Vily v Grécku

Vila Fenia

4-spálňová vila pre 8 osôb priamo na tichej pláži !

Vila prešla kompletnou  rekonštrukciou v roku 2013 a teraz poskytuje úroveň  luxusného  5* štandardu. Súkromná, priestranná vila je postavené doslova na pláži Gennadi, v pokojnom, ničím nerušenom prostredí.  Vila disponuje vysokým štandardom vybavenia, veľkým  bazénom (8x5,5m), drevenými pergolami/prístreškami a nádherným výhľadom do okolia. Nechýba barbecue s tradičnou drevenou pecou. Viac informácii o vile nájdete tu.

 Foto album 

Kréta - Vilový komplex Guves

Na severnom pobreží Kréty v letovisku Kato Gouves sa nachádza komplex 4 samostatných viliek: MINOS, DOMINIKOS, VITSENTZOS a LEFKIPOS.

  • Vila Lefkipos

Kamenná vilka pre 2-4 osoby!

Kamenná konštrukcia jednotlivých stavieb komplexu predstavuje tradičnú krétsku architektúru s dotykom moderného dizajnu. Bližší popis vily nájdete tu.

Foto album.

  • Vila Minos

Kamenná vila z komplexu Gouves pre 6-8 ľudí s veľkým bazénom!

Prevládajúce biele a zemité tóny navodzujú pocit harmónie a relaxu. Viac informácii o vile Minos nájdete tu.

Foto album

  • Vila Vitsentzos

Kamenná vila z komplexu Gouves pre 6-8 ľudí!

Z terasy tejto luxusne vybavenej stavby sa môžete kochať výhľadom na bazén i more. Viac informácii vrátane podrobného popisu nájdete tu.

Foto album

  •  Vila Dominikos

Vhodná pre 6-8 osôb!

Návštevníci tohto komplexu sa môžu tešiť na jedinečný dovolenkový zážitok. Podrobnejší popis vily nájdete tu.

Foto album

Vila Liogerma 

Letný dom pre 2-4 osoby s výhľadom na čarovný západ slnka!

Nedávno zrenovovaná vilka má ideálnu polohu v oblasti Alikias, len 6 min. autom do najbližšieho chráneného zálivu Panormos. Vďaka svojej polohe je z nej perfektný výhľad na ostrov Skiathos a na malý ostrovček Dassia. Váš balkón sa tak stane tým najlepším miestom na obdivovanie prírodných scenérií vrátane západu slnka nad Egejským morom. Podrobnejší popis vily nájdete tu.

Foto album

Blue & Green Cottage

Dom pre 2-6 osôb s nádherným výhľadom na okolité údolia s píniovým lesom!

V Blue & Green cottage si hostia užívajú nielen pokoj a ticho ale vďaka mierne vyvýšenej polohe domu aj nádherný výhľad na okolité sviežozelené údolia s píniovými lesmi. Vila predstavuje komfortný, moderný priestranný domov s priľahlými otvorenými terasami a s bazénom. Vo vzdialenosti 2 km sa nachádza dedina Panormos s obchodíkmi dobre zásobenými čerstvou zeleninou a ovocím, s niekoľkými plážovými tavernami a barmi. Okolo zálivu Panormos sa tiahne obľúbená pláž s bielymi kamienkami. Všetky ostatné vymoženosti modernej doby vám poskytne po 20 minútach jazdy hlavné mesto - Skopelos. Viac informácii o dome a mieste nájdete tu.

Foto album

Nena Cottage

Vidiecky dom pre 2-4 osoby na skok od hlavného mesta

Nena Cottage je situovaná nad starou cestou medzi letoviskom Stafilos a hlavným mestom Skopelos, ktoré je vzdialené cca 2 km. Je to malý vidiecky letný domček v tichom prostredí, obkolesený rozľahlým olivovým hájom a mandľovníkmi. V okolí je množstvo chodníkov ideálnych na pešiu turistiku a prechádzky, pri ktorých ešte aj dnes stretnete miestnych starých ostrovanov na oslíkoch. Aj keď sa dom nachádza na osamotenom mieste, v blízkosti je hlavné mesto Skopelos so svojím nezabudnuteľným typickým koloritom, množstvom barov, reštaurácií a obchodíkov. Viac informácii o dome nájdete tu.

Foto album

aktuality a zaujímavosti
Napísali ste nám Napísali ste nám Vždy nás poteší, keď sa s nami podelíte o pekné zážitky a fotky z vašej dovolenky.
Mamma Mia 2 Mamma Mia 2 Premiéra muzikálu Mamma Mia 2 v bratislavskej Eurovei.
Z našich infociest - Grécko Z našich infociest - Grécko Chalkidiki, Magnesia a Skopelos. Aj na tieto krásne miesta môžete s nami cestovať autobusom.