vyhľadať zájazdySahl Hasheesh

9.8
Hotel Tropitel Sahl Hasheesh *****
Egypt, Sahl Hasheesh, Sahl Hasheesh

Vynikajúci päťhviezdičkový hotel, ktorého koncept služieb je skutočne premyslený do najmenších detailov tak aby uspokojil každého návštevníka. Zábavné programy pod palcom animačného a aktivity pre deti umožnia naplno si užiť rodinnú dovolenku. Hotel obklopuje pestovaná záhrada, ktorou prejdete priamo k nádhernej širokej pláži. Tu nájdete štýlové ležadlá a slnečníky, snack bar aj centrum potápania. Zaujímavosťou je vyhradená relaxačná časť, kde si vychutnáte ničím nerušený oddych. Hotel sa pýši jedinečnou plážou s pozvoľným vstupom a prírodnou lagúnou, do ktorej je pohodlný vstup zmóla. Výnimočná je tu aj promenáda, ktorá vedie popri pláži. Ideálna na prechádzku alebo jazdu na bicykli, ktorý si bezplatne môžete zapožičať priamo v hoteli. Vyzdvihnúť musíme tiež výbornú stravu a rozmanité á la carte reštaurácie. Tropitel je skrátka zárukou spokojnosti aj náročnejších klientov.

Možnosti stravy: all inclusive | Dĺžka pobytu: 8 dní
Termíny od: 21.5.2020 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 548 €
s poplatkami: 743 €
aktuality a zaujímavosti
Ženy z Karpathosu Ženy z Karpathosu Pozývame vás aspoň letmo nazrieť do života na tomto krásnom, i keď trochu odľahlom gréckom ostrove.
Z našich infociest - Turecko 2019 Z našich infociest - Turecko 2019 Pár tipov z našej infocesty do Turecka.
Z našich infociest -Egypt Z našich infociest -Egypt Egypt je destinácia, ktorá sa v minulom roku dostala opäť do popredia a šplhá sa späť na vrchol najobľúbenejších dovolenkových destinácií.