Poznávacie zájazdy

Nenašli ste čo ste hľadali?

Nemá Aeolus vo svoje ponuke niektorý konkrétny poznávací zájazd? Žiadny problém. Kliknite na obrázok a vyberte si zo širokej ponuky ostatných slovenských, českých i rakúskych CK.

Cestujeme za poznaním. Výber poznávacích zájazdov po celom svete. Zájazdy autobusovou aj leteckou dopravou. Krátke jednodňové výlety (Budapešt, Viedeň, Krakov Osvienčim...), eurovíkendy (Paríž, Londýn, Barcelóna, Rím, Madrid, Amsterdam, Andalúzia, Berlín...) a aj dlhšie poznávacie zájazdy do exotických krajín ( Thajsko, Sri Lanka, Kuba, Vietnam, Kambodža, Mexiko...).

aktuality a zaujímavosti
Čas karnevalov Čas karnevalov Tak ako u nás je teraz obdobie plesov a karnevalov, aj naši grécki priatelia žijú oslavami.
Objavujte Grécko Objavujte Grécko Ak by sme mali vytvoriť zoznam letných dovolenkových cieľov, do ktorých môžete cestovať každý rok a každý rok objaviť niečo nové, Grécko bude určite na prvých priečkach – ak nie úplne na vrchole.
Výstava Around The World Výstava Around The World Doprajte si cestovateľské zážitky z celého sveta! Navštívte nás na Panskej 33 v Bratislave a pozrite si zaujímavú výstavu.