vyhľadať zájazdy


Dovolenka na Kose bez obáv

Starosta južnej časti egejského ostrova Kos, Giorgos Kyritsis sa vyjadril pre tour operátorov a cestovné kancelárie v súvislosti so správami z posledných dní ohľadom problematiky, ktorá nastala nedávno kvôli utečencom.

Utečencom poskytli prepravu do Athén, kde pokračujú v procese vybavovania svojich žiadostí o azyl.Humanitárna pomoc utečencom v procese hľadania azylu v EU je preto v plnom prúde. Zo všetkých síl sa snažia podporiť utečencov a uľahčiť im ich putovanie.
Starosta - Girogis Kyritsis vyjadril potešenie z toho, že sa znova ukázala pohostinnosť a starostlivosť Grékov. Príbehy hoteliérov, obyvateľov a turistov, ktorí darovali vlastné oblečenie a stravu utečencom, kolujú po celom ostrove. Na záver pán starosta povedal, že ostrov Kos je aj naďalej skutočne bezpečná a turisticky veľmi populárna destinácia.


aktuality a zaujímavosti
Krájanie vasilopity Krájanie vasilopity Pozrite si zopár fotografií z tohtoročného krájania vasilopity v našej bratislavskej kancelárii.
Prezentácia katalógu Leto 2019 Prezentácia katalógu Leto 2019 Prezentácia katalógu na sezónu 2019 sa tohto roku konala 12. októbra v netradičnej atmosfére.
Napísali ste nám Napísali ste nám Vždy nás poteší, keď sa s nami podelíte o pekné zážitky a fotky z vašej dovolenky.