, voda, káva, čaj

~ čapované pivo, lokálne víno, lokálne nealkoholické nápoje, filtrovaná káva, čaj, voda

~ lokálne liehoviny, alkoholické a nealkoholické kokteily 18:00-24:00 h.

~ v čase od 10:00-12:00 h. ľahké občerstvenie a zmrzlina v snack bare

~ v čase od 16:00-18:00 h. ľahké občerstvenie, koláčiky, filtrovaná káva a čaj

~ AI platí v časoch od 10:00-24:00 h. pričom všetky jedlá a nápoje sú podávané vo vymedzených časoch a častiach hotela – bližšia špecifikácia priamo v hoteli

Web

Cena zahŕňa

spiatočnú letenku • transfer autobusom z letiska do vybraného letoviska a späť • ubytovanie na príslušný počet nocí so stravou alebo bez stravy v súlade so Zmluvou o obstaraní zájazdu • upratovanie na začiatku pobytu, uteráky a posteľnú bielizeň (ďalšie upratovanie a výmenu podľa typu ubytovania) • spotrebu vody a energie • služby delegáta • DPH • poistenie insolventnosti.

Povinné príplatky

servisné poplatky (letiskové poplatky, bezpečnostná taxa, emisný poplatok, pozemné služby – handling fee, aktuálny kurzový a palivový príplatok) 189 € / os. nad 2 roky • 55 € / dieťa do 2 rokov.

Iné príplatky

balík služieb Kompletného cestovného poistenia 2,55 € / os. / deň.
Predbežná cenová kalkulácia

aktuality a zaujímavosti
Leto 2018 Leto 2018 Už takmer dva mesiace si u nás môžete kupovať zájazdy z letnej ponuky 2018. Tie najlepšie zľavy sú práve teraz!
Napísali ste nám Napísali ste nám Vždy nás poteší, keď sa s nami podelíte o pekné zážitky a fotky z vašej dovolenky.
Objavujte Grécko Objavujte Grécko Ak by sme mali vytvoriť zoznam letných dovolenkových cieľov, do ktorých môžete cestovať každý rok a každý rok objaviť niečo nové, Grécko bude určite na prvých priečkach – ak nie úplne na vrchole.