vyhľadať zájazdy
Prezentácia katalógu AEOLUS LETO 2016

Náš nový katalóg na Leto 2016 sme predstavili v stredu 11. a 18. novembra - kde inde ako v gréckej Taverne v Bratislave - našim obchodným partnerom,  províznym predajcom z celého Slovenska.

Cítime sa poctení záujmom, ktorý prevýšil kapacitu reštaurácie a pre ktorý sme prezentáciu museli rozdeliť do dvoch rozličných termínov. Na Martina sme na spoločnom stretnutí privítali prvú polovicu z početného zastúpenia cestovných agentúr. Pri typických gréckych špecialitách sme sa im poďakovali za tradične vynikajúcu spoluprácu a predstavili novinky v širokej ponuke Aeolusu.

V lete sa naši klienti môžu tešiť na nový unikátny program nielen na gréckych ostrovoch a jeho pevnine, ale aj v ostatných krajinách, ktoré aktuálne ponúkame - v Turecku, Bulharsku, Albánsku, Chorvátsku a Taliansku. Ponuku sme obohatili o zaujímavé poznávacie zájazdy po Európe.

V období FIRST MINUTE zliav si dovolenkári môžu už odteraz uplatniť skutočne zaujímavé zľavy, stačí si vybrať z našej najnovšej ponuky. Ďakujeme všetkým agentúram za hojnú účasť a partnerom za skvelú súčinnosť pri príprave prezentácie.

Tešíme sa na novú sezónu.

Tím CK Aeolus

aktuality a zaujímavosti
Výstava v Berlíne Výstava v Berlíne Na najväčšom veľtrhu cestovného ruchu sa tento rok prezentovalo 186 krajín.
Objavujte Krétu Objavujte Krétu Špeciálny program pre tých, ktorí chcú dôkladnejšie spoznať tento zaujímavý ostrov.
Hippokratov ostrov Hippokratov ostrov Čaká na to, aby sa opäť zaplnil ľuďmi, ktorí milujú život. Otvára svoju náruč a víta spleť návštevníkov z rôznych kútov Európy.