vyhľadať zájazdy


Hotel Lutania Beach

****
9
Grécko, Rhodos, Kolymbia
Termín: 28.8.2018 - 4.9.2018 (8 dní)
Strava: all inclusive
Doprava: letecká (Bratislava)
Základná cena: 910,00 €
Cena po zľave: 697,00 €
Príplatky od: 209,00 €
Nezáväzne objednať

Popis ubytovania

Lutania Beach je jedným z najlepších hotelov v letovisku Kolymbia postavený priamo na pláži. Leží v kľudnom prostredí a skladá sa z hlavnej budovy a dvoch bočných krídel pripomínajúcich náručie objímajúce bazén s otvoreným výhľadom na more. K dispozícii sú moderné, priestranné a vzdušné izby rôznych druhov. Exteriér hotela je doplnený starostlivo udržiavanou záhradou, služby dopĺňajú aj aktivity pre deti či dospelých. Vďaka skvelej pozícii v polovici cesty medzi hlavným mesto Rhodos a historickým Lindosom a s vnútrozemím na dosah ruky je hotel skvelým východiskovým bodom pre všetkých, ktorí chcú autom prebádať tento krásny ostrov.

Naša kategória

****+

Oficiálna kategória

****

Kapacita

123 izieb

Pláž

piesočnato-kamienková priamo pred hotelom, bohatá ponuka vodných športov za poplatok

Vybavenie / Šport / Zábava

hlavná budova • 2 vedľajšie jednoposchodové budovyvstupná hala s recepcioulobby reštauráciahlavný barsnack barbazéndetský bazénslnečníky a ležadlá pri bazéne zadarmo, na pláži za poplatok trezor na recepcii (za poplatok)WiFi zadarmomini marketdetské ihriskostolný tenis plážový volejbal biliard (za poplatok)tenisový kurt a vybavenie (za poplatok)denné a večerné animácie

Ubytovanie / Vybavenie

štandardné izby pre 2-4 osoby s bočným výhľadom na more (max. obsadenosť 3 dosp. osoby a 1 dieťa alebo 2 dosp. osoby + 2 deti) rodinné izby pre 2-4 osoby (1 miestnosť oddelená posuvnými dverami, max. obsadenosť 4 dosp. osoby) na vyžiadanie • klimatizácia (v období od 15.6.-15.9. zadarmo, inak za poplatok)telefónTV/SATmini chladničkakúpeľňa (sprcha/vaňa, WC)sušič na vlasybalkón alebo terasadetská postieľka na vyžiadanie zadarmo (nevojde sa do izby s max. obsadením 2+2)


Stravovanie

all inclusive

~ raňajky, obedy a večere formou bufetu

~ počas obeda a večere je podávané miestne čapované pivo, lokálne víno, lokálne nealkoholické nápoje, voda, káva, čaj

~ čapované pivo, lokálne víno, lokálne nealkoholické nápoje, filtrovaná káva, čaj, voda

~ lokálne liehoviny, alkoholické a nealkoholické kokteily 18:00-24:00 h.

~ v čase od 10:00-12:00 h. ľahké občerstvenie a zmrzlina v snack bare

~ v čase od 16:00-18:00 h. ľahké občerstvenie, koláčiky, filtrovaná káva a čaj

~ AI platí v časoch od 10:00-24:00 h. pričom všetky jedlá a nápoje sú podávané vo vymedzených časoch a častiach hotela – bližšia špecifikácia priamo v hoteli

Web

Cena zahŕňa

spiatočnú letenku • transfer autobusom z letiska do vybraného letoviska a späť • ubytovanie na príslušný počet nocí so stravou alebo bez stravy v súlade so Zmluvou o obstaraní zájazdu • upratovanie na začiatku pobytu, uteráky a posteľnú bielizeň (ďalšie upratovanie a výmenu podľa typu ubytovania) • spotrebu vody a energie • služby delegáta • DPH • poistenie insolventnosti.

Povinné príplatky

servisné poplatky (letiskové poplatky, bezpečnostná taxa, emisný poplatok, pozemné služby – handling fee) 189 € / os. nad 2 roky • 55 € / dieťa do 2 rokov • palivový príplatok 20 € / os. nad 2 r.

Iné príplatky

balík služieb Kompletného cestovného poistenia 2,55 € / os. / deň.
Predbežná cenová kalkulácia
aktuality a zaujímavosti
Mamma Mia 2 Mamma Mia 2 Premiéra muzikálu Mamma Mia 2 v bratislavskej Eurovei.
Z našich infociest - Grécko Z našich infociest - Grécko Chalkidiki, Magnesia a Skopelos. Aj na tieto krásne miesta môžete s nami cestovať autobusom.
Z našich infociest -Turecko Z našich infociest -Turecko Ak uvažujete o dovolenke v Turecku, pozrite si predovšetkým našu webstránku, ponuku sme v porovnaní s katalógom výrazne rozšírili.