vyhľadať zájazdy
Spolu už 25 rokov

Rok 2018 je pre nás výnimočným – naša cestovná kancelária oslavuje svoje 25. výročie!

Tento rok sme s predajom zájazdov začali o niečo skôr - už v októbri. Oficiálne sme však sezónu 2018 otvorili prezentáciou katalógu, ktorú sme spojili s premiérou slovenskej verzie slávneho muzikálu Mamma Mia! na Novej scéne v Bratislave. Privítali sme aj hostí z Turecka, ktorí porozprávali o aktuálnej situácii v krajine a predstavili dva vynikajúce hotely, Side La Grande a Side Royal Palace.

V našej ponuke na sezónu 2018 nájdete nie len obľúbené stálice, ale samozrejme aj niekoľko noviniek. Prvou z nich je výrazne obohatený výber zájazdov do Turecka, v Grécku je to návrat jedinečného mestečka Ouranopolis na Chalkidikách. Pridali sme týždňové letecké zájazdy z Bratislavy na Kefalóniu, obohatili zoznam ubytovania na Rhodose a stále máme najväčší výber autobusových zájazdov do Grécka.

V uplynulej sezóne si Grécko za cieľ svojej letnej dovolenky zvolilo viac ako 30 miliónov turistov a podobný trend je očakávaný i naďalej. O viaceré ubytovacie kapacity je veľký záujem, preto s kúpou zájazdu netreba príliš váhať. Navyše, First minute ponuka vám zaručuje široký výber a možnosť využiť výhodné zľavy za včasný nákup. Ak potrebujete s výberom poradiť, sme tu pre vás. Navštívte nás v našich kanceláriách, kontaktujte nás telefonicky či prostredníctvom webu. Katalóg si môžete pozrieť TU alebo môžete požiadať o jeho zaslanie prostredníctvom emailu nitra@aeolus.sk.
Tešíme sa na vás!  

aktuality a zaujímavosti
Výstava v Berlíne Výstava v Berlíne Na najväčšom veľtrhu cestovného ruchu sa tento rok prezentovalo 186 krajín.
Objavujte Krétu Objavujte Krétu Špeciálny program pre tých, ktorí chcú dôkladnejšie spoznať tento zaujímavý ostrov.
Hippokratov ostrov Hippokratov ostrov Čaká na to, aby sa opäť zaplnil ľuďmi, ktorí milujú život. Otvára svoju náruč a víta spleť návštevníkov z rôznych kútov Európy.