vyhľadať zájazdy


Vyhľadávanie zájazdov

9
Hotel Water Side Resort & Spa *****+
Turecko, Side, Titreyengol

Už po štvrtý raz privíta svojich hostí pôsobivý hotelový rezort Water Side & Spa. Nachádza sa len 7 km od historického centra Side, v tesnom susedstve rieky Manavgat, na ktorú je nádherný výhľad z hotelovej terasy. Krásne upravený areál je samozrejmosťou, rovnako aj profesionálne služby. Hotel poskytuje výborné zázemie nielen pre dospelých návštevníkov, ale aj pre rodiny s deťmi. Tie sa najviac tešia z menšieho vodného parku so štyrmi šmykľavkami. Odporúčame všetkým, ktorí hľadajú pokojnejšiu, ale zato komfortnú dovolenku. Od letiska v Antalyi hotel delí asi 70 km.  

Možnosti stravy: ultra all inclusive | Dĺžka pobytu: 8 dní
Termíny od: 1.6.2019 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 559 €
Hotel Sherwood Dreams Resort *****+
Turecko, Belek, Bogazkent

Celoročne otvorený hotel Sherwood Dreams je menší komplex, ktorý vám počas dovolenky poskytne príjemný komfort. Hotel tvorí hlavná budova so štyrmi krídlami stojaca hneď pri pláži. Zaujímavosťou je, že budova je s plážou prepojená dreveným mostom ponad bazén. Bohatý program pre menšie deti aj pre teenagerov, výborné jedlo, aquapark, priestranné rodinné izby, to všetko robí z tohto hotela skvelé miesto pre rodinnú dovolenku. Môžete tiež podniknúť výlety do antického Perge, Aspendos či kaňonu Köprülü. Belek je odtiaľto asi 5 km, letisko v Antalyi 40 km.

Možnosti stravy: ultra all inclusive | Dĺžka pobytu: 8 dní
Termíny od: 1.6.2019 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 563 €
9
Hotel Melas Resort *****
Turecko, Side, Side

Elegantný Melas Resort je tým miestom, kde budete mať Stredozemné more doslova na dosah ruky. Z každej strany nádherný výhľad, bazén s ostrovčekom na priestrannej terase hotela a k pieskovej pláži sa pohodlne zveziete panoramatickými výťahmi. Po pobrežnej promenáde sa dá prejsť až do centra Side, sú to asi 2 kilometre. Počas pobytu budete mať na výber rôzne procedúry v Spa centre, pri ktorých si dokonale oddýchnete, pestré animačné programy, romantické večery v reštaurácii a na terase či tanečné show. V susednom Melas Village môžete využívať vodný park. Vhodný pre dvojice aj pre rodiny, hľadajúce komfortné ubytovanie a kvalitné služby menšieho komplexu. Od letiska v Antalyi je vzdialený asi 60 km.

Možnosti stravy: all inclusive | Dĺžka pobytu: 8 dní
Termíny od: 1.6.2019 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 664 €
Hotel Belcekiz Beach Club *****+
Turecko, Ölüdeniz, Ölüdeníz

Elegancia, osobitý charakter a zároveň neformálnosť. To sú slová, ktoré asi najlepšie vystihujú hotel Belcekiz Beach Club postavený v štýle stredomorskej dediny. Tvorí ho hlavná budova s recepciou a niekoľko farebných dvojposchodových viliek rozmiestnených v bohatej záhrade. Areál hotela zaberá fantastické miesto rovno pri hlavnej pláži letoviska, v tesnej blízkosti miestnych reštaurácií, obchodov a s impozantnou horou Babadag v pozadí. Od letiska Dalamán je vzdialený necelých 60 km. Odporúčame tým, ktorí chcú prežiť komfortnú a pohodovú dovolenku v menšom komplexe. A viete, ktoré slovo tu asi budete počas pobytu počuť najčastejšie? Áno, paragliding!

Možnosti stravy: all inclusive | Dĺžka pobytu: 8 dní
Termíny od: 12.6.2019 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 664 €
aktuality a zaujímavosti
Prezentácia katalógu Leto 2019 Prezentácia katalógu Leto 2019 Prezentácia katalógu na sezónu 2019 sa tohto roku konala 12. októbra v netradičnej atmosfére.
Napísali ste nám Napísali ste nám Vždy nás poteší, keď sa s nami podelíte o pekné zážitky a fotky z vašej dovolenky.
Mamma Mia 2 Mamma Mia 2 Premiéra muzikálu Mamma Mia 2 v bratislavskej Eurovei.