vyhľadať zájazdy

ISO 9001:2008

Služby najvyššej kvality - už viac ako desaťročie !    

Minimálne percento reklamácií a maximálny počet spokojných klientov. Pre mnohé cestovné kancelárie len sen - v Aeoluse realita. Ako moderná cestovná kancelária so zahraničnými pobočkami aj v Čechách i Maďarsku - a stovkami spoľahlivých partnerov po celom svete -  patrí Aeolus k slovenskej špičke v poskytovaní kvalitných služieb cestovného ruchu na európskej úrovni.

Vlaňajšie opätovné potvrdenie a získanie ďalšieho – v poradí už tretieho –  certifikátu na systém manažérstva kvality podľa medzinárodnej normy ISO 9001:2008 od renomovanej anglickej firmy LLOYD'S  REGISTER  QUALITY  ASSURANCE zostáva už jedenásty rok spoľahlivou zárukou poskytovania tej najkvalitnejšej dovolenky aj pre tých najnáročnejších klientov.

 

Pokiaľ skutočne hľadáte kvalitné služby za priateľskú cenu – ste v Aeoluse na tej správnej adrese!

aktuality a zaujímavosti
Leto 2018 Leto 2018 Už takmer dva mesiace si u nás môžete kupovať zájazdy z letnej ponuky 2018. Tie najlepšie zľavy sú práve teraz!
Napísali ste nám Napísali ste nám Vždy nás poteší, keď sa s nami podelíte o pekné zážitky a fotky z vašej dovolenky.
Objavujte Grécko Objavujte Grécko Ak by sme mali vytvoriť zoznam letných dovolenkových cieľov, do ktorých môžete cestovať každý rok a každý rok objaviť niečo nové, Grécko bude určite na prvých priečkach – ak nie úplne na vrchole.