vyhľadať zájazdyNapísali ste nám


14. júl 2017

Dobrý deň prajem pani Pócsová!

Dovoľte mi prosím poďakovať sa Vám za veľmi rýchle a profesionálne konanie v našom prípade odletu doslova pár hodín pred odletom dňa 29.6., odlet bol 30.6. o tretej hodine ráno (hotel The Grove - Drepano)....Vrátili sme sa šťastne a v pohode, celý pobyt bol výborný! Chválime aj výborné organizačné zabezpečenie celého pobytu cestovnej kancelárie AEOLUS a vynikajúcu sprievodkyňu Ritu v Grécku, tak sa to má robiť. 

Prajeme ešte pekné leto a veľa spokojných zákazníkov!

Norbert P.


12. júl 2017

Vážená spoločnosť,

včera sme sa vrátili z 12-dňového pobytu na čarokrásnom Peloponéze, ktorý sme spolu so snúbenicou absolvovali opäť cez CK Aeolus. Tak ako pred rokom, znovu sme navštívili Hotel Paradise Resort neďaleko dedinky Finikounda, nakoľko sme si ho pred rokom zamilovali, ale toto nie je recenzia venovaná hotelu. Z vyššie uvedených riadkov je zrejmé, že s danou destináciou sme boli spokojní už pred rokom, a tak môže mať človek pocit, že nás nemalo nič prekvapiť, ale opak bol pravdou. Už vďaka Vašej fanpage na sociálnej sieti som vedel o zmene delegátky na Peloponéze, a vzhľadom na skúsenosť z min. roka som danú zmenu uvítal, nakoľko predchodkyňa súčasnej delegátky bola veľmi stručne povedané „pasívna“. Boli sme preto zvedavý na novú posilu vo Vašom tíme. Týmto chcem vyzdvihnúť služby, profesionalitu a oduševnenie mladej, sympatickej a stále usmiatej delegátky Petry Machovej, ktorá dodala nášmu pobytu v danej destinácii nový rozmer. Domov sme sa vrátili s novými poznatkami o histórii, geografii a kultúre Peloponézu. Nutné je spomenúť, že spôsob prezentácie ponuky fakultatívnych výletov sa zmenil o 180 stupňov, samozrejme v pozitívnom znení. Delegátka Petra všetkým hosťom hotela z CK Aeolus poskytla detailné informácie o službách hotela, o fungovaní najbližšej pláže, blízkom okolí, pobreží celého Peloponézu, dokonca aj o vodopádoch, o ktorých som sa dočítal pred dovolenkou veľmi stručne na internetových stránkach, za čo som bol veľmi vďačný. Spoľahlivo odpovedala na všetky otázky, korektne upozornila všetkých hostí na priebeh fakultatívnych výletov, jednoducho povedané, bola bezchybná. Síce sme sa jej osobne poďakovali, ale napriek tomu budem veľmi rád a vďačný, ak bude toto hodnotenie zverejnené či už na Vašej webovej stránke ale aj na sociálnej sieti. My ako hostia sme vďační, že Vaša cestovná kancelária zamestnáva ľudí, ktorých práca očividne baví a robia ju na špičkovej úrovni, čím je zabezpečená absolútna spokojnosť klienta a zároveň dobré meno cestovnej kancelárie. Tešíme sa na ďalšie zážitky sprostredkované CK Aeolus. Prajeme veľa úspechov. Ďakujeme. S pozdravom, Tomáš U.


6. júl 2017 Dobry den,   dovolte, abych podekovala za skvely, vstricny a respektujci pristup Vasi delegatky, která pusobila na Krete v oblasti Kutsuras - v hotelu Ionio Star. Jmenuje se Zuzana, bohuzel si nepamatuji, jak je jeji prijmeni. Moje maminka si zlomila nohu a podpora delegtky byla opravdu takova, jakou bych ocekavala, prestoze ji neustale priletali a odletali lide, vzdy byla vstricna poradit a pomoct radou a milym slovem!   ... rada s Vami a Vasi cestovni kancelari opet pojedu, je to ma druha zkusenost a je opet pozitivni. Dekuji!!!

Katka K.


27. jún 2017

Chceme vyslovit spokojenost s dovolenou od Vaší cestovní kanceláře na ostrově Kos v hotelu Pyli Bay. Zvláštní poděkovaní patří Vaší delegátce Lence Hucíkové. rodina K.  


22. jún 2017

Pani Hajnalová, zdravím, 

dnes mohu vyjádřit Vaší CK velkou pochvalu od klientek, které byly 9.-20.6. v Turecku, hotel SIDE ROYAL PALACE a sdělily mě, že byly s pobytu nadšené-nádherná dovolená.

s pozdravem  

Stanislav G.


30. máj 2017

Dobrý den, paní Horáčková, děkuji a současně tímto potvrzuji doručení všech v níže textu uvedených dokumentů. Těšíme se, že prožijeme krásnou dovolenou zprostředkovanou již popáté Vaší cestovní kanceláří. Přeji hodně spokojených klientů, jakými jsme dosud byli i my. S pozdravem Ivana P.

aktuality a zaujímavosti
Napísali ste nám Napísali ste nám Vždy nás poteší, keď sa s nami podelíte o pekné zážitky a fotky z vašej dovolenky.
Objavujte Grécko Objavujte Grécko Ak by sme mali vytvoriť zoznam letných dovolenkových cieľov, do ktorých môžete cestovať každý rok a každý rok objaviť niečo nové, Grécko bude určite na prvých priečkach – ak nie úplne na vrchole.
Výstava Around The World Výstava Around The World Doprajte si cestovateľské zážitky z celého sveta! Navštívte nás na Panskej 33 v Bratislave a pozrite si zaujímavú výstavu.