vyhľadať zájazdy


Incekum

Hotel Incekum Beach Resort *****
Turecko, Incekum, Incekum

Príjemný hotelový komplex Incekum Beach sa rozkladá na malom výbežku asi 5 km od centra Avsallaru a 28 km od Alanye. Tvorí ho hlavná budova s 12 blokmi v štýle prázdninovej dedinky, umiestnenými v pekne upravenej záhrade hneď v susedstve pláže. Do centra letoviska (5 km) sa dostanete miestnymi dolmušmi, letisko v Antalyi je vzdialené 98 km.

Možnosti stravy: all inclusive | Dĺžka pobytu: 8 dní
Termíny od: 31.5.2019 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 488 €
Incekum v preklade znamená „jemný piesok“. Je tak pomenovaná oblasť, ktorá patrí spolu so susedným letoviskom Konakli medzi atraktívne a najobľúbenejšie letoviská Tureckej riviéry. Kedysi oblasť, známa ako poľnohospodárska, s malým obchodným prístavom, je v súčasnosti atraktívna svojimi dlhými plážami s jemným pieskom a romantickými útesmi a krištáľovo čistým morom. V neposlednom rade ju ozvláštňuje rozvíjajúce sa obchodné centrum zábavy pre bohatý večerný a nočný život. Poskytuje však súčasne jedny z najlepších podmienok na prežitie pokojnej dovolenky pre aktívnych. Incekum leží cca 25 km juhovýchodne od Alanye - najväčšieho centra tejto oblasti.
aktuality a zaujímavosti
Krájanie vasilopity Krájanie vasilopity Pozrite si zopár fotografií z tohtoročného krájania vasilopity v našej bratislavskej kancelárii.
Prezentácia katalógu Leto 2019 Prezentácia katalógu Leto 2019 Prezentácia katalógu na sezónu 2019 sa tohto roku konala 12. októbra v netradičnej atmosfére.
Napísali ste nám Napísali ste nám Vždy nás poteší, keď sa s nami podelíte o pekné zážitky a fotky z vašej dovolenky.