vyhľadať zájazdy


Milí naši priatelia!

Začína sa nám ďalšia, už 27. sezóna. Sezóna s magickým číslom 2020, ktorá bude určite jedinečná a iná ako tie minulé. Naše úsilie a snaha napĺňať všetky vaše predstavy o vytúženej dovolenke však zostávajú vždy rovnaké. Preto vám opäť prinášame pestrú ponuku zájazdov, nové hotely v overených destináciách a niekoľko noviniek.

Jednou z nich je nový koncept nášho katalógu. Cestovný ruch sa mení a rozvíja neustále, či už vzhľadom na trendy alebo nové technológie. A my sa tiež snažíme kráčať s dobou a napredovať. S úsmevom spomíname na časy, kedy sme prihlášky vypĺňali perom a posielali faxom. Dnes žijeme rýchlo. Nech ste kdekoľvek, od vysnívanej dovolenky vás delí len pár kliknutí. Práve veľký nárast online rezervácií  a komunikácie nás priviedol k nápadu pozmeniť aj zaužívanú formu katalógu.

Prinášame vám stručný prehľad destinácii a ubytovaní z našej ponuky na sezónu 2020. Upustili sme od detailných popisov a sústredili sa na dôležité informácie, ktoré vám pomôžu sa v ponuke ľahko zorientovať. Veríme, že týmto spôsobom uľahčíme rozhodovanie aj tým z vás, ktorí stále radšej listujú tlač ako klikajú myšou. Pozornosť sme venovali nielen dizajnu, ale zamerali sme sa aj na počet strán a náklad. V dôsledku narastajúceho internetového predaja dopyt po tlačených katalógoch klesá. To nás priviedlo k myšlienke efektívnejšie využiť priestor jednotlivých strán a upraviť počet výtlačkov. Teší nás, že sa nám takto zároveň podarí znížiť dopad na životné prostredie a veríme, že tento zámer oceníte aj vy.

Práve vaša priazeň a spokojnosť je totiž našou hnacou silou. Nesmierne sa tešíme z veľkého počtu spokojných klientov , ktorí s nami v uplynulom roku navštívili obľúbené Grécko, Turecko či niektorú z našich noviniek, ktorými boli Egypt a Emiráty. Ďakujeme, že ste sa rozhodli pre CK Aeolus a veríme, že tak urobíte aj v nasledujúcom roku. Veľké poďakovanie patrí aj celému tímu našej cestovnej kancelárie a všetkým, ktorí sa podieľajú na tom, aby sa vaša dovolenka stala nezabudnuteľným zážitkom. 

V tejto sezóne si opäť môžete vyberať spomedzi overených hotelov na gréckych ostrovoch , Tureckej riviére, cenovo výhodnom Egypte či exotických Emirátoch. Naďalej tiež pokračujeme s bohatou ponukou autobusových zájazdov do Grécka. Okrem pobytov sme ponuku rozšírili o zaujímavé poznávacie zájazdy, neprehliadnite unikátny okruh Marokom, víkend v Thessalonikách alebo jedinečný zájazd do Emirátov so vstupom na finále Veľkej ceny F1.

Vyberte si zájazd, ktorí zodpovedá vašim predstavám – na našej stránke vám ponúkame kompletnú ponuku zájazdov,  aktuálne informácie o dostupných termínoch, cenách či zľavách a zájazd si tu tiež môžete priamo objednať. Ak vás zaujímajú akékoľvek doplňujúce informácie, obrátiť sa môžete na naše infolinky alebo navštíviť niektorú z pobočiek. Radi zodpovieme otázky a pomôžeme vám s výberom  vysnívanej dovolenky.

Tešíme sa na vás!

majitelia a kolektív pracovníkov CK AEOLUS

aktuality a zaujímavosti
Ženy z Karpathosu Ženy z Karpathosu Pozývame vás aspoň letmo nazrieť do života na tomto krásnom, i keď trochu odľahlom gréckom ostrove.
Z našich infociest - Turecko 2019 Z našich infociest - Turecko 2019 Pár tipov z našej infocesty do Turecka.
Z našich infociest -Egypt Z našich infociest -Egypt Egypt je destinácia, ktorá sa v minulom roku dostala opäť do popredia a šplhá sa späť na vrchol najobľúbenejších dovolenkových destinácií.