vyhľadať zájazdy

Spolu už 25 rokov

Rok 2018 je pre nás výnimočným – naša cestovná kancelária oslavuje svoje 25. výročie!

Tento rok sme s predajom zájazdov začali o niečo skôr - už v októbri. Oficiálne sme však sezónu 2018 otvorili prezentáciou katalógu, ktorú sme spojili s premiérou slovenskej verzie slávneho muzikálu Mamma Mia! na Novej scéne v Bratislave. Privítali sme aj hostí z Turecka, ktorí porozprávali o aktuálnej situácii v krajine a predstavili dva vynikajúce hotely, Side La Grande a Side Royal Palace.

V našej ponuke na sezónu 2018 nájdete nie len obľúbené stálice, ale samozrejme aj niekoľko noviniek. Prvou z nich je výrazne obohatený výber zájazdov do Turecka, v Grécku je to návrat jedinečného mestečka Ouranopolis na Chalkidikách. Pridali sme týždňové letecké zájazdy z Bratislavy na Kefalóniu, obohatili zoznam ubytovania na Rhodose a stále máme najväčší výber autobusových zájazdov do Grécka.

V uplynulej sezóne si Grécko za cieľ svojej letnej dovolenky zvolilo viac ako 30 miliónov turistov a podobný trend je očakávaný i naďalej. O viaceré ubytovacie kapacity je veľký záujem, preto s kúpou zájazdu netreba príliš váhať. Navyše, First minute ponuka vám zaručuje široký výber a možnosť využiť výhodné zľavy za včasný nákup. Ak potrebujete s výberom poradiť, sme tu pre vás. Navštívte nás v našich kanceláriách, kontaktujte nás telefonicky či prostredníctvom webu. Katalóg si môžete pozrieť TU alebo môžete požiadať o jeho zaslanie prostredníctvom emailu nitra@aeolus.sk.
Tešíme sa na vás!  

aktuality a zaujímavosti
Krájanie vasilopity Krájanie vasilopity Pozrite si zopár fotografií z tohtoročného krájania vasilopity v našej bratislavskej kancelárii.
Prezentácia katalógu Leto 2019 Prezentácia katalógu Leto 2019 Prezentácia katalógu na sezónu 2019 sa tohto roku konala 12. októbra v netradičnej atmosfére.
Napísali ste nám Napísali ste nám Vždy nás poteší, keď sa s nami podelíte o pekné zážitky a fotky z vašej dovolenky.