vyhľadať zájazdy


Abu Dhabi

9.7
Al Raha Beach Hotel *****
Emiráty, Abu Dhabi, Abu Dhabi

Majestátny hotel, majestátne zážitky! V roku 2005 sa mal tento palác stať privátnou rezidenciou samotného šejka, ktorý si to rozmyslel a nakoniec vznikol hotel. Len z nákladov na lobby by bolo možné postaviť niekoľko bežných hotelov a každá izba sa začína rozlohou od 55 m2. Veľkorysosť všetkých priestorov sa ťažko opisuje slovami, nešetrilo sa ani špičkovými materiálmi a štýlovými, vkusnými dekoráciami tej najvyššej kvality a ceny. Hotel je právom hrdý na to, že poskytuje najvyšší štandard ubytovania v celom Abu Dhabi a spolu s 900 m dlhou pieskovou plážou tvorí jedinečný dovolenkový rezort, ktorý je priamo prepojený so susedným obchodným centrom. Disponuje aj vlastnou marinou pre jachty a plachetnice. Vzdialený je len 10 minút jazdy od svetoznámeho okruhu F1 na ostrove Yas, zábavného parku Ferrari a Warnes Bros., vodného sveta Yas Waterworld a 25 minút od centra mesta Abu Dhabi s Veľkou mešitou, kam sa dostanete aj bezplatnými shuttle busmi, ktoré premávajú každý deň. Osobitnou kapitolou je aj prvotriedna kuchyňa, kde nájdete chute a špeciality z celého sveta. Tematické večere – napr. taký „fish market“, kedy sa podávajú čerstvé ryby a plody mora, sa medzi hosťami tešia mimoriadnej obľube. A jedna rarita na záver: hotel ako jediný svojho druhu prevádzkuje vlastný „liquor shop“ – teda obchod s alkoholom, kde je možné dostať alkohol za bežné európske ceny.       

Možnosti stravy: all inclusive | Dĺžka pobytu: 8 dní
Termíny od: 12.6.2019 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 838 €
aktuality a zaujímavosti
Krájanie vasilopity Krájanie vasilopity Pozrite si zopár fotografií z tohtoročného krájania vasilopity v našej bratislavskej kancelárii.
Prezentácia katalógu Leto 2019 Prezentácia katalógu Leto 2019 Prezentácia katalógu na sezónu 2019 sa tohto roku konala 12. októbra v netradičnej atmosfére.
Napísali ste nám Napísali ste nám Vždy nás poteší, keď sa s nami podelíte o pekné zážitky a fotky z vašej dovolenky.