vyhľadať zájazdy


Krájanie vasilopity

Tak ako každý rok, aj tento rok sme dodržali grécke zvyky spojené s príchodom nového roku. Krájali sme tradičný grécky novoročný koláč - vasilopitu. Ukrýva sa v ňom minca a ten, kto ju vo svojom kúsku objaví, bude mať po celý nastávajúci rok šťastie. 


Podľa tradície sa koláč krája v kruhu rodiny, priateľov, alebo ako v našom prípade, kolegov. Symbolicky sa ako prvý odkrojí kúsok, ktorý sa venuje spoločne pre celú domácnosť (u nás pre cestovnú kanceláriu Aeolus) a potom ďalšie kúsky pre jednotlivých členov. Tento rok zvíťazil kúsok venovaný pre celý kolektív a tak všetci dúfame, že rok 2019 bude pre nás všetkých úspešný. Najmä keď vám okrem obľúbeného a osvedčeného Grécka prinášame aj nové a pre nás netradičné destinácie ako Egypt či Spojené arabské emiráty. Tešíme sa na vás všetkých, ktorí s nami budete dovolenkovať a ešte raz prajeme len to najlepšie v novom roku.  XRONIA POLLA!

aktuality a zaujímavosti
Krájanie vasilopity Krájanie vasilopity Pozrite si zopár fotografií z tohtoročného krájania vasilopity v našej bratislavskej kancelárii.
Prezentácia katalógu Leto 2019 Prezentácia katalógu Leto 2019 Prezentácia katalógu na sezónu 2019 sa tohto roku konala 12. októbra v netradičnej atmosfére.
Napísali ste nám Napísali ste nám Vždy nás poteší, keď sa s nami podelíte o pekné zážitky a fotky z vašej dovolenky.