vyhľadať zájazdy

Sozopol

Letovisko Sozopol, ktoré sa nachádza približne 35 km južne od Burgasu sa pýši jedinečnou scenériou. Toto malé atraktívne mestečko má bohatú históriu, v jeho historickom centre nájdete tradičné bulharské čiernomorské domčeky z 19. storočia. Vďaka nim má centrum romantickú atmosféru, ktorá láka k prechádzkam či posedeniu v niektorej z kaviarní. V novej, modernej časti Sozopolu boli postavené hotely všetkých kategórií a apartmánové domy. Letovisko priťahuje návštevníkov okrem iného aj pieskovými plážami: centrálna pláž sa nachádza medzi starým a novým mestom, Harmanite Beach je atraktívna piesková pláž s ponukou vodných športov a Golden Fish Beach, známa tiež ako "Kings Beach" je situovaná v tichom zálive za mestom. Sozopol je moderné letovisko, ktorému skutočne nič nechýba. Transfer z letiska trvá asi 40 minút.
aktuality a zaujímavosti
Z našich infociest - Turecko 2019 Z našich infociest - Turecko 2019 Pár tipov z našej infocesty do Turecka.
Z našich infociest -Egypt Z našich infociest -Egypt Egypt je destinácia, ktorá sa v minulom roku dostala opäť do popredia a šplhá sa späť na vrchol najobľúbenejších dovolenkových destinácií.
Krájanie vasilopity Krájanie vasilopity Pozrite si zopár fotografií z tohtoročného krájania vasilopity v našej bratislavskej kancelárii.