vyhľadať zájazdy


KUPOVAŤ FIRST MINUTE SA OPLATÍ!

Zľavy až do 34%

zľava 25% pre všetkých klientov  do 16.11.2018

zľava 20-25% pre všetkých klientov  do 20.12.2018

zľava 15% pre všetkých klientov  do 31.1.2019

zľava 10% pre všetkých klientov  do 28.2.2019

 

Ďalšie zľavy, ktoré je možné uplatniť si pri kúpe zájazdu:

+ 5%  vernostná zľava pre členov Klubu Aeolus

+ 3% pri vyplatení celej sumy za zájazd v deň uzatvorenia Zmluvy o obstaraní zájazdu – ako BONUS získate od nás aj GARANCIU CENY ZÁJAZDU

+ 1% pri uzatvorení komplexného cestovného poistenia

ŠPECIÁLNE DETSKÉ CENY

Vaše ratolesti majú možnosť pri väčšine ubytovacích kapacít cestovať za zvýhodnenú cenu – či už letenky alebo autobusovej dopravy. Aj na tieto zvýhodnené ceny, ktoré sa pri leteckej doprave pohybujú medzi 198-275€ (pre Grécko, Turecko a Egypt a 390€ pre SAE) a pri autobusovej doprave medzi 120-140€, platí aktuálna First Minute zľava v plnej výške!

Pri 25%-nej zľave a cene 198€ vaše dieťa pocestuje len za neuveriteľných 148€!

Deti nie sú však v žiadnom prípade oslobodené od povinných príplatkov (letiskové a bezpečnostné taxy, manipulačný poplatok, nástupné miesto, miestenka, atď.).

 

NÍZKA ZÁLOHA

Ak nemáte možnosť vyplatiť pri kúpe zájazdu požadovanú zálohu vo výške 40%, rezervujte si svoj zájazd s nízkou zálohou. V prípade autobusových zájazdov, zájazdov vlastnoukombinovanou dopravou stačí zaplatiť zálohu 50€ za každú Zmluvu o obstaraní zájazdu, pri leteckých zájazdoch je záloha stanovená na 200€. Na jednej zmluve môžu byť uvedené maximálne 4 osoby. Zálohu do výšky 40% je potrebné uhradiť 28.2.2019 a zvyšok celkovej sumy 30 dní pred odchodom na zájazd. Základná First Minute zľava vám bude v tomto prípade znížená o -5%. Zľavu pre členov Klubu Aeolus si však uplatniť môžete.

 

Zľavy je možné kumulovať a vzťahujú sa na základné ceny bez povinných a nepovinných príplatkov do Grécka, Turecka, SAE a Egypta; letecky alebo autobusom (podľa destinácie).

First Minute zľavy na poznávacie zájazdy, zájazdy kombinovanou a vlastnou dopravou, ako aj do ostatných dovolenkových cieľov ako Bulharsko, Taliansko a Chorvátsko nájdete pri jednotlivých destináciách a ubytovacích kapacitách na www.aeolus.sk.

aktuality a zaujímavosti
Krájanie vasilopity Krájanie vasilopity Pozrite si zopár fotografií z tohtoročného krájania vasilopity v našej bratislavskej kancelárii.
Prezentácia katalógu Leto 2019 Prezentácia katalógu Leto 2019 Prezentácia katalógu na sezónu 2019 sa tohto roku konala 12. októbra v netradičnej atmosfére.
Napísali ste nám Napísali ste nám Vždy nás poteší, keď sa s nami podelíte o pekné zážitky a fotky z vašej dovolenky.