vyhľadať zájazdy


FIRST MINUTE ZĽAVY AŽ DO 35%

Využite výhody skorého nákupu - široký výber zájazdov za najlepšie ceny!

Kombinujte First Minute zľavu 25% s ďalšími zľavami až do 35%:


+ 5% vernostná zľava pre členov Klubu Aeolus 

+ 4% pri vyplatení celej sumy za zájazd ihneď pri uzatvorení Zmluvy o obstaraní zájazdu, ako bonus získate od nás garanciu ceny zájazdu

+ 2% pre klientov, ktorí s nami cestovali autobusom aspoň 1x od roku 2013 a nie sú členmi Klubu Aeolus - platí len pre autobusové zájazdy

+ 1% pri uzatvorení Komplexného cestovného poistenia


NÍZKA ZÁLOHA

V období First Minute (do 20.12.2019) môžete svoju dovolenku rezervovať s výhodnou nízkou zálohou:
• len 50€ pri zájazdoch autobusovou, vlastnou a kombinovanou dopravou 
• len 200€ pri leteckých zájazdoch 

Zálohu do výšky 40% stačí uhradiť do 29.2.2020 a zvyšok celkovej sumy 30 dní pred odchodom na zájazd. Výška nízkej zálohy je stanovená na každú Zmluvu o obstaraní zájazdu, pričom na jednej zmluve môžu byť uvedené maximálne 4 osoby. Základná First Minute zľava bude pri využití nízkej zálohy znížená o -5%. Zľavu pre členov Klubu Aeolus si však uplatniť môžete.

Zľavy je možné kumulovať a vzťahujú sa na základné ceny bez povinných a nepovinných príplatkov do Grécka, Turecka, SAE a Egypta; letecky alebo autobusom (podľa destinácie). First Minute zľavy na poznávacie zájazdy, zájazdy kombinovanou a vlastnou dopravou a zájazdy do Chorvátska pri jednotlivých destináciách a ubytovacích kapacitách na www.aeolus.sk.

 

aktuality a zaujímavosti
Ženy z Karpathosu Ženy z Karpathosu Pozývame vás aspoň letmo nazrieť do života na tomto krásnom, i keď trochu odľahlom gréckom ostrove.
Z našich infociest - Turecko 2019 Z našich infociest - Turecko 2019 Pár tipov z našej infocesty do Turecka.
Z našich infociest -Egypt Z našich infociest -Egypt Egypt je destinácia, ktorá sa v minulom roku dostala opäť do popredia a šplhá sa späť na vrchol najobľúbenejších dovolenkových destinácií.