vyhľadať zájazdy
Krk ostrov

V skratke:

- Stara Baška

- malebný Vrbnik s uličkou Klančič

- jaskyňa Biserujka

- záliv Soline s liečivým bahnom

- olivový olej z Punatu

Hotel Corinthia Baška ***+

Hotel Corinthia Baška sa nachádza v atraktívnom prostredí malebného strediska Baška na južnej strane ostrova Krk, ktorý je s pevninou spojený mostom. Pozostáva z troch prepojených častí a stojí asi 250 m od centra letoviska v blízkosti takmer dvojkilometrovej pláže Vela Plaža, považovanej za najkrajšiu na ostrove. Hotel je známy dobrou kuchyňou – miestne špeciality ochutnajte v modernej reštaurácii Funtana na prízemí – a tiež špičkovo zariadeným wellness centrom, ktoré sa rozprestiera na ploche 1 300 m2.

Možnosti stravy: polpenzia | Dĺžka pobytu: 8 dní
Termíny od: 11.8.2018 | Možnosti dopravy: vlastná
Cena od: 333 €
Mohutný ostrov Krk je s pevninou spojený mostom. Pokrývajú ho zelené, ale aj bórou ošľahané kopce a nájdete tu množstvo skvelých pláží. Okrem nádhernej panorámy letoviska Baška sa vám určite vryje do pamäti aj malebné mestečko Vrbnik, zvečnené na obrazoch mnohých umelcov. Sem si môžete zájsť na ochutnávku slávnej Vrbnickej Zlahtiny – vynikajúceho bieleho vína, ku ktorému vám naservírujú neodolateľné syry a pršut.
aktuality a zaujímavosti
Z našich infociest - Grécko Z našich infociest - Grécko Chalkidiki, Magnesia a Skopelos. Aj na tieto krásne miesta môžete s nami cestovať autobusom.
Z našich infociest -Turecko Z našich infociest -Turecko Ak uvažujete o dovolenke v Turecku, pozrite si predovšetkým našu webstránku, ponuku sme v porovnaní s katalógom výrazne rozšírili.
Výstava v Berlíne Výstava v Berlíne Na najväčšom veľtrhu cestovného ruchu sa tento rok prezentovalo 186 krajín.