Plavby

Plavby alebo " Dovolenka trochu inak".

Výletná plavba je vynikajúcou voľbou ako si užiť dovolenku. Môžete sa pohodlne bez sťahovania pohybovať so svojím "hotelom" a navštíviť za krátky čas mnoho destinácií a miest. Žiadne balenie, žiadny zhon a stres. V súčasnosti výletné plavby už nie sú len pre seniorov, lodné spoločnosti ponúkajú bohaté aktivity pre deti, tínedžerov i dospelých. Jednoducho pre každého z vás...

Môžete si vybrať z viac ako 200 lodí od rôznych spoločností, od aktívnych po sofistikované vybavené bazénmi, kúpeľmi či športoviskami na palube. Vaše deti sa zabavia s profesionálnymi detskými animátormi, zatiaľ čo vy si urobíte deň na lodi podľa svojho gusta. Každá loď má niekoľko rozličných reštaurácií, nočné show, kino, kasíno aj diskotéku. Akúkoľvek plavbu si vyberiete, vždy sa možete zúčastniť výletu na pevninu v jednotlivých prístavoch. Výlety bývajú zamerané na históriu a prehliadku miest, prírodné krásy, šnorchlovanie, potápanie, jazdenie na koňoch, bicyklovanie, túry, golf, plachtenie, windsurfing, nakupovanie, plážovanie…

Ponuka plavieb je veľmi veľká – od slnka a zábavy v Karibiku či Stredozemnom mori až po obdivovanie krás Aljašky alebo Baltickej oblasti.
Ak neradi lietate na veľké vzdialenosti, aby ste sa dostavili do prístavu na nalodenie, existuje mnoho plavieb začínajúcich v niektorom z prístavov Stredozemného mora alebo v UK. Nájdeme pre vás aj atypickú destináciu a časti sveta kam sa môžete doplaviť ako napr. Antarktída alebo Indický Oceán.

Dôležitým predpokladom a faktorom uľahčujúcim cestovanie loďou je znalosť aspoň jedného cudzieho jazyka, najlepšie AJ alebo NJ. Pre skupiny nad 20 ľudí viem zabezpečiť aj slovenského sprievodcu.

aktuality a zaujímavosti
Výstava v Berlíne Výstava v Berlíne Na najväčšom veľtrhu cestovného ruchu sa tento rok prezentovalo 186 krajín.
Objavujte Krétu Objavujte Krétu Špeciálny program pre tých, ktorí chcú dôkladnejšie spoznať tento zaujímavý ostrov.
Hippokratov ostrov Hippokratov ostrov Čaká na to, aby sa opäť zaplnil ľuďmi, ktorí milujú život. Otvára svoju náruč a víta spleť návštevníkov z rôznych kútov Európy.