vyhľadať zájazdy


ISO 9001:2008

Služby najvyššej kvality - už viac ako desaťročie !    

Minimálne percento reklamácií a maximálny počet spokojných klientov. Pre mnohé cestovné kancelárie len sen - v Aeoluse realita. Ako moderná cestovná kancelária so zahraničnými pobočkami aj v Čechách i Maďarsku - a stovkami spoľahlivých partnerov po celom svete -  patrí Aeolus k slovenskej špičke v poskytovaní kvalitných služieb cestovného ruchu na európskej úrovni.

Vlaňajšie opätovné potvrdenie a získanie ďalšieho – v poradí už tretieho –  certifikátu na systém manažérstva kvality podľa medzinárodnej normy ISO 9001:2008 od renomovanej anglickej firmy LLOYD'S  REGISTER  QUALITY  ASSURANCE zostáva už jedenásty rok spoľahlivou zárukou poskytovania tej najkvalitnejšej dovolenky aj pre tých najnáročnejších klientov.

 

Pokiaľ skutočne hľadáte kvalitné služby za priateľskú cenu – ste v Aeoluse na tej správnej adrese!

aktuality a zaujímavosti
Mamma Mia 2 Mamma Mia 2 Premiéra muzikálu Mamma Mia 2 v bratislavskej Eurovei.
Z našich infociest - Grécko Z našich infociest - Grécko Chalkidiki, Magnesia a Skopelos. Aj na tieto krásne miesta môžete s nami cestovať autobusom.
Z našich infociest -Turecko Z našich infociest -Turecko Ak uvažujete o dovolenke v Turecku, pozrite si predovšetkým našu webstránku, ponuku sme v porovnaní s katalógom výrazne rozšírili.