vyhľadať zájazdy
Krakov

V skratke: Krakov: je jedno z najkrajších miest Poľska a tiež sveta. Nemali by ste obísť hlavné námestie, ktoré je  najväčším stredovekým námestím v celej Európe (Rynek glówny), historické centrum - svetové dedičstvo UNESCO, Mariánsky kostol, Barbakán, Židovskú štvrť Kazimerz so synagógami, Jagelovskú univerzitu, Wawel a Katedrála, v ktorej prebiehali korunovácie, Kráľovský zámok - sídlo poľských kráľov, Dračia jama. Vynechať by ste nemali ani pôvodnú židovskú štvrť Kazimierz. Staré historické dómy a synagógy sa dochovali dodnes, zútulňujú ich štýlové kaviarničky a reštaurácie. Vo štvrti sa nachádza aj Schindlerova továreň, kam továrnik najímal Židov ako lacnú pracovnú silu a zachránil ich tým pred deportáciou nacistami.
Možnosti stravy: bez stravy | Dĺžka pobytu: 1 deň
Termíny od: 24.3.2018 | Možnosti dopravy: autobusová
Cena od: 30 €
aktuality a zaujímavosti
Leto 2018 Leto 2018 Už takmer dva mesiace si u nás môžete kupovať zájazdy z letnej ponuky 2018. Tie najlepšie zľavy sú práve teraz!
Napísali ste nám Napísali ste nám Vždy nás poteší, keď sa s nami podelíte o pekné zážitky a fotky z vašej dovolenky.
Objavujte Grécko Objavujte Grécko Ak by sme mali vytvoriť zoznam letných dovolenkových cieľov, do ktorých môžete cestovať každý rok a každý rok objaviť niečo nové, Grécko bude určite na prvých priečkach – ak nie úplne na vrchole.