vyhľadať zájazdyElenite

Elenite, menšie letovisko asi 10 km severne od Slnečného Pobrežia, sa rozkladá na úpätí  zelených kopcov Stara Planina. Pohorie chráni záliv pred severným vetrom, a tak je tu príjemne teplo a sviežo. Je to miesto vhodné pre tých, ktorí dávajú prednosť pokojnejšiemu prostrediu a tiež pre rodinnú dovolenku.   Elenite  prešlo v posledných dvoch rokoch výraznou zmenou a okrem bohato vybavených hotelových komplexov tu boli dobudované parkoviská, vyrástol nový supermarket, butiky s oblečením a módnymi doplnkami obchodíky so suvenírmi. V areáli jedného z hotelov je aj menší vodný park Atlantída. So Slnečným Pobrežím je letovisko spojené miestnymi autobusmi a do známeho vodného parku Action premáva zdarma kyvadlová doprava.
aktuality a zaujímavosti
Napísali ste nám Napísali ste nám Vždy nás poteší, keď sa s nami podelíte o pekné zážitky a fotky z vašej dovolenky.
Objavujte Grécko Objavujte Grécko Ak by sme mali vytvoriť zoznam letných dovolenkových cieľov, do ktorých môžete cestovať každý rok a každý rok objaviť niečo nové, Grécko bude určite na prvých priečkach – ak nie úplne na vrchole.
Výstava Around The World Výstava Around The World Doprajte si cestovateľské zážitky z celého sveta! Navštívte nás na Panskej 33 v Bratislave a pozrite si zaujímavú výstavu.