vyhľadať zájazdy
Sahl Hasheesh

7.8
Hotel Tropitel Sahl Hasheesh *****
Egypt, Sahl Hasheesh, Sahl Hasheesh

Tento výborný päťhviezdičkový hotel priamo na piesočnatej pláži sa nachádza v oblasti Sahl Hasheesh, asi 14 km južne od Hurghady. Kvalitné služby a vybavenie, ktoré poskytuje, sú zárukou spokojnosti aj najnáročnejších klientov. Hotel v modernom egyptskom štýle obklopuje pestovaná záhrada, ktorou prejdete priamo k nádhernej pláži so zlatistým pieskom. Vybavenie hotela dopĺňa niekoľko reštaurácii, bazénov a spa centrum. Tie spolu vytvárajú ideálne zázemie pre váš dovolenkový relax. Pestré možnosti športového vyžitia vrátane potápania či šnorchlovania a zábavné programy pod palcom animačného tímu vám umožnia naplno si užiť dovolenku.

Možnosti stravy: all inclusive | Dĺžka pobytu: 8 dní
Termíny od: 7.6.2019 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 580 €
9.3
Hotel Premier Le Reve Hotel & Spa *****
Egypt, Sahl Hasheesh, Sahl Hasheesh

Sahl Hasheeh je neustále rozvíjajúca sa oblasť v južnej časti Hurghady, kde je pobrežie Červeného mora posiate luxusnými hotelmi so špičkovými službami. Jedným z nich je aj Premie le Reve hotel. Leží priamo na piesočnatej  pláži s koralovým podložím, čo nadchne každého milovníka úchvatného podmorského života. Elegantné priestory a luxusné izby boli viditeľne zariadené so zmyslom pre detail a maximálne pohodlie hostí. Hotel disponuje rôznymi typmi izieb vrátane suít s privátnou jacuzzi. Tento hotel sa radí do kategórie adult only a umožňuje ubytovanie pre hostí od 16 rokov.

Možnosti stravy: ultra all inclusive | Dĺžka pobytu: 8 dní
Termíny od: 7.6.2019 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 896 €
aktuality a zaujímavosti
Prezentácia katalógu Leto 2019 Prezentácia katalógu Leto 2019 Prezentácia katalógu na sezónu 2019 sa tohto roku konala 12. októbra v netradičnej atmosfére.
Napísali ste nám Napísali ste nám Vždy nás poteší, keď sa s nami podelíte o pekné zážitky a fotky z vašej dovolenky.
Mamma Mia 2 Mamma Mia 2 Premiéra muzikálu Mamma Mia 2 v bratislavskej Eurovei.