vyhľadať zájazdy
Sv. Vlas

Prímorské letovisko Sv. Vlas sa rozprestiera asi 3 km severne od Slnečného Pobrežia na južných svahoch zelených kopcov Starej Planiny. Cesta odddeľuje novú, rýchlo sa rozrastajúcu časť od starej pôvodnej dediny, ktorú kedysi založili grécki osadníci. Dnes tu žije okolo 4500 stálych obyvateľov, avšak počas letnej sezóny ich počet mnohonásobne narastá s príchodom turistov. Tí tu našli pokojnejšiu alternatívu Slnečného Pobrežia s peknými pieskovými plážami, novými modernými hotelmi a aparmánovými komplexami a vybudovanou infraštruktúrou. Rezort je známy aj prístavom Marina Dinevi s kapacitou až 300 jácht, v jeho blízkosti sú tie najlepšie reštaurácie, bary a kaviarne. Okrem 1,5 km pieskových pláží vám Sv. Vlas ponúkne aj príjemnú kombináciu kopcov a mora.

aktuality a zaujímavosti
Napísali ste nám Napísali ste nám Vždy nás poteší, keď sa s nami podelíte o pekné zážitky a fotky z vašej dovolenky.
Objavujte Grécko Objavujte Grécko Ak by sme mali vytvoriť zoznam letných dovolenkových cieľov, do ktorých môžete cestovať každý rok a každý rok objaviť niečo nové, Grécko bude určite na prvých priečkach – ak nie úplne na vrchole.
Výstava Around The World Výstava Around The World Doprajte si cestovateľské zážitky z celého sveta! Navštívte nás na Panskej 33 v Bratislave a pozrite si zaujímavú výstavu.