vyhľadať zájazdyPrimorsko

Hotel Queen Nelly ***+
Bulharsko, Primorsko, Primorsko

Hotel Queen Nelly leží 200 m od severnej pláže a 300 m od južnej pláže v tichšej časti letoviska Primorsko, neďaleko centra. Zapôsobí na vás svojím sviežim vzhľadom, pekným ubytovaním a veľkým bazénom, pri ktorom si radi vychutnáte pohodovú dovolenkovú atmosféru. Dovolenku si môžete spestriť aj návštevou neďalekého vodného parku Aqua Planet (cca 700 m). Svojimi dobrými službami a výhodnou polohou v blízkosti pláže tento hotel uspokojí nároky klientov všetkých vekových kategórií, vrátane rodín s deťmi.

Možnosti stravy: all inclusive | Dĺžka pobytu: 12 dní
Termíny od: 25.8.2019 | Možnosti dopravy: autobusová, letecká
Cena od: 292 €

Letovisko Primorsko, ktoré vzniklo z malej rybárskej osady, dnes patrí k najvyhľadávanejším na pobreží Čierneho mora. Nachádza sa približne 50 km južne od  Burgasu. Charakterizuje ho originálna letná atmosféra, ktorú vytvárajú  vytvárajú štýlové reštaurácie, útulné kaviarne a vinárničky. Dve nádherné pláže s jemným pieskom sú tým najväčším lákadlom: severná poskytuje viac súkromia a nebýva až taká preľudnená, južná ponúka väčší výber vodných športov a atrakcií, vrátane šmykľaviek pre deti. Aquapark určite splní priania detí i  dospelých. Primorsko je držiteľom medzinárodného ocenenia „Modrá zástava” za čistotu prírodného prostredia. Transfer z letiska v Burgase trvá asi 60 min.

aktuality a zaujímavosti
Z našich infociest - Turecko 2019 Z našich infociest - Turecko 2019 Pár tipov z našej infocesty do Turecka.
Z našich infociest -Egypt Z našich infociest -Egypt Egypt je destinácia, ktorá sa v minulom roku dostala opäť do popredia a šplhá sa späť na vrchol najobľúbenejších dovolenkových destinácií.
Krájanie vasilopity Krájanie vasilopity Pozrite si zopár fotografií z tohtoročného krájania vasilopity v našej bratislavskej kancelárii.