Vily v Grécku

Vila Fenia

4-spálňová vila pre 8 osôb priamo na tichej pláži !

Vila prešla kompletnou  rekonštrukciou v roku 2013 a teraz poskytuje úroveň  luxusného  5* štandardu. Súkromná, priestranná vila je postavené doslova na pláži Gennadi, v pokojnom, ničím nerušenom prostredí.  Vila disponuje vysokým štandardom vybavenia, veľkým  bazénom (8x5,5m), drevenými pergolami/prístreškami a nádherným výhľadom do okolia. Nechýba barbecue s tradičnou drevenou pecou. Viac informácii o vile nájdete tu.

 Foto album 

Kréta - Vilový komplex Guves

Na severnom pobreží Kréty v letovisku Kato Gouves sa nachádza komplex 4 samostatných viliek: MINOS, DOMINIKOS, VITSENTZOS a LEFKIPOS.

  • Vila Lefkipos

Kamenná vilka pre 2-4 osoby!

Kamenná konštrukcia jednotlivých stavieb komplexu predstavuje tradičnú krétsku architektúru s dotykom moderného dizajnu. Bližší popis vily nájdete tu.

Foto album.

  • Vila Minos

Kamenná vila z komplexu Gouves pre 6-8 ľudí s veľkým bazénom!

Prevládajúce biele a zemité tóny navodzujú pocit harmónie a relaxu. Viac informácii o vile Minos nájdete tu.

Foto album

  • Vila Vitsentzos

Kamenná vila z komplexu Gouves pre 6-8 ľudí!

Z terasy tejto luxusne vybavenej stavby sa môžete kochať výhľadom na bazén i more. Viac informácii vrátane podrobného popisu nájdete tu.

Foto album

  •  Vila Dominikos

Vhodná pre 6-8 osôb!

Návštevníci tohto komplexu sa môžu tešiť na jedinečný dovolenkový zážitok. Podrobnejší popis vily nájdete tu.

Foto album

Vila Liogerma 

Letný dom pre 2-4 osoby s výhľadom na čarovný západ slnka!

Nedávno zrenovovaná vilka má ideálnu polohu v oblasti Alikias, len 6 min. autom do najbližšieho chráneného zálivu Panormos. Vďaka svojej polohe je z nej perfektný výhľad na ostrov Skiathos a na malý ostrovček Dassia. Váš balkón sa tak stane tým najlepším miestom na obdivovanie prírodných scenérií vrátane západu slnka nad Egejským morom. Podrobnejší popis vily nájdete tu.

Foto album

Blue & Green Cottage

Dom pre 2-6 osôb s nádherným výhľadom na okolité údolia s píniovým lesom!

V Blue & Green cottage si hostia užívajú nielen pokoj a ticho ale vďaka mierne vyvýšenej polohe domu aj nádherný výhľad na okolité sviežozelené údolia s píniovými lesmi. Vila predstavuje komfortný, moderný priestranný domov s priľahlými otvorenými terasami a s bazénom. Vo vzdialenosti 2 km sa nachádza dedina Panormos s obchodíkmi dobre zásobenými čerstvou zeleninou a ovocím, s niekoľkými plážovými tavernami a barmi. Okolo zálivu Panormos sa tiahne obľúbená pláž s bielymi kamienkami. Všetky ostatné vymoženosti modernej doby vám poskytne po 20 minútach jazdy hlavné mesto - Skopelos. Viac informácii o dome a mieste nájdete tu.

Foto album

Nena Cottage

Vidiecky dom pre 2-4 osoby na skok od hlavného mesta

Nena Cottage je situovaná nad starou cestou medzi letoviskom Stafilos a hlavným mestom Skopelos, ktoré je vzdialené cca 2 km. Je to malý vidiecky letný domček v tichom prostredí, obkolesený rozľahlým olivovým hájom a mandľovníkmi. V okolí je množstvo chodníkov ideálnych na pešiu turistiku a prechádzky, pri ktorých ešte aj dnes stretnete miestnych starých ostrovanov na oslíkoch. Aj keď sa dom nachádza na osamotenom mieste, v blízkosti je hlavné mesto Skopelos so svojím nezabudnuteľným typickým koloritom, množstvom barov, reštaurácií a obchodíkov. Viac informácii o dome nájdete tu.

Foto album

aktuality a zaujímavosti
Hippokratov ostrov Hippokratov ostrov Čaká na to, aby sa opäť zaplnil ľuďmi, ktorí milujú život. Otvára svoju náruč a víta spleť návštevníkov z rôznych kútov Európy.
Objavujte Krétu Objavujte Krétu Špeciálny program pre tých, ktorí chcú dôkladnejšie spoznať tento zaujímavý ostrov.
Spolu už 25 rokov Spolu už 25 rokov Už 25 rokov pre vás pripravujeme letecké aj autobusové zájazdy. Navštívte nás, radi vám s výberom pomôžeme.