vyhľadať zájazdy


ISO 9001:2015

Služby najvyššej kvality - už viac ako desaťročie !    

Ako moderná cestovná kancelária so zahraničnými pobočkami aj v Čechách i Maďarsku - a stovkami spoľahlivých partnerov po celom svete -  patrí Aeolus k slovenskej špičke v poskytovaní kvalitných služieb cestovného ruchu na európskej úrovni.

Od roku 2005 sme získali v poradí už štvrtý certifikát na systém manažérstva kvality - a to už aj podľa novej európskej medzinárodnej normy ISO 9001:2015 od renomovanej anglickej firmy LLOYD'S  REGISTER  QUALITY  ASSURANCE. Takto majú naši klienti aj v novej sezóne možnosť oceniť certifikovanú kvalitu našich služieb. Výsledkom mášho štrnásťročného úsilia je minimálne percento reklamácií a maximálny počet spokojných klientov. Pre mnohé cestovné kancelárie len sen - v Aeoluse realita.

 

Pokiaľ skutočne hľadáte kvalitné služby za priateľskú cenu – ste v Aeoluse na tej správnej adrese!

aktuality a zaujímavosti
Krájanie vasilopity Krájanie vasilopity Pozrite si zopár fotografií z tohtoročného krájania vasilopity v našej bratislavskej kancelárii.
Prezentácia katalógu Leto 2019 Prezentácia katalógu Leto 2019 Prezentácia katalógu na sezónu 2019 sa tohto roku konala 12. októbra v netradičnej atmosfére.
Napísali ste nám Napísali ste nám Vždy nás poteší, keď sa s nami podelíte o pekné zážitky a fotky z vašej dovolenky.