vyhľadať zájazdy


Ras al-Khaimah

8.2
Hotel Smartline Beach Resort ****
Emiráty, Ras al-Khaimah, Ras al-Khaimah

Rozľahlý areál hotela Smartline Beach Resort, donedávna známy aj ako Bin Majid Resort, sa nachádza priamo pri 800 m dlhej pieskovej pláži s jemným pieskom v letovisku Ras Al Khaimah. Hotelová sieť Smartline, ktorá ho prednedávnom prevzala, je známa svojim čistým „rukopisom“. Minimalistický štýl, čisté línie, pestré ale vkusné farby v interiéroch a exteriéroch – odviedli tu skutočne kus kvalitnej práce a hotelu dali nový šat. Od nákupného centra Al Hamra Mall sa nachádza vo vzdialenosti 2 km. Či už ste pár, ktorý hľadá romantickú dovolenku, rodina s deťmi, ktorá hľadá vyžitie pre svoje ratolesti, alebo skupina, ktorá sa chce zabaviť na pobreží Arabského mora, všetci ste na správnom mieste. Starostlivo udržiavaná tropická záhrada, bazény pre všetky vekové kategórie a rôzne štýlové bary majú svoje zákutia, ktoré zabezpečujú pre každého návštevníka práve to, čo aktuálne potrebuje. 

Možnosti stravy: all inclusive | Dĺžka pobytu: 8 dní
Termíny od: 12.6.2019 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 604 €
8.6
Hotel Al Hamra Village Golf & Beach Resort ****
Emiráty, Ras al-Khaimah, Ras al-Khaimah

Vedľa profesionálneho 18-jamkového golfového ihriska a len 250 m od pieskovej pláže nachádzajúcej sa pred sesterským hotelom Al Hamra Residence je situovaná časť Village, ktorá je obľúbeným miestom dovolenky nielen pre „golfistov“, ale aj pre páry a rodiny s deťmi. Exteriér a interiér hotela v štýle tradičnej arabskej dedinky sa vyznačuje eleganciou Stredného východu, ktorá spolu so širokým spektrom voľnočasových aktivít a kvalitných izieb zaručuje hosťom pohodlnú a nezabudnuteľnú dovolenku s dôrazom na skvelý pomer medzi cenou a kvalitou. Neďaleko hotela nájdete aj nákupné stredisko Al Hamra Mall, kým centrum emirátu Ras Al Khaimah je vzdialené 10 minút jazdy – dopraviť sa sem môžete aj hotelovým minibusom. Rovnako aj do najväčšieho nákupného centra v Dubaji – The Dubai Mall – zabezpečuje hotel bezplatnú dopravu dvakrát do týždňa (v závislosti od dopytu hostí).

Možnosti stravy: all inclusive | Dĺžka pobytu: 8 dní
Termíny od: 12.6.2019 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 724 €
9.2
DoubleTree by Hilton Resort & Spa Marjan Island *****
Emiráty, Ras al-Khaimah, Ras al-Khaimah

Hotel DoubleTree by Hilton ponúka každému hosťovi pocit výnimočnosti, luxusu a maximálneho pohodlia. Presvedčí vás o tom samotný check-in, pri ktorom dostanete aj čokoládový koláčik vlastnej výroby. Tento veľkolepý hotel postavený na ostrove Marjan v emiráte Ras Al Khaimah sa pýši 650 m dlhou plážou s jemným bielym pieskom dovezeným až z Malajzie. Impozantná hlavná budova s recepciou a priľahlé vilky, 7 vonkajších vyhrievaných bazénov, 2 exkluzívne SPA centrá, 10 reštaurácií a barov, tanečná sála, zasadacie sály, detský klub, vonkajšie ihrisko a pirátska loď s aquaparkom vás zaiste presvedčia o tom, že ste na správnom mieste. Okrem toho sa v blízkosti hotela (cca 5 minút jazdy) nachádza nákupné centrum Al Hamra Mall, vo vzdialenosti cca 15 minút jazdy autom objavíte aj vodný park Iceland a nákupné centrum Manar Mall, ako aj centrum strediska Ras Al Khaimah. V blízkosti sa nachádza aj golfové ihrisko Al Hamra. Môžete vyskúšať aj potápanie alebo si užiť pohľad na okolie z vtáčej perspektívy na palube hydroplánu, ktorý pristáva priamo pred hotelom. Vaše chuťové poháriky budú rozmaznávané špecialitami medzinárodnej kuchyne tej najvyššej kvality v rámci bohatého all inclusive programu – nech už uprednostňujete zdravé jedlo, snacky alebo gourmet taniere.  

Možnosti stravy: all inclusive | Dĺžka pobytu: 8 dní
Termíny od: 12.6.2019 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 753 €
9.2
Hilton Al Hamra Beach & Golf Resort *****
Emiráty, Ras al-Khaimah, Ras al-Khaimah

Tento luxusný hotel zo siete Hilton bol v minulosti ocenený ako najlepší plážový rezort Emirátov. Vychutnajte si úchvatný výhľad na Arabský záliv na jednej strane a impozantné pohorie Hajar na strane opačnej, kým relaxujete na 500 metrov dlhej a širokej pláži s jemným bielym pieskom v letovisku Ras Al Khaimah. Hotelové vilky sú umiestnené v rozľahlej a pestovanej tropickej záhrade. 6 reštaurácií a barov sa postará o kulinárske zážitky od rána do neskorého večera. Ak ste milovníkom golfu, v bezprostrednej blízkosti objavíte 18-jamkové golfové ihrisko. Nákupné centrum Al Hamra sa nachádza vo vzdialenosti cca 10 minút jazdy autom, podobne ako aj vodný park Iceland. Do rušného kozmopolitného Dubaja sa dostanete (za poplatok) aj hotelovým shuttle busom len za 60 minút.

Možnosti stravy: all inclusive | Dĺžka pobytu: 8 dní
Termíny od: 12.6.2019 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 799 €
8.8
Hotel The Cove Rotana Resort *****
Emiráty, Ras al-Khaimah, Ras al-Khaimah

The Cove Rotana Resort je miestom, ktorého tradičné kúzlo zhmotňuje jedinečnosť arabskej kultúry. Postavený v štýle núbijskej pevnosti v idylickej zátoke nad 600 m dlhou pieskovou plážou s výhľadom na Arabský záliv garantuje pohodlnú all inclusive dovolenku v populárnom emiráte Ras Al Khaimah. Tento rozľahlý areál vytvárajúci dojem lagúny je tvorený v niekoľkých úrovniach vilkami, kde sa pohodlne ubytujú páry aj rodiny s deťmi. Od centra je vzdialený približne 8 km, od Dubaja 90 km. Do najväčšieho nákupného strediska v Dubaji, The Dubai Mall, je každodenne zabezpečovaná spoplatnená doprava. Relaxujte na pláži s nedotknutým pieskom a žiarivou vodou a vychutnajte si tropické kokteily v niektorom z barov s dych vyrážajúcimi výhľadmi.   

Možnosti stravy: all inclusive | Dĺžka pobytu: 8 dní
Termíny od: 12.6.2019 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 852 €
aktuality a zaujímavosti
Krájanie vasilopity Krájanie vasilopity Pozrite si zopár fotografií z tohtoročného krájania vasilopity v našej bratislavskej kancelárii.
Prezentácia katalógu Leto 2019 Prezentácia katalógu Leto 2019 Prezentácia katalógu na sezónu 2019 sa tohto roku konala 12. októbra v netradičnej atmosfére.
Napísali ste nám Napísali ste nám Vždy nás poteší, keď sa s nami podelíte o pekné zážitky a fotky z vašej dovolenky.