Termíny
Filter
* - Last minute
vyhľadať zájazdy
Hotel Lutania Beach

****
9.2
Grécko, Rhodos, Kolymbia
Termín: 12.6.2018 - 19.6.2018 (8 dní)
Strava: all inclusive
Doprava: letecká (Bratislava)
Základná cena: 810,00 €
Cena po zľave: 527,00 €
Príplatky od: 209,00 €
Nezáväzne objednať

Popis ubytovania

Lutania Beach je jedným z najlepších hotelov v letovisku Kolymbia postavený priamo na pláži. Leží v kľudnom prostredí a skladá sa z hlavnej budovy a dvoch bočných krídel pripomínajúcich náručie objímajúce bazén s otvoreným výhľadom na more. K dispozícii sú moderné, priestranné a vzdušné izby rôznych druhov. Exteriér hotela je doplnený starostlivo udržiavanou záhradou, služby dopĺňajú aj aktivity pre deti či dospelých. Vďaka skvelej pozícii v polovici cesty medzi hlavným mesto Rhodos a historickým Lindosom a s vnútrozemím na dosah ruky je hotel skvelým východiskovým bodom pre všetkých, ktorí chcú autom prebádať tento krásny ostrov.

Naša kategória

****+

Oficiálna kategória

****

Kapacita

123 izieb

Pláž

piesočnato-kamienková priamo pred hotelom, bohatá ponuka vodných športov za poplatok

Vybavenie / Šport / Zábava

hlavná budova • 2 vedľajšie jednoposchodové budovyvstupná hala s recepcioulobby reštauráciahlavný barsnack barbazéndetský bazénslnečníky a ležadlá pri bazéne zadarmo, na pláži za poplatok trezor na recepcii (za poplatok)WiFi zadarmomini marketdetské ihriskostolný tenis plážový volejbal biliard (za poplatok)tenisový kurt a vybavenie (za poplatok)denné a večerné animácie

Ubytovanie / Vybavenie

štandardné izby pre 2-4 osoby s bočným výhľadom na more (max. obsadenosť 3 dosp. osoby a 1 dieťa alebo 2 dosp. osoby + 2 deti) rodinné izby pre 2-4 osoby (1 miestnosť oddelená posuvnými dverami, max. obsadenosť 4 dosp. osoby) na vyžiadanie • klimatizácia (v období od 15.6.-15.9. zadarmo, inak za poplatok)telefónTV/SATmini chladničkakúpeľňa (sprcha/vaňa, WC)sušič na vlasybalkón alebo terasadetská postieľka na vyžiadanie zadarmo (nevojde sa do izby s max. obsadením 2+2)


Stravovanie

all inclusive

~ raňajky, obedy a večere formou bufetu

~ počas obeda a večere je podávané miestne čapované pivo, lokálne víno, lokálne nealkoholické nápoje, voda, káva, čaj

~ čapované pivo, lokálne víno, lokálne nealkoholické nápoje, filtrovaná káva, čaj, voda

~ lokálne liehoviny, alkoholické a nealkoholické kokteily 18:00-24:00 h.

~ v čase od 10:00-12:00 h. ľahké občerstvenie a zmrzlina v snack bare

~ v čase od 16:00-18:00 h. ľahké občerstvenie, koláčiky, filtrovaná káva a čaj

~ AI platí v časoch od 10:00-24:00 h. pričom všetky jedlá a nápoje sú podávané vo vymedzených časoch a častiach hotela – bližšia špecifikácia priamo v hoteli

Web

Cena zahŕňa

spiatočnú letenku • transfer autobusom z letiska do vybraného letoviska a späť • ubytovanie na príslušný počet nocí so stravou alebo bez stravy v súlade so Zmluvou o obstaraní zájazdu • upratovanie na začiatku pobytu, uteráky a posteľnú bielizeň (ďalšie upratovanie a výmenu podľa typu ubytovania) • spotrebu vody a energie • služby delegáta • DPH • poistenie insolventnosti.

Povinné príplatky

servisné poplatky (letiskové poplatky, bezpečnostná taxa, emisný poplatok, pozemné služby – handling fee, aktuálny kurzový a palivový príplatok) 189 € / os. nad 2 roky • 55 € / dieťa do 2 rokov.

Iné príplatky

balík služieb Kompletného cestovného poistenia 2,55 € / os. / deň.
Predbežná cenová kalkulácia
aktuality a zaujímavosti
Výstava v Berlíne Výstava v Berlíne Na najväčšom veľtrhu cestovného ruchu sa tento rok prezentovalo 186 krajín.
Objavujte Krétu Objavujte Krétu Špeciálny program pre tých, ktorí chcú dôkladnejšie spoznať tento zaujímavý ostrov.
Hippokratov ostrov Hippokratov ostrov Čaká na to, aby sa opäť zaplnil ľuďmi, ktorí milujú život. Otvára svoju náruč a víta spleť návštevníkov z rôznych kútov Európy.