vyhľadať zájazdy

Leto 2018

Tento rok sme s predajom zájazdov začali skôr ako býva naším zvykom - už 16. októbra. Najprv len prostredníctvom webstránky a od 9. novembra je na svete aj "papierový" katalóg. V tento deň sa konala aj prezentácia pre našich partnerov - províznych predajcov - a program bol zavŕšený skvelým predstavením muzikálu MAMMA MIA! na Novej scéne v Bratislave. Privítali sme aj hostí z Turecka, ktorí porozprávali o aktuálnej situácii v krajine a predstavili dva vynikajúce hotely, Side La Grande a Side Royal Palace. Prvý z nich je novinkou v našej tohtoročnej ponuke zájazdov do Turecka, ktorá je v porovnaní so sezónou 2017 výrazne bohatšia.

Aj v Grécku sme pridali niekoľko noviniek: jednou z nich je návrat do mestečka Ouranopolis na Chalkidikách. Pridali sme týždňové letecké zájazdy z Bratislavy na Kefalóniu, obohatili zoznam ubytovania na Rhodose a stále máme najväčší výber autobusových zájazdov do Grécka. O viaceré ubytovacie kapacity je veľký zájem; typickým príkladom sú štúdia Lukas na Zakynthose alebo Rita na Kalymnose, takže s kúpou zájazdu netreba príliš dlho váhať.

Katalóg si môžete pozrieť TU alebo môžete požiadať o jeho zaslanie prostredníctvom emailu nitra@aeolus.sk

Ak potrebujete s výberom poradiť, sme tu pre vás. A aby sme nezabudli, ak si zájazd kúpite osobne v našich kanceáriách alebo online prostredníctvom našej stránky, v decembri vam k nemu pridáme aj malý darček.
 
aktuality a zaujímavosti
Leto 2018 Leto 2018 Už takmer dva mesiace si u nás môžete kupovať zájazdy z letnej ponuky 2018. Tie najlepšie zľavy sú práve teraz!
Napísali ste nám Napísali ste nám Vždy nás poteší, keď sa s nami podelíte o pekné zážitky a fotky z vašej dovolenky.
Objavujte Grécko Objavujte Grécko Ak by sme mali vytvoriť zoznam letných dovolenkových cieľov, do ktorých môžete cestovať každý rok a každý rok objaviť niečo nové, Grécko bude určite na prvých priečkach – ak nie úplne na vrchole.