vyhľadať zájazdyKiten

Hotel Onyx ***
Bulharsko, Kiten, Kiten

Kiten patrí k menším, ale zato obľúbeným letoviskám na Čiernomorskom pobreží. Zo severu aj z juhu ho lemujú pieskové pláže vybavené ležadlami so slnečníkmi. Hotel Onyx stojí asi 200 m od južnej pláže Morski, na nádhernú severnú pláž Atliman sa prejdite pešo, je to asi desať minút (500 m). V blízkosti hotela, ktorého okolie skrášľuje malý park, sa začína promenáda vedúca cez celé letovisko. V jeho centre sa nachádzajú viaceré reštaurácie, obchodíky a kaviarne.  

Možnosti stravy: raňajky | Dĺžka pobytu: 12 dní
Termíny od: 24.8.2019 | Možnosti dopravy: autobusová, letecká
Cena od: 348 €
Hotel Kamenec ****
Bulharsko, Kiten, Kiten

Komfortný hotel Kamenec je obklopený množstvom zelene a nachádza sa pri krásnej severnej pláži letoviska Kiten, od letiska v Burgase je vzdialený cca 60 km. Má vynikajúcu polohou asi 200 metrov od rušného strediska plného obchodíkov a reštaurácií a svojimi výbornými službami spĺňa všetky predpoklady na prežitie peknej dovolenky. Je vhodný pre všetky vekové kategórie, rodiny s deťmi, aj pre náročnejších klientov.

Možnosti stravy: all inclusive | Dĺžka pobytu: 12 dní
Termíny od: 24.8.2019 | Možnosti dopravy: autobusová, letecká
Cena od: 568 €
Asi 55 km južne od Burgasu sa rozkladá menšie príjemné letovisko Kiten. Jeho meno je odvodené od slova "kitka", čo v bulharčine znamená kytica - pri pohľade zdiaľky aj kyticu pripomína. Návštevníkom učaruje krásnymi prieskovými plážami so skalnými útesmi, ktoré si obľúbili milovníci potápania. Atraktivitu pláží podčiarkujú okolité borovicové lesy. K letnému obrazu Kitenu nedmysliteľne patria plážové diskotéky, reštaurácie, kaviarne, obchody a stánky so suvenírmi.
aktuality a zaujímavosti
Z našich infociest - Turecko 2019 Z našich infociest - Turecko 2019 Pár tipov z našej infocesty do Turecka.
Z našich infociest -Egypt Z našich infociest -Egypt Egypt je destinácia, ktorá sa v minulom roku dostala opäť do popredia a šplhá sa späť na vrchol najobľúbenejších dovolenkových destinácií.
Krájanie vasilopity Krájanie vasilopity Pozrite si zopár fotografií z tohtoročného krájania vasilopity v našej bratislavskej kancelárii.