vyhľadať zájazdyProfil spoločnosti

 

Naša cestovná kancelária bola založená v decembri 1993; z jednej lokálnej kancelárie v Nitre sme sa postupne vypracovali na popredného slovenského touroperátora - cestovnú kanceláriu s 2 pobočkami v Bratislave, ďalšími v Nitre, B. Bystrici, Košiciach, Partizánskom, Nových Zámkoch a viac ako 400 províznymi predajcami po celom Slovensku.

V roku 2003 sme otvorili aj kancelárie v Českej republike a o rok neskôr v Maďarsku. Krátko na to, v roku 2005 sme sa – ako prvá spomedzi cestovných kancelárií v Čechách a na Slovensku – stali držiteľom certifikátu kvality od renomovanej anglickej firmy LLOYD‘ S REGISTER QUALITY ASSURANCE podľa medzinárodnej normy ISO9001:2000 aj ISO 9001:2008 na systém manažérstva kvality pre poskytovanie zahraničných pobytových a poznávacích zájazdov. 

Ročný obrat spolu s vysokým počtom vlastných klientov robia z nás jednu z najväčších cestovných kancelárií na Slovensku, ktorá sa v rebríčkoch renomovaného týždenníka Trend stabilne každoročne umiestňuje v prvej desiatke najväčších CK.

 

Až do roku 2001 sme sa zaoberali výlučne dovolenkovými pobytmi v Grécku; na slovenský trh sme ako prví priniesli veľa krásnych pobytových miest, ktoré boli dovtedy neznáme. Medzi mnohými inými to boli Zakynthos, Skopelos, Skiathos, Samos, Lesbos, Kalymnos a veľa ďalších. Skrátka, boli sme verní svojmu heslu: Do Grécka s Grékmi! Ponuku zájazdov sme však každoročne obohacovali nielen o nové dovolenkové miesta v Grécku, ale aj o zájazdy do iných krajín, predovšetkým v oblasti Stredomoria a tak to robíme dodnes. V ostatných rokoch sme pridali aj rôzne poznávacie zájazdy a výlety pre školy.

 

Aj tento rok vám prinášame pestrý výber letných dovoleniek aj poznávacích zájazdov. Cestovať môžete lietadlom, autobusom alebo vlastným autom. Našou srdcovou záležitosťou aj naďalej ostáva Grécko a grécke ostrovy: okrem rozšírenej ponuky v našich osvedčných destináciách na vás čaká aj niekoľko noviniek, napr. ubytovanie na ostrove Telendos, malý ostrov Kasos alebo špeciálny program pod názvom Discover Greece - Objavte Grécko. V katalógu pre sezónu 2017 nájdete aj ponuku zájazdov do "negréckych" destinácií - Bulharska, Albánska, Chorvátska a Talianska. 

 

Prajeme vám teda príjemné vyberanie letnej dovolenky, s ktorým vám radi pomôžeme. 

 

Kolektív CK AEOLUS


aktuality a zaujímavosti
Napísali ste nám Napísali ste nám Vždy nás poteší, keď sa s nami podelíte o pekné zážitky a fotky z vašej dovolenky.
Objavujte Grécko Objavujte Grécko Ak by sme mali vytvoriť zoznam letných dovolenkových cieľov, do ktorých môžete cestovať každý rok a každý rok objaviť niečo nové, Grécko bude určite na prvých priečkach – ak nie úplne na vrchole.
Výstava Around The World Výstava Around The World Doprajte si cestovateľské zážitky z celého sveta! Navštívte nás na Panskej 33 v Bratislave a pozrite si zaujímavú výstavu.