vyhľadať zájazdy


GARANCIA CENY ZÁJAZDU

V závislosti na cene za dopravu, ktorá sa odvíja od aktuálnej ceny palív na svetových trhoch, má každá cestovná kancelária na základe Všeobecných zmluvných podmienok právo zmeniť cenu zájazdu. Pri úhrade celej ceny zájazdu ihneď pri uzatvorení Zmluvy o obstaraní zájazdu, vám cena zostane nezmenená aj v prípade zavedenia alebo zvýšenia palivového príplatku.

V AEOLUSE CENU NEZVÝŠIME

Ak zaplatíte 100 % ceny do 5 dní po uzatvorení Zmluvy o obstaraní zájazdu (nielen požadovanú zálohu), garantujeme vám, že cena zájazdu zostane aj v prípade zavedenia alebo zvýšenia palivového príplatku nezmenená.

EXTRA BONUS

Ak sa rozhodnete pre vyplatenie celej sumy za zájazd, získate od nás aj bonus vo výške 4% zľavy zo základnej ceny zájazdu. Túto mimoriadnu zľavu si môžete uplatniť spolu s aktuálnou First Minute zľavou do 20.12.2019, pričom CK Aeolus môže platnosť ponuky predĺžiť.

 

aktuality a zaujímavosti
Ženy z Karpathosu Ženy z Karpathosu Pozývame vás aspoň letmo nazrieť do života na tomto krásnom, i keď trochu odľahlom gréckom ostrove.
Z našich infociest - Turecko 2019 Z našich infociest - Turecko 2019 Pár tipov z našej infocesty do Turecka.
Z našich infociest -Egypt Z našich infociest -Egypt Egypt je destinácia, ktorá sa v minulom roku dostala opäť do popredia a šplhá sa späť na vrchol najobľúbenejších dovolenkových destinácií.