vyhľadať zájazdy


ISO 9001:2015

Služby najvyššej kvality - už viac ako desaťročie !    

Ako moderná cestovná kancelária so zahraničnými pobočkami aj v Čechách i Maďarsku - a stovkami spoľahlivých partnerov po celom svete -  patrí Aeolus k slovenskej špičke v poskytovaní kvalitných služieb cestovného ruchu na európskej úrovni.

Od roku 2005 sme získali v poradí už štvrtý certifikát na systém manažérstva kvality - a to už aj podľa novej európskej medzinárodnej normy ISO 9001:2015 od renomovanej anglickej firmy LLOYD'S  REGISTER  QUALITY  ASSURANCE. Takto majú naši klienti aj v novej sezóne možnosť oceniť certifikovanú kvalitu našich služieb. Výsledkom mášho štrnásťročného úsilia je minimálne percento reklamácií a maximálny počet spokojných klientov. Pre mnohé cestovné kancelárie len sen - v Aeoluse realita.

 

Pokiaľ skutočne hľadáte kvalitné služby za priateľskú cenu – ste v Aeoluse na tej správnej adrese!

aktuality a zaujímavosti
Ženy z Karpathosu Ženy z Karpathosu Pozývame vás aspoň letmo nazrieť do života na tomto krásnom, i keď trochu odľahlom gréckom ostrove.
Z našich infociest - Turecko 2019 Z našich infociest - Turecko 2019 Pár tipov z našej infocesty do Turecka.
Z našich infociest -Egypt Z našich infociest -Egypt Egypt je destinácia, ktorá sa v minulom roku dostala opäť do popredia a šplhá sa späť na vrchol najobľúbenejších dovolenkových destinácií.