vyhľadať zájazdy


Spolu už 25 rokov

Rok 2018 je pre nás výnimočným – naša cestovná kancelária oslavuje svoje 25. výročie!

Tento rok sme s predajom zájazdov začali o niečo skôr - už v októbri. Oficiálne sme však sezónu 2018 otvorili prezentáciou katalógu, ktorú sme spojili s premiérou slovenskej verzie slávneho muzikálu Mamma Mia! na Novej scéne v Bratislave. Privítali sme aj hostí z Turecka, ktorí porozprávali o aktuálnej situácii v krajine a predstavili dva vynikajúce hotely, Side La Grande a Side Royal Palace.

V našej ponuke na sezónu 2018 nájdete nie len obľúbené stálice, ale samozrejme aj niekoľko noviniek. Prvou z nich je výrazne obohatený výber zájazdov do Turecka, v Grécku je to návrat jedinečného mestečka Ouranopolis na Chalkidikách. Pridali sme týždňové letecké zájazdy z Bratislavy na Kefalóniu, obohatili zoznam ubytovania na Rhodose a stále máme najväčší výber autobusových zájazdov do Grécka.

V uplynulej sezóne si Grécko za cieľ svojej letnej dovolenky zvolilo viac ako 30 miliónov turistov a podobný trend je očakávaný i naďalej. O viaceré ubytovacie kapacity je veľký záujem, preto s kúpou zájazdu netreba príliš váhať. Navyše, First minute ponuka vám zaručuje široký výber a možnosť využiť výhodné zľavy za včasný nákup. Ak potrebujete s výberom poradiť, sme tu pre vás. Navštívte nás v našich kanceláriách, kontaktujte nás telefonicky či prostredníctvom webu. Katalóg si môžete pozrieť TU alebo môžete požiadať o jeho zaslanie prostredníctvom emailu nitra@aeolus.sk.
Tešíme sa na vás!  

aktuality a zaujímavosti
Mamma Mia 2 Mamma Mia 2 Premiéra muzikálu Mamma Mia 2 v bratislavskej Eurovei.
Z našich infociest - Grécko Z našich infociest - Grécko Chalkidiki, Magnesia a Skopelos. Aj na tieto krásne miesta môžete s nami cestovať autobusom.
Z našich infociest -Turecko Z našich infociest -Turecko Ak uvažujete o dovolenke v Turecku, pozrite si predovšetkým našu webstránku, ponuku sme v porovnaní s katalógom výrazne rozšírili.