vyhľadať zájazdy


Soma Bay

9
Hotel Amwaj Blue Beach Resort & Spa *****
Egypt, Soma Bay, Soma Bay

Amwaj Blue Beach Resort ponúka luxusné ubytovanie priamo na súkromnej pláži v oblasti zvanej Abu Soma, 15 km od Makadi bay a 45 km od letiska Hurghada. Štýlové hotelové izby zariadené s dotykom tradičných vzorov sú situované v troch budovách postavených okolo zaujímavo členitého bazéna. Hotel je vynikajúcou voľbou pre priaznivcov potápania, v blízkosti hotela sa totiž nachádzajú koralové útesy. O vybavenie sa postará centrum vodných športov, ktoré nájdete priamo na pláži. Ponuka voľnočasových aktivít je však omnoho širšia, zahŕňa tiež denné animácie či možnosť relaxačných procedúr v hotelovom spa.

Možnosti stravy: all inclusive | Dĺžka pobytu: 8 dní
Termíny od: 12.5.2019 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 387 €
9.1
Hotel Mövenpick Resort Soma Bay *****
Egypt, Soma Bay, Soma Bay

Mövenipick sa pýši sieťou hotelov až v sedemdesiatich rôznych destináciách sveta. Tento hotel je preto spoľahlivou voľbou a očakávať môžete skutočne vysokú úroveň služieb. Luxusný rezort disponuje modernými a priestrannými izbami, ktoré vám poskytnú maximálne pohodlie. Výnimočný dôraz sa kladie aj na kuchyňu, ochutnáte autentické chute orientu či špeciality stredomorskej kuchyne. Mövenpick Resort Soma Bay je zároveň perfektnou základňou pre tých, ktorí chcú objaviť krásy podmorského života alebo prežiť trochu adrenalínu a okrem potápania skúsiť napríklad windsurfing. Nezabúda sa ani na najmenších návštevníkov, ktorých čaká miniklub a množstvo aktivít. Vzdialenosť od letiska je 45 km.

Možnosti stravy: all inclusive | Dĺžka pobytu: 8 dní
Termíny od: 12.5.2019 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 480 €
8.4
Hotel Sheraton Soma Bay *****
Egypt, Soma Bay, Soma Bay

Tento luxusný hotel leží v zálive Soma Bay na nádhernej dlhej pieskovej pláži a hostí upúta jedinečnou architektúrou v štýle Karanackého chrámu. V jeho tesnej blízkosti sa nachádza rozľahlé 18-jamkové golfové ihrisko aj fantastické možnosti pre milovníkov vodných športov. Nie náhodou je tento hotel jeden z najlepšie hodnotených v tejto lokalite. Ponúka služby na vysokej úrovni a skvelú medzinárodnú kuchyňu. Šéfkuchár vám tu pripraví rôzne špeciality priamo pred vašimi očami. Do Hurghady sa dostanete hotelovým minibusom alebo taxíkom, je vzdialená asi 45 km. Sheraton Soma Bay Resort je skvelou voľbou pre aktívnu aj oddychovú dovolenku.

Možnosti stravy: all inclusive | Dĺžka pobytu: 8 dní
Termíny od: 12.5.2019 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 652 €
aktuality a zaujímavosti
Krájanie vasilopity Krájanie vasilopity Pozrite si zopár fotografií z tohtoročného krájania vasilopity v našej bratislavskej kancelárii.
Prezentácia katalógu Leto 2019 Prezentácia katalógu Leto 2019 Prezentácia katalógu na sezónu 2019 sa tohto roku konala 12. októbra v netradičnej atmosfére.
Napísali ste nám Napísali ste nám Vždy nás poteší, keď sa s nami podelíte o pekné zážitky a fotky z vašej dovolenky.