vyhľadať zájazdy


Vyhľadávanie zájazdov

Možnosti stravy: bez stravy | Dĺžka pobytu: 17 dní
Termíny od: 21.9.2018 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 157 €
Možnosti stravy: bez stravy | Dĺžka pobytu: 12 dní
Termíny od: 21.9.2018 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 180 €
Možnosti stravy: bez stravy | Dĺžka pobytu: 11 dní
Termíny od: 27.9.2018 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 195 €
8
Hotel Vassiliki Bay ***
Grécko, Lefkada, Vassiliki

Najjužnejším zálivom na ostrove Lefkada je Vassiliki s rovnomennou dedinkou. Známy je po celom svete kvôli skvelým klimatickým podmienkam pre plachtenie. Športovci sa tu pripravujú na olympiádu a iné svetové súťaže v tejto kategórii. Pôvodná dedinka Vassiliki je veľmi romantická a leží vo východnej časti zálivu. Promenáda s tavernami a obchodíkmi má jedinečný štýl. Práve tu, približne 150 m od začiatku dlhej pláže je situovaný hotel Vassiliki Bay. Nachádza sa v pokojnom prostredí, k jeho výbave patrí aj bazén. Hotel disponuje veľmi peknými a vkusne zariadenými izbami pre 2-4 osoby. Strava je chutná a bohatá. Popoludňajšiu kávu si môžete vychutnať v jednej z mnohých štýlových kaviarní na promenáde. Výhľad bude dopĺňať plejáda plachetníc a jácht, ktoré tu kotvia. Hotel odporúčame všetkým, čo túžia po romantickej dovolenke na úrovni. 

Možnosti stravy: polpenzia | Dĺžka pobytu: 11 dní
Termíny od: 31.8.2018 | Možnosti dopravy: autobusová, letecká
Cena od: 255 €
8
Štúdiá Zoi
Grécko, Kefalónia, Lixouri

V pokojnej uličke inak živého strediska Lixouri, stojí prázdninový dom Zoi. Jemné pastelové farby, markízy na balkónoch a pestrofarebné kvety dotvárajú jeho exteriér. Dom má jedinečnú polohu pri pláži a vďaka tomu poskytuje krásny panoramatický výhľad na okolité pláže. Štúdiá objavíte v blízkosti hotela Summery a od centra s kaviarničkami, barmi či tavernami ho delí približne 300 m. Komfortné, moderné a zrekonštruované štúdiá dosahujú úroveň špičkového hotela. Ďalšou prednosťou je výborná poloha pri pláži a zároveň dostupnosť živého centra. Večere si môžete doplatiť v blízkej reštaurácii "Bella Mangia" (100 m). Náš tip pre všetky vekové kategórie.

Možnosti stravy: bez stravy, večera | Dĺžka pobytu: 8 dní
Termíny od: 31.8.2018 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 175 €
aktuality a zaujímavosti
Mamma Mia 2 Mamma Mia 2 Premiéra muzikálu Mamma Mia 2 v bratislavskej Eurovei.
Z našich infociest - Grécko Z našich infociest - Grécko Chalkidiki, Magnesia a Skopelos. Aj na tieto krásne miesta môžete s nami cestovať autobusom.
Z našich infociest -Turecko Z našich infociest -Turecko Ak uvažujete o dovolenke v Turecku, pozrite si predovšetkým našu webstránku, ponuku sme v porovnaní s katalógom výrazne rozšírili.