Plavby

Plavby alebo " Dovolenka trochu inak".

Výletná plavba je vynikajúcou voľbou ako si užiť dovolenku. Môžete sa pohodlne bez sťahovania pohybovať so svojím "hotelom" a navštíviť za krátky čas mnoho destinácií a miest. Žiadne balenie, žiadny zhon a stres. V súčasnosti výletné plavby už nie sú len pre seniorov, lodné spoločnosti ponúkajú bohaté aktivity pre deti, tínedžerov i dospelých. Jednoducho pre každého z vás...

Môžete si vybrať z viac ako 200 lodí od rôznych spoločností, od aktívnych po sofistikované vybavené bazénmi, kúpeľmi či športoviskami na palube. Vaše deti sa zabavia s profesionálnymi detskými animátormi, zatiaľ čo vy si urobíte deň na lodi podľa svojho gusta. Každá loď má niekoľko rozličných reštaurácií, nočné show, kino, kasíno aj diskotéku. Akúkoľvek plavbu si vyberiete, vždy sa možete zúčastniť výletu na pevninu v jednotlivých prístavoch. Výlety bývajú zamerané na históriu a prehliadku miest, prírodné krásy, šnorchlovanie, potápanie, jazdenie na koňoch, bicyklovanie, túry, golf, plachtenie, windsurfing, nakupovanie, plážovanie…

Ponuka plavieb je veľmi veľká – od slnka a zábavy v Karibiku či Stredozemnom mori až po obdivovanie krás Aljašky alebo Baltickej oblasti.
Ak neradi lietate na veľké vzdialenosti, aby ste sa dostavili do prístavu na nalodenie, existuje mnoho plavieb začínajúcich v niektorom z prístavov Stredozemného mora alebo v UK. Nájdeme pre vás aj atypickú destináciu a časti sveta kam sa môžete doplaviť ako napr. Antarktída alebo Indický Oceán.

Dôležitým predpokladom a faktorom uľahčujúcim cestovanie loďou je znalosť aspoň jedného cudzieho jazyka, najlepšie AJ alebo NJ. Pre skupiny nad 20 ľudí viem zabezpečiť aj slovenského sprievodcu.

aktuality a zaujímavosti
Leto 2018 Leto 2018 Už takmer dva mesiace si u nás môžete kupovať zájazdy z letnej ponuky 2018. Tie najlepšie zľavy sú práve teraz!
Napísali ste nám Napísali ste nám Vždy nás poteší, keď sa s nami podelíte o pekné zážitky a fotky z vašej dovolenky.
Objavujte Grécko Objavujte Grécko Ak by sme mali vytvoriť zoznam letných dovolenkových cieľov, do ktorých môžete cestovať každý rok a každý rok objaviť niečo nové, Grécko bude určite na prvých priečkach – ak nie úplne na vrchole.