vyhľadať zájazdy
Slnečné pobrežie

8
Hotel Balaton ***
Bulharsko, Slnečné pobrežie, Slnečné pobrežie

V južnej časti Slnečného Pobrežia sa nachádza hotel Balaton, ktorý je už stálicou v našej ponuke. Jeho tri budovy stoja v priestrannom areáli s veľkým bazénom, ležadlami a slnečníkmi, ani nie 200 m od pláže. Ak sa radi prechádzate, neďaleko objavíte aj chránené pieskové duny. Odporúčame najmä pre nenáročné dvojice a partie priateľov hľadajúce dovolenku za výhodnú cenu v známom a rušnom letovisku s bohatými možnosťami nákupov aj zábavy.

Možnosti stravy: raňajky | Dĺžka pobytu: 11 dní
Termíny od: 22.6.2019 | Možnosti dopravy: autobusová, letecká
Cena od: 319 €
Hotel Yavor Palace ****
Bulharsko, Slnečné pobrežie, Slnečné pobrežie

Ak sa rozhodnete dovolenkovať v hoteli Yavor Palace, ponúkne vám všetky výhody ubytovania v centrálnej časti letoviska Slnečné Pobrežie. V najbližšom okolí objavíte zaujímavé atrakcie pre deti, obchody, lákavé reštaurácie a bary a k pláži je to iba krátka prechádzka. Na prepravu po meste môžete využívať autobusy alebo turistický vláčik, ktorý vás zavezie aj do blízkeho Nessebaru. Premáva počas celej letnej sezóny.

Možnosti stravy: all inclusive | Dĺžka pobytu: 11 dní
Termíny od: 22.6.2019 | Možnosti dopravy: autobusová, letecká
Cena od: 473 €
Hotel Bajkal ****
Bulharsko, Slnečné pobrežie, Slnečné pobrežie

Štyri budovy obľúbeného hotela Bajkal sa rozkladajú v južnej časti Slnečného Pobrežia, iba 150 m od širokej pieskovej pláže. Veľkú časť jeho upraveného areálu zaberá bazén s oddelenou detskou časťou a terasou na opaľovanie. Hotel poskytuje pohodlné ubytovanie pre všetky vekové kategórie. Počas pobytu si môžete dopriať masáže, perličkový kúpeľ alebo si zahrať minigolf. Večer vyrazte do rušného centra s bohatou ponukou obchodov, reštaurácií, zábavných podnikov či diskoték.

Možnosti stravy: all inclusive | Dĺžka pobytu: 11 dní
Termíny od: 22.6.2019 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 548 €

Slnečné Pobrežie - najväčšie bulharské prímorské letovisko - často prirovnávajú k španielskej Ibize. Symbolizujú ho luxusné hotelové komplexy ale aj menšie, rodinné hotelíky, 8 km dlhá a miestami až 150 m široká piesková pláž, plážové kaviarne a bary, atrakcie všetkého druhu pre deti aj dospelých a tiež búrlivý nočný život. I keď sa nedá povedať, že toto letovisko patrí k najlacnejším v krajine, stále si zachováva veľmi priaznivé ceny – a vo všeobecnosti platí, že čím ďalej od mora, tým lepšie.

Nekonečnú pláž lemuje pobrežná promenáda s neodolateľne lákavými stánkami so sladkými palacinkami, pizzou, šťavnatým ovocím, kaviarňami a obchodmi so suvenírmi. Na každom kroku na vás striehnu pokušenia v podobe rôznych adrenalínových športov a atrakcií, rozvoniavajúceho jedla alebo ponuky atraktívnych výletov. Mladšie ročníky milujú diskotéky, na ktoré v lete prichádzajú známi diskdžokeji z Ibizy hitom sú večerné party na lodi, elektrické skútre, bicykle aj rikše, na ktorých môžete prebrázdiť celé mesto.

More je plytké, zvažuje sa pozvoľne a vyhovuje aj deťom alebo neplavcom.  Ak nechcete celý deň ležať na pláži, zahrajte si plážový volejbal, zapožičajte si vodný skúter či bicykel alebo si urobte príjemný piknik na lodi. Sú tu priaznivé podmienky pre začínajúcich windsurfistov, vyskúšať môžete aj paragliding a rogalo.

Centrum mesta žije cez deň i dlho do noci. Atrakciou sú elektrické autíčka, koče, lunapark či vystúpenia miestnych umelcov, nechýbajú ani vodné parky, tenisové kurty či minigolf. Večer sa ľudia presúvajú do reštaurácií, barov, nočných klubov, kasín a diskoték. I keď je Slnečné Pobrežie skutočne rozľahlé, miestne autobusy premávajú často a tak sa bez problémov dostanete  nielen z jedného konca na druhý, ale aj do Burgasu a okolitých letovísk. Trasa turistického vláčiku taktiež pretkáva celé stredisko.  


Sĺnečné Pobrežie v skratke:

• dva vodné parky

• 8 km dlhá piesková pláž

• zábava pre deti aj dospelých

• bohatá ponuka výletov

• turistický vláčik

BULHARSKÁ DEDINA – večerný výlet spojený s bohatou večerou a dobrým vínom. Zoznámite sa s tradičnou ľudovou architektúrou, miestnymi zvyklosťami, hudbou a povestným neštinárskym tancom na žeravých uhlíkoch. Vaše deti sa môžu zabaviť výrobou vlastnej misky na tradičnom hrnčiarskom kruhu.    

 

VARNA A BALČIK – celodenný výlet do Varny, ktorej atrakciou je aj známe Delfinárium, a paláca rumunskej kráľovnej Márie v Balčiku. Jeho záhrada sa pýši obrovskou zbierkou kaktusov.  

 

PIRÁTSKA PÁRTY – plavba po zálive s panorámou Nessebaru spojená s kúpaním, animáciami a pravým námorníckym obedom.  

 

NESSEBAR – pamiatka svetového významu, ktorú nesmiete obísť. Na tomto neodolateľnom mieste, ležiacom na skalnatom polostrove, sa počas leta konajú zaujímavé hudobné a divadelné predstavenia. Pokochajte sa pohľadom na stáročia staré chrámy a v kostoloch si prezrite nádherné pestrofarebné fresky. Počas prechádzky starobylými uličkami určite neodoláte bohatej ponuke strieborných šperkov či tradičnej maľovanej keramiky.  

 

JEEP SAFARI – jazda po prírodných cestách so zastávkou pri kláštore, prameni liečivej vody a návšteva typického sedliackeho domu. Ochutnáte tu banicu, tradičné pečivo z lístkového cesta naplnené slaným syrom.  

 

ACTION AQUAPARK – adrenalínová zábava vo vodnom parku s atrakciami pre každý vek!  Tobogany, šmýkačky, tunely, vodopády, dobrodružný ostrov pre deti, vodný hrad, reštaurácie a skvelá zmrzlina. Toto miesto si zamilujete!        

aktuality a zaujímavosti
Prezentácia katalógu Leto 2019 Prezentácia katalógu Leto 2019 Prezentácia katalógu na sezónu 2019 sa tohto roku konala 12. októbra v netradičnej atmosfére.
Napísali ste nám Napísali ste nám Vždy nás poteší, keď sa s nami podelíte o pekné zážitky a fotky z vašej dovolenky.
Mamma Mia 2 Mamma Mia 2 Premiéra muzikálu Mamma Mia 2 v bratislavskej Eurovei.