vyhľadať zájazdyNapísali ste nám

29. jún 2016

Dobrý deň.

P. Chudová chcela by som sa poďakovať za príjemné strávenie dovolenky na Zakynthose – štúdio Lukas. Boli sme nadmieru spokojní. Krásne miesto, kľud, pohoda. Domáci sa naozaj vzorne starali o svojich zákazníkov. Myslím, že to bolo najkrajšie miesto z doterajších dovoleniek. Ďakujeme ešte raz. Bolo supeeeeeerrrr.

Určite aj v budúcnosti využijeme služby vašej cestovnej kancelárie.

Prajem pekný deň.

Eva N.


5.7.2016

Milí pracovníci Aeolusu!

Opäť som strávila neskutočne krásnu dovolenku na gréckom ostrove Kalymnos. Už som sa chcela vybrať na iný ostrov, ale zase som neodolala a vrátila sa na toto miesto nesmiernej dramatickej krásy. Mohutné tmavé kolmé hory nad dedinkami, úžasná architektúra, veľmi milí ľudia očaria návštevníkov znova a znova.  Pekný malý hotel Oasis pre trochu náročnejších a štúdiá Rita pre skromnejších sú výborne zvolené možnosti ubytovania. No a hlavné mesto Pothia pri príchode lode s turistami z Kosu otvára svoju náruč, aby vás do nej pohostinne prijalo.

Na ostrove neboli žiadni emigranti. Prevládali škandinávski a holandskí turisti.

A ešte niečo nakoniec. Organizácia zájazdu bola vynikajúca, delegátka pre Kos a Kalymnos príjemná.

Ďakujem Vám za už desiatu prekrásnu dovolenku s Vašou cestovnou kanceláriou.

Oliva V.


7. júl 2016

Vážená paní Horáčková,

v úterý jsme se vrátili ze Zakynthosu a chtěl bych Vám ještě jednou poděkovat za tento typ na dovolenou. Bylo to skvělé, neznám ideálnější místo na dovolenou s dětmi. Velmi jsme si to užili, podívali jsme se i po ostrově. Majitelé byli velmi přátelští. Několikrát jsme byli v restauraci na večeři, byla opravdu velmi dobrá a ceny příznivé. Co se nákupů týče, asi tak pět minut od Loukase je samoobsluha otevřená denně 8 - 23 zásobená vším, na co si vzpomenete. I v neděli v poledne měli čerstvý chleba, takže vůbec není nutné jezdit na nákupy někam jinam. Takže bylo to skvělé, ještě jednou díky.

Richard D.


7. júl 2016

Dobrý deň,

pani Chudová, chcem sa Vám veľmi pekne poďakovať za dovolenku na Chalkidikách, bolo to výborné, vďaka patrí aj delegátke Veronike a animátorom Terezke a Radkovi za profesionálne odvedenú prácu.

Ďakujem aj Vám, Silvike a Adonisovi za ústretovosť.

Prajem Vám pekný deň aj peknú dovolenku.

Zuzana G.


7. júl 2016

Ďakujem za fantastickú dovolenku, dnes sme sa vrátili z Karpathosu - Lymiatis Beatch, vynikajúci sprievodca. Veľmi dobré. Veľa úspechov a ďakujem.

Ružena I.


11. júl 2016

Dobrý vecer p.Jurikova, chcem sa Vam este dodatočne poďakovať za Vas skvelý a operatívny pristup vďaka ktoremu sme aj s priatelom prezili jednu z najkrajsich dovoleniek:-) rovnako ocenujem pristup a vedomosti nasej sprievodkyne p.Evy ( priezvisko zial neviem),ktora nas sprevadzala na vyletoch organizovaných Vasou ck. Jej nadsenie a komunikacia,vysvetlovanie vsetkych faktov bolo skutočne úžasné. Prosim Vas ak mate tu možnosť,moju spätnu vazbu odovzdajte aj dalej.som velmi rada ze sa stretavam s takymto pristupom. Dakujem este raz Vam a celej ck:-)

S pozdravom
Radka R.

(Kréta, htl. Petra Mare)


13. júl 2016

V júni sme absolvovali pobyt na južnej Kréte v hoteli Tyllisos Beach. Boli sme doteraz nadmieru spokojní, preto sa tam radi vraciame. Hotel je doslova so svojím sympatickým personálom /na recepcii, v reštaurácii, v kuchyni, s perfektnými animátormi/ rodinným podnikom, ktorému veľmi záleží na svojich hosťoch a vedia im pripraviť aj perfektný grécky večer na čele s manažérom Giorgiom a jeho kolektívom. Zároveň patrí vďaka aj delegátovi Attilovi a jeho kolegyniam.

Srdečná vďaka za všetky dlhoročné perfektné dovolenky prežité s vašou CK.
A+P. C.4.august 2016

Dobrý den, 

ve dnech 7. 7. - 18. 7. 2016 jsme si zakoupili dovolenou u Vaší společnosti, do hotelu Esperia v městečku Tolo.

Zde byla delegátka Rita Ivanicsova. 

Dovolte nám touto cestou, delegátce Ritě, velmi poděkovat za velice vstřícný přístup. (i po 21:00 hod. mimo její tzv. "pracovní dobu").

Do Řecka jezdíme již od r. 1998 a s takovým perfektním přístupem jsme se málokdy setkali. 

Na zájezdy měla vždy připravené různé mapky, množství informací a zájezdy byly časově výborně připraveny (např. střídání stráží v Aténách), a při vznesení jakéhokoliv dotazu (i telefonicky), vždy ochotně a mile dokázala odpovědět.

Rovněž nám byla velmi  nápomocna při zařizování půjčení automobilu.

Přejeme Vám více takových delegátek.

S pozdravem

Petr M., Radka M. Miloslava H., Jan H.


8. august 2016

Dobrý deň pani Chudová,

16.7. 2016 sme sa vrátili z dvojtýždňového pobytu v našom najobľúbenejšom letovisku na južnej Kréte a v jednom z najlepších hotelov gréckych ostrovov – hotel Thylissos  Beach, v ktorom sme tento rok strávili našu letnú dovolenku už po štvrtýkrát a znovu k našej maximálnej spokojnosti a potom až k ľútosti, že nám náš pobyt zase veľmi rýchlo uplynul. V tomto hoteli sme boli prvýkrát v roku 2011 a boli sme naozaj nadšení, takže sme sa tam v roku 2012 zase vrátili; v rokoch 2013 a 2014 sme s Vašou CK oddychovali na Kefalónii a Lefkáde, ale napriek kráse týchto ostrovov, jednoznačne dovolenka v hoteli Thylissos Beach ostala pre nás bezkonkurenčná, a tak sme sa na Krétu a do nášho hotela vrátili i v rokoch 2015 a 2016.

Už mnoho rokov sme Vašimi klientmi a vážime si Vaše služby s podčiarknutím skutočnosti, že sme s Vašou CK boli, prakticky s výnimkou ostrova Lesbos, na všetkých ostrovoch a na niektorých i opakovane a všade sme boli spokojní a mohli by sme sa tam vrátiť, avšak hotel Thylissos Beach považujeme za výnimočný nielen úžasným situovaním na brehu mora a blízkosťou živého a najjužnejšieho mesta celej Európy /Ierapetra/, ale hlavne nadštandartným servisom a službami, úžasným kolektívom pracovníkov pod vedením hlavného managera pána Georgiosa, ktorí sa veľmi ochotne a milo starajú o všetkých klientov bez rozdielu od rána do neskorého večera, čistotou, výbornou kuchyňou a dennými, najmä však večernými spoločenskými programami, o ktoré sa starajú traja animátori – slovenská animátorka Peťka Kurčová /veľká pochvala pre ňu/, grécky animátor Chris a ešte jedna ukrajinská moderátorka, a pri ktorých sa všetci hostia výborne zabávajú. Plážový bar je vždy zásobený, pláž je vždy čistá a každé ráno krásne pripravená pre nás dovolenkárov, more na plávanie je výborne a voda krištáľovo čistá, takže naozaj si tu každý z nás nájde to svoje; bazény pre dospelých a detí sú tu najmenej využívané, ale i tu je bar s občerstvením a posedením, lehátkami ..., takže v celom areáli je o hostí vždy postarané.

Záverom Vám ďakujeme za krásnu dovolenku, pozdravujeme i majiteľov CK Aeolus a veríme, že naše hodnotenie postúpite i pracovníkom spomínaného hotela na južnej Kréte.

S pozdravom,

Vaši verní klienti - rodina Danielová, Bratislava


14. august 2016

Dobrý deň prajem do Aeolusu,

chcela by som sa Vám srdečne poďakovať za sprostredkovanie úžasnej dovolenky na gréckom Peloponéze. Stredisko Finikounda, ako i ubytovanie Agnadio, nás nesmierne očarilo. Mohla by som písať samé superlatívy, za čo vrúcne ďakujem.

Zároveň chcem vyjadriť veľké poďakovanie i skvelej p. Anke Molnárovej, doteraz najlepšej delegátke, akú sme na našich dovolenkách po Európe mohli zažiť. Cením si individuálny prístup k zákazníkovi, záujem o zákazníka a hlavne ľudské a veľmi príjemné jednanie. Kiežby každý delegát bol taký, ako p. Anna Molnárová.

Vaše služby budem len naďalej odporúčať a teším sa na letnú sezónu 2017.

S úctou

Denisa S.15. august 2016

Prajem pekný deň!

Dovolenka na Karpathose bola prekrásna a teda náš oddych bol o to úžasnejší.  Vôbec nebanujem, že sme boli na tom istom mieste, kde vlani, pretože sme si teraz vedeli vybrať čo chceme nanovo preskúmať. Chceli by sme veľmi pochváliť delegáta CK Aeolus Viktora , ktorý svojim správaním ku klientom si zaslúži ozaj našu poklonu. Výlet autobusom - ktorý organizovali spolu s Milošom (delegát českej CK)- na Olympos,  predčil naše očakávanie. Miloš má super historické znalosti a povodili nás tak, ako by sme to sami autom neabsolvovali. Je to ostrov, na ktorý budeme stále a radi spomínať.

S pozdravom

Magdaléna L.


17.august 2016

Pekný deň prajem, chceli by sme Vám poďakovať za prekrásnu dovolenku plnú relaxu, oddychu, super výletov a hromadou úžasných ľudííííí ....

Prvý krát sme tento rok zmenili destináciu na Grécko a neľutujeme .... južná Kréta je prekrásna a hotel Tylissos spĺňal všetky naše požiadavky, ktoré sme mali dokonca niektoré aj navyše - všade bolo totiž písané, že bar na pláži nepatrí k all inclusive, prípadne že lehátka na pláži sa platia a teda, že sa podáva iba víno a pivo bolo tiež pre nevinárov a nepivárov nie moc dobré - naše prekvapenie, že bar na pláži aj s lehátkami je all inclusive, že od 18.00 sa podáva aj ich domáci tvrdý alkohol bolo úžasné ....

Hotel Tylissos je jeden úžasný rodinný hotel, kde sme o tri dni mali pocit, že sme tam mesiac a poznali sme každého človiečika či personál či hostí :o) proste jedna veľká rodina ... pani majiteľka stále usmievavá, pán manager ochotný a veselý človek, recepčná Veronika pomohla vo všetkom čo bolo treba /lieky z lekárne priamo na hotel, že prepych/ .... všade samá ochota a ústretovosť, upratovačky každý deň robili z izbami zázraky :O)

čo sa týka kuchyne tak sa vždy dalo vybrať podľa nálady a chuti a hlavná vedúca kuchyne Rania je jedna nenormálna ženská, ktorá plnila Vaše želania bez vyslovenia /vždy doplnila mnou milovanú BAKLAVUuuuuuu lebo videla, že ju zbožňujem /

taktiež čašníčky a kuchári boli úžasní a vždy ochotní pomôcť ..... barmanka Ioana pri bazénovom bare sa o nás starala celých 10 dní a rozdávala úsmevy a ochotu na všetky strany - prudko trpezlivááááá ..... večerný barman Stavros - tak to je barman na jedničku .....

proste všetko bolo super a čo nebolo - stačilo povedať a všetko sa ihneď na mieste vyriešilo .... tomu hovorím služby na úrovni .....

celý pobyt nám dokonale spríjemňovali animátori - TOP Peťka Kurčová / náš sprievodca každým dňom / , Vika a Christos OBAMA :o)))) všetci boli úžasní a robili nám parádnu zábavu každý jeden deň.... naša 8-ročná Zoe ich milovala a každý večer si sadla k najbližšiemu stolu k animátorom a trpezlivo čakala na program ..... proste úžasné ....

a na záver teda Vaši delegáti - ATILA - super chalan ochotný všetko vyriešiť, vysvetliť a pomôcť .... MIRKA - drobné žieňa, ako sa hovorí, dobrého málo býva :O))) a na koniec EVKA - super energizer stvorenie, ktoré viditeľne miluje svoju prácu a dokáže Vám podať výklad takou formou, že zaspať nemáte šancu a hodne sa pobavíte .... je to Vaše veľké plus a ak bol aj človek nespokojný s iným /napr. staručkým autobusom s polofunkčnou klímou, ktorý je naozaj na zváženie na tieto cesty/ tak Vaša EVKA zachránila všetko čo sa dalo .....

takže ešte raz ďakujeme za krásnu dovolenku strávenú s hromadou skvelých ľudí a prajeme Vám veľa úspechov

Vaši spokojní klienti Maťa a Zábojník company :O)


19. august 2016

Dobrý den,

5.8.2016 jsme jeli poprvé s Vaši CK do Řecka,musíme i s manželem poděkovat vašemu panu řidiči,který nás vezl z Nitry  do Paralia,byl naprosto skvělý!Velice milý,usměvavý,ochotný,bohužel nevíme,jak se jmenoval,jen,že byl ze Slovenska.Cesta byla náročná i pro něj-to hlavně,ale nedal na sobě znát např.rozmrzelost,takže mu prosím poděkujte.

s pozdravem Petra a Vítězslav Š.


29. august 2016

Týmto sa chceme poďakovať cestovnej kancelárie Aeolus s.r.o.za krásnu dovolenku v Grécku a tiež majiteľom Kampouris na Sarti,kde sme boli ubytovaní.Prajeme im,aby sa im darilo,aby sme mohli ísť na budúci rok znova na dovolenku.

Rodina Ozorovská. 


5. september

Dobrý deň,

chcem Vám poďakovať za zabezpečenie zájazdu. Boli sme veľmi spokojní, Grécko je krásna krajina. Tolo nemá síce pláže na úrovni ostrovov, ale blízkosť pamiatok, ako Epidavros a Mykény robia túto destináciu veľmi príťažlivou. Rovnako ako blízkosť Korintského prieplavu.

Chcel by som využiť túto príležitosť a poďakovať sa pani delegátke Rite. Bola skvelá. Pomohla nám vybaviť fakultatívne zájazdy aj prenájom auta. A odvoz z letiska a na letisko bol tiež výborne zorganizovaný. Všetko bez problémov. Naozaj skvele odvedená práca.

S pozdravom

Tomáš F.


12. september 2016

Dobrý deň pani Pócsová, 

8.9. sme sa vrátili z dovolenky z Karpathosu. Týmto by som sa Vám chcela poďakovať pri usmernení a pomoci pri výbere nášho ubytovania v Montemare. Ďakujeme,že sa každý rok môžeme na Vaše informácie a služby spoľahnúť. 

S pozdravom Marcela a Jozef B.


15. september

Dobrý deň pani Chudová,

dotazník som vyplnila. Zároveň by som sa Vám chcela poďakovať, rovnako ako aj CK Aeolus za ďalšiu super dovolenku na ostrove Karpathos. Boli sme tam tretíkrát (a nie posledný). Jedlo, pláže, počasie, domáci všetko na 1 s hviezdičkou. Naozaj krásna dovolenka. A tešíme sa na rok 2017.

S pozdravom

Nina S. a Vladimír G.


21. september 2016

Dobrý den,

dotazník jsem vyplnil. Mohu opravdu říci, že hotel Eden Beach Plaka na Peloponesu je velmi pěkný a příjemný, velmi dobrá strava a ochotný personál. Rovněž paní delegátka byla skvělá. Jsme rádi, že jsme si opět dovolenou s Aeolusem vybrali.

Děkuje a zdraví

Václav Š.


21. september 2016

Dobrý deň prajem do AEOLUSU. Dňa 10.09.2016 sme sa vrátili z dovolenky z Grecka-Kala Néra.Týmto by sme  chceli pochvalit a podakovať delegátke p.Alžbetke Megovej,za individuálny pristup ku klientom,záujem o klienta a hlavne ľudské a velmi príjemné jednanie a ktorá bola stále usmiata,hoci to nemala také lahké z niektorými klientami.Ešte chceme podakovať aj za ubytovanie v Kala Néra-La Luna,o ktoré sa majitelia velmi pekne staraju a ubytovanie je velmi čisté a vkusne zariadené,na hotelovej urovni.Ešte raz veľke vdaka delegátke p.Alžbetke MEGOVEJ,kiežby takých delegátov bolo viac.

S pozdravom Jozef J. a Eva.L.


3. október 2016

Vážení pracovníci CK Aeolus,

v letošním roce jsme měli možnost vycestovat s vaší cestovní kanceláří dokonce dvakrát. Novinkou pro nás byla dovolená  v Albánii v hotelu Vivas. Příjemně nás překvapilo, jak tam bylo báječně. Po loňském pobytu na Peloponésu v hotelu Sunrise Village Beach, kde se nám moc líbilo, jsme se tam letos vrátili. Přestože si s námi zalaškovalo počasí, prožili jsme zde opět hezké dny. Rádi bychom touto cestou poděkovali všem, kteří se na přípravě a realizaci našich dovolených podílejí v ČR a SR, ale také slečně Anně, která se o nás příkladně starala v Řecku.

Děkujeme a přejeme vám všem pevné zdraví a mnoho sil při přípravě příští dovolenkové sezóny.

Manželé Němcovi


17. október 2016

Vážená pani Dominika !

Práve som Vám odoslal vyplnený hodnotiaci dotazník nášho ubytovania v Leukose.

Mimo jeho rámca by som sa rád pochvalne vyjadril na adresu delegáta Aeolusu p.Viktora Pócsa.Prejavil neobyčajné znalosti, ochotu aj entuziasmus s akými som sa v desiatkach zájazdov do Grécka stretal iba zriedkavo...

S pozdravom Ján B., Prešov


aktuality a zaujímavosti
Čas karnevalov Čas karnevalov Tak ako u nás je teraz obdobie plesov a karnevalov, aj naši grécki priatelia žijú oslavami.
Objavujte Grécko Objavujte Grécko Ak by sme mali vytvoriť zoznam letných dovolenkových cieľov, do ktorých môžete cestovať každý rok a každý rok objaviť niečo nové, Grécko bude určite na prvých priečkach – ak nie úplne na vrchole.
Výstava Around The World Výstava Around The World Doprajte si cestovateľské zážitky z celého sveta! Navštívte nás na Panskej 33 v Bratislave a pozrite si zaujímavú výstavu.